Hermanos (S04E08) (epizoda)

Hermanos

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2011, 47 min

Tak se klukům po dlouhé době opět podařilo sestavit díl, na který se dalo koukat. Vše, co stačilo udělat byla naprostá redukce výskytu té krajně otravné blonďaté píče a zvýšení dávky napětí. Okamžitě vše začalo fungovat. Hlavně, že své rady cpu do těch čůráků tvůrců už asi 20 posledních komentářů a až dodnes jsem byl sprostě ignorován. Očekávám, že schématu tohoto dílu budou držet a v nastaveném tempu se pojede až do konce seriálu. Sesterské duo už bych rád viděl pouze v situaci, kdy jim někdo bude prohánět kulku hlavou. Lepší tři kousky! (Motivační 4 kousky nedávám zcela záměrně, protože když jsem tuhle laskavost učinil naposled, tak se mi ti retardi odvděčili naprosto splaškovou epizodou.)(28.8.2018)

Tak už vlastně víme, proč je Gus tak zlej na dona Salamancu... Velmi povedený díl :)(17.12.2016)

Pri BB sme si zvykli, že sa na začiatku sem tam objaví flashforward, ktorý sa niekedy vysvetlí na konci epizódy, alebo na konci série. Tentokrát tu máme niečo podobné, len sa nakoniec ukáže, že išlo o flashback.Teda iba o krátky moment z onoho flashbacku. No a to neprestrielné alibi a vysvetlenie pre všetko, v tom perfekcionizme sa Gus vyžíva tak, až je to podozrivé. Vlastne úplne stačí, ak je to podozrivé iba Hankovi.(28.2.2018)

No Gus bude mít co dělat, aby se k němu Hank nedostal. A ten flashback... Wow.(8.6.2017)

Los Pollos Hermanos, aneb ten nejlepší fastdrug vůbec... Nyní víme, proč je Gusík takový nesnesitelný čuráček - flashback pojednávající o jeho zásadním životním zvratu je bezchybný... Od této epizody přišel také přišel další z řad zásadních zvratů, poněvadž se z Breaking Bad naplno stává ten pravý "one of the best TV show ever" který až do samotného finále nesešlápne plyn z pedálu.(5.12.2016)