Salud (S04E10) (epizoda)

Salud

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2011, 47 min

„Beriem to z barelu, na ktorom je včela. Inak to neviem.“(11.9.2016)

Dlouho jsem volal po nějakém překvápku a senzaci a konečně jsem byl vyslyšen. Moje oblíbená postava seriálu (negr od kuřat) konečně znovu ukázal, proč je mojí oblíbenou postavou. Je skvělý a kdykoli se někde objeví, tak je to prostě úžasné. Bohužel se ale na scéně objevují i jiné, z hlediska děje totálně, ale opravdu totálně nepodstatné postavy. Uvedu jako příklad píču Skyler a jejího latentně homosexuálního ex šéfíka. To je tak zkurveně otravná a totálně zbytečná dějová linka, že u ní pravidelně zvracím. Už jsem přišel na to, kde spočívá celá chyba seriálu. Můžou za to střihači. Střídají se v této činnosti feministická lesba a řiťopich a podle toho to vypadá. Bohužel neumějí být profesionálové a kvůli komplexu genderové nerovnováhy cpou do seriálu v ty nejlepší a nejnapínavější momenty píču Skyler, čímž díl totálně pohřbí. Nechutnost nejvyššího řádu! Závěr byl boží. Jeden z nejlepších momentů celého seriálu.(31.8.2018)

Skyler si spálila prsty, ale zato ma aj to, čo ma minule nebavilo baviť začalo, Walter spomína na otca a možno osudovo sa prekecne sa pri synovi, Jesse, Mike a Gus to dotiahnu do konca v Mexiku v jednej z najlepších sekvencií seriálu. Všetky tri dejové línie, rozvedené v tomto dieli, tak boli rozvedené do dokonalosti. Snáď tak budú aj zakončené.(1.3.2018)

Gus fucks the system... Salud! aneb Na zdraví!(5.12.2016)

Neveril som, že to niekedy napíšem, ale Gus je frajer. Další skvostný diel a to máme ešte 3 epizódy 4. série pred sebou!(18.1.2017)