Salud (S04E10) (epizoda)

 • USA

  Salud

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2011, 47 min

 • metal.storm
  *****

  „Beriem to z barelu, na ktorom je včela. Inak to neviem.“(11.9.2016)

 • Frajer42
  ***

  Dlouho jsem volal po nějakém překvápku a senzaci a konečně jsem byl vyslyšen. Moje oblíbená postava seriálu (negr od kuřat) konečně znovu ukázal, proč je mojí oblíbenou postavou. Je skvělý a kdykoli se někde objeví, tak je to prostě úžasné. Bohužel se ale na scéně objevují i jiné, z hlediska děje totálně, ale opravdu totálně nepodstatné postavy. Uvedu jako příklad píču Skyler a jejího latentně homosexuálního ex šéfíka. To je tak zkurveně otravná a totálně zbytečná dějová linka, že u ní pravidelně zvracím. Už jsem přišel na to, kde spočívá celá chyba seriálu. Můžou za to střihači. Střídají se v této činnosti feministická lesba a řiťopich a podle toho to vypadá. Bohužel neumějí být profesionálové a kvůli komplexu genderové nerovnováhy cpou do seriálu v ty nejlepší a nejnapínavější momenty píču Skyler, čímž díl totálně pohřbí. Nechutnost nejvyššího řádu! Závěr byl boží. Jeden z nejlepších momentů celého seriálu.(31.8.2018)

 • Anderton
  *****

  Skyler si spálila prsty, ale zato ma aj to, čo ma minule nebavilo baviť začalo, Walter spomína na otca a možno osudovo sa prekecne sa pri synovi, Jesse, Mike a Gus to dotiahnu do konca v Mexiku v jednej z najlepších sekvencií seriálu. Všetky tri dejové línie, rozvedené v tomto dieli, tak boli rozvedené do dokonalosti. Snáď tak budú aj zakončené.(1.3.2018)

 • Heisenberg_
  *****

  Gus fucks the system... Salud! aneb Na zdraví!(5.12.2016)

 • 0verseer
  *****

  Neveril som, že to niekedy napíšem, ale Gus je frajer. Další skvostný diel a to máme ešte 3 epizódy 4. série pred sebou!(18.1.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace