Lydia předhodí vlastního zaměstnance úřadu pro potírání drog a Mike jí jako náhradu nabídne Jesseho. Walt a Skyler se hádají kvůli bezpečí celé rodiny. (Netflix)

adamix

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Môžem napísať len jedno - Skyler je poriadna sviňa. Walter s tým všetkým začal iba kvôli nej (a po čase aj kvôli sebe) a ona ním celý čas pohŕdala, nepodporovala ho a namiesto toho upadala do depresii a začala spávať so svojim šéfom, ktorého sa neskôr snažila dostať z daňových podvodov, namiesto aby rešpektovala a chápala vlastného manžela. Na jednej strane ju chápem, že mala strach o seba a deti, na druhej strane je to strašne nevďačná a ignorantská sliepka. Walt má setsakramentsky veľkú trpezlivosť. ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

A tohle je úplně poslední "klidnější" epizoda BB. Od následující epizody je příběh nekončící a nervydrásájící jízda... je zajímavé, že režisér této epizody a nejlepší epizody tohoto seriálu (Ozymandias) režíroval také osmou epizodu Star Wars. ()

Frajer42

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Spoilery! Narozeniny se dá v okruhu přátel a s píčou manželkou oslavit různými způsoby. Otravná píča Skyler bohužel opět úřadovala a já musel zrychlovat valnou většinu stopáže. Opět diváci musí vytrpět její další hysterický záchvat, který by měl být publikovatelný zřejmě jen na půdě ochotnického divadla. Mike se dopustil zásadní chyby. Ne nadarmo se říká, aby člověk nikdy nevěřil ženám a kurvám už vůbec ne. Tento seriál, jinak velmi podařený, má bohužel jakýsi nechtěný čich na napsání a následné obsazování maximálně otravných ženských rolí. Jedna čubka vedle druhé. Bohužel, čím má žena v seriálu důležitější postavení, tím více nesnesitelná kurva to je. Chtělo by to něžnější pohlaví v seriálu rapidně zredukovat. V době vzniku se psal rok 2012, to se ještě na genderovou vyváženost a rovnoprávnost tolik netlačilo, takže stále věřím, že bych se třeba mohl dočkat. ()

Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jedna z tých psychologickejších a menej dejotvorných epizód. Pri Skyleriných reakcách sa mi na um vynáralo meno Bergman. Ona už situáciu naplno chápe, Mike vlastne tiež len ten Jesse je stále optimista. ()

maruna0007

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Psychologický díl, který má výborně napsaný dialogy. Rian Johnson se vrací na režii, naposled natočil díl s Mouchou, který byl za mě skvělý. A tahle epizoda se mu povedla taktéž. Scéna kdy si Walt snaží promluvit se Skyler, je hodně dobře zahraná, plus dobře natočená. To jak v závěru toho rozhovoru řekla Skyler Waltovi, že si počká, a Walt se zeptal na co počká, a ona na to, až se ti vrátí rakovina. Po tomhle jsem na několik sekund přestal dýchat, myslel jsem si, že mě odvezou. WOW. ()

• Když na začátku epizody přijede Walter White (Bryan Cranston) před dům v novém autě, tak v záběru na přední karosérii jsou v odrazu viditelní tři členové štábu. (imagoo)