Řekni mé jméno (S05E07) (epizoda)

Say My Name

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2012, 48 min

Dokonalé. Od úvodu- "Say my name." "Heisenberg." "You're goddamn right." , cez diabolské presvedčenie Jesseho Waltom, kde bol Walt na záporácky rovnakej úrovni s Darth Vaderom, keď presviedčal Lukea, aby spoločne ovládli Galaxiu (lepší kompliment už asi vážne nejde vystrúhať) až po priam poetický skon jednej z hlavných postáv v závere. Ten osobne radím medzi top momenty na filmovom, či ak chcete seriálovom plátne aké môžete vidieť.'Tlieskam Schnauzovi za réžiu a scenár spolu s Gilliganom, Catlinom a Gouldom. Páni, ďakujem za tento masterpiece.(24.1.2017)

"Say My Name." "Heisenberg." "You're Good Damn Right!" --- No comment... jen sledujte a obdivujte tu filmovou dokonalost... R.I.P. Mikeu, byl jsi fakt borec.(5.12.2016)

Dvaja sympaťáci Hank a Mike si už dlho idú po krku a Hank dostane (konečne!) dokonalý nápad. Lenže epizóda je najmä o Waltovi a Mikeovi, a ešte o Waltovi a Jessem. No je to proste epizóda, kde sa každý konfrontuje s každým a je to takmer dokonalé. Len mi je ľúto toho záveru, dúfal som, že pôjdeme až do finále v plnom počte.(7.3.2018)

Aby nakonec nezbyl na všechno Walt sám...(25.6.2017)

Jediná "chyba" na tomto dílu je smrt Mika... To byl frajer! Jinak ale dokonalost! Pátá série je nářez jako sviňa!(19.12.2016)