Walt se setká s Lydií, od které chce jména Mikeových mužů ve vězení. Skyler se znova snaží přesvědčit Walta, aby přestal vařit drogy. (Netflix)

Frajer42

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Spoilery! Epizoda jasně prokazující, že nejlepší nápady dostává člověk na hajzlu. Já tam dnes třeba vymyslel báseň. Pobavil mě odkaz na naši malebnou zemičku a informace, že se údajně až 5% obyvatelstva oddává perníku. Pravděpodobně se tvůrci dopustili pouze omylu při hledání informací z Pardubického kraje. Docela mě překvapilo, že se pro píču Lydii snad našlo využití a že její ušetření nebylo až tak špatné rozhodnutí, jak se mi to z počátku jevilo. Seriál nám ukázal neobvyklý dějový skok v polovině série a masivní drogovou expanzi, načež by měl brzy následovat velký pád, dle běžné seriálové logiky. Chování té blonďaté píče už ani nekomentuji a pasáže, které svojí přítomností kurví i nadále zrychleně přetáčím. ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"We? Who's we? There is no we Jesse. I'm the only vote left." ... Celá tato epizoda je jedním ohromným televizním masterpiecem. Scéna se skladbou Crystal Blue Persuasion je něco brilantního. Masakr ve věznici je Waltem opět dobře provedený a naplánovaný - a zároveň řemeslně precizně nasnímaný... Avšak moment, kdy Hank zjistí, že Walt je po celou tu dobu hledaný a obávaný Heisenberg, to přebil - u tohoto plottwistu si prostě musíte trhat vlasy a jen hádat, jak se to všechno nakonec vyvine a kam děj nadále poputuje... Moje nervy potřebují dovolenou... Prostě bezchybné... Jinak: zdravím tě zmrde. https://www.youtube.com/watch?v=YKePrVPGK3g ()

Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak tá najdôležitejšia sekvencia mi pripomenula českú klasiku Guľový blesk, len tu išlo o trochu iný typ byznisu. Svojim spôsobom, ale vážne iba svojim spôsobom najlepší diel celého seriálu. Doteraz. Geniálne nakrútené montážne sekvencie, ešte geniálnejšie ozvučené a to napätie aj v scénach, v ktorých všetci sú buď ticho, alebo len nezáväzne klebetajú, je na krájanie. Čo potom, keď ide do tuhého... ()

zdenur

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Pamětihodných momentů, jako tady kupříkladu likvidace svědků, je v seriálu hodně a s pátou sérií jejich počet díl od dílu roste. Stejně jako Waltova chamtivost. V této fázi už není žádný chudý učitel s rakovinou, a tak Hankovo zjištění ve finále na hajzlíku vykouzlí příjemný škodolibý úsměv snad na každé tváři. Byť Walt konečně pochopil, kde je strop.. ()

Tumbik

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Další excelentní díl... 5. série je nad všemi ostatními... je prostě úplně jinde... Nečekal jsem že Walt naloží s těmi vězni takhle, ale co už... Tak a je to venku... ten konec vás prostě navnadí na další díl... a vy ho musíte vidět ať už chcete či nechcete... Walterova duše je černější jak jeho klobouk - jak říká můj kolega, čímž ho zdravím :D! ()

• Když Jesse Pinkman (Aaron Paul) otevře tašku s penězi a odhodí pistoli na podlahu, tak pistole na zemi v následujících záběrech mění pozici. (Dalfor)
  • V epizodě Lydia (Laura Fraser) v kavárně zmíní Českou republiku jako největšího odběratele metamfetaminu v Evropě. (Mr. Wick)