Walt a Jesse si zvykají na život bez vaření drog. Hank zápasí s jednou problematickou stopou. (Netflix)

Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Počas celej epizódy som si hovoril, že je to skôr jedna z tých udržiavacých alebo prechodných medzi dvoma dejovo výdatnejšími, ale potom prišla záverečná sekvencia skonfrontáciou, na ktorú čakáma vlastne od prvej epozódy prvej série. a stálo to za to. Niekde v kútiku mozgu som mal myšlienku, že to možno Hank už nejakú dobu tušil, tak ale teraz je to už jasné, že pod lampou býva najväčšia tma. ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Masterpiece. Od začátku do konce... Bryan Cranston je jak výborný herec, tak velice schopný a vynikající režisér. Vince Gilligan je špičkový scénárista - ale to již známe z předchozích řad... Hank již je psychicky vyřízený. Finální scéna mezi ním a Walterem je tak úžasná, že se mi ani dýchat nechce, a to se jedná o "pouhý" dialog. Jednoduše: dokonalost sama. ()

zdenur

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Po úvodním flash-fowardu jsem nezvedl čelist až do konce závěrečných titulků. Smršť závěrečných epizod absolutně nedává šanci na vydechnutí a připomíná vysoký vodopád, ze kterého už není úniku či možnosti zastavit. ()

Frajer42

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Spoilery! Plešárd Hank konečně vypočítal nejsložitější příklad svého života. Zapojil všechny své mozkové závity a úspěšně sečetl 1 + 1. Walterovi se tak nějak obecně začalo dle očekávání všechno srát. Mimo nečekaný záblesk inteligence svého švagra, byl také znovu rybařit a zase chytil raka. Automyčka nestíhá prát peníze, a tak diváci musí více a více trpět při pohledu a poslechu té blonďaté píče Skyler, což je vysoce vyčerpávající a ubíjející. Každopádně tento díl připravil krásně depresivní půdu pro díly nadcházející. Určitě se je nač těšit. ()