To'hajiilee (S05E13) (epizoda)

 • USA

  To'hajiilee

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2013, 47 min

 • 0verseer
  *****

  Pozrite sa hore vpravo na hodnotenie a nie je potreba žiadnych dalších mojich superlatív.(27.1.2017)

 • Heisenberg_
  *****

  Je snad tato série bez epizody, kvůli níž vám neztuhne krev v žilách? Tak tahle nervy drásající jízda to rozhodně nebyla... Jesse a Hank si plán vskutku dobře promysleli, Walt také. Jenže: jednou se to všechno prostě muselo posrat a sesypat jako domeček z karet... PS: Astmatikům jako já doporučuji při sledování tohoto seriálu používat inhalátor, jinak to neudejcháte ;)(5.12.2016)

 • Anderton
  *****

  Neviem si predstaviť, že môže v BB prísť ešte niečo lepšie...dejovo a zvratmi maximálne nabúchané a zároveň psychologicky do bodky prepracované. Jediná výčitka smeruje ku škulavosti vyškolených strelcov, ale to je iba drobnosť vyčíslená v konečnom hodnotení v pár promile percenta. Ešte lepšie ako doterajšie moje top epizódy s demoláciou karavánu, vlakovou lúpežou a akciou "guľový blesk" vo väzniciach.(9.3.2018)

 • Frajer42
  ****

  Spoilery! Po delší době vytáhli kluci tvůrci z rukávu prvotřídní léčku, která dávala dokonalý smysl a byla maximálně uvěřitelná. Vysoce kvalitní byl zejména závěr této epizody. Luxusní přestřelka v poušti. Tedy luxusní, co se počtu vypáleného střeliva týče. S přesností to trošku haprovalo. Snad to kluci do příštího dílu zlepší. Rád bych viděl několik mrtvol. Právě neočekávaná úmrtí klíčových postav je obrovským nedostatkem, který se s tímto seriálem táhne od samého počátku. Tedy společně s píčou Skyler je to vlastně zároveň i jediným nedostatkem. Blížíme se do finiše. Těším se na další epizody.(18.4.2019)

 • PaTeXx
  *****

  I když převzali roli těch chytřejších Hank s Jessem, tak to asi stejně stačit nebude.(1.7.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace