Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Seriál se blíží ke konci a všichni se snaží vypořádat s radikální změnou okolností. (Netflix)

Recenze (41)

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! Přijde mi vysoce nepravděpodobné, že by milující manželka a milující syn postavili své morální a mravní hodnoty nad rodinu a došlo k podobnému vyústění. Považuji to za další ze seriálových přešlapů. Navíc bylo strašně ubíjející sledovat píču Skyler, jak se znovu neúspěšně snaží hrát. Když na to člověk ovšem nahlíží, jako na seriálovou dramatizaci a zábavu, tak byl tento díl super. Konečně byl poslán na věčnost Hank, který byl v posledních dílech mimořádně otravný. Docela mě pobavilo, jak byli vykreslení náckové. Kdyby to někdo nevěděl, tak jsou to naprosto milí a féroví lidé a obchodovat s nimi je jedna velká radost. Těším se na finále. Snad se nahromadí další mrtvoly. ()

Bordoshut 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Recenze na epizodu Ozymandias: Nevěřil bych, že je možné, aby tu něco dostalo hodnocení  99 %, ale here we go. Epizoda je samozřejmě na jedničku, obsahuje jednu scénku z období první série, nevím, zda se jednalo o předtáčku, ale každopádně se veze na slušné nostalgii. Musím říct, že působí smutně a přitom surově realisticky vidět Waltera s Jessem, jak si s nimi ostatní hráči dělají, co se jim zachce, jako by to byly jen dvě nuly. A přece – pro ně jimi jsou. Jestli seriál skončí na téhle vlně, vůbec se nebudu zlobit, protože takhle to prostě chodí v džungli. Silnější sežere toho slabšího. Přesto bych pro Waltera možná raději nějaký více osudový konec. P.S.: Groteskně působí název Ozymandias. Hle, jak nejchytřejší muž na planetě dopadl. Kutálí si svůj sud, sám uprostřed pouště. ()

Reklama

BrooksW.Here 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ja asi odpadnem... Ozymandias je srdcervúci emocionálny kolotoč, ktorý sa naozaj s ničím nepára a určite nie nadarmo má takéto priam až nebesky vysoké hodnotenie. Rozhodne najlepšia epizóda a vrchol celého BREAKING BAD, ak nie náhodou aj absolútny vrchol seriálovej tvorby a zároveň aj najlepšia epizóda, aká bola doposiaľ natočená. Zatiaľ sa mi ešte ani raz pri tomto seriáli nestalo, že by mi nejaká scéna vohnala slzy do očí, ale Ozymandias ma presvedčil o opaku. Neveril som, že ešte niekedy mi bude Jesseho ľúto, ale stalo sa... Nečakal som, že BREAKING BAD môže posunúť laťku ešte o úroveň vyššie, ale stalo sa... Päť hviezd je zúfalo málo... Konečne som pochopil, prečo je celá piata séria označovaná ako MASTERPIECE. Určite s tým označením súhlasím. "You're the smartest guy I ever met, and you're too stupid to see... He made up his mind 10 minutes ago._______ Do what you're gonna do." ()

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"My name is ASAC Schrader. And you can go fuck yourself." ___________ Dosud nepřekonaný Král králů (neboli Ozymandias) seriálových epizod a gamechanger televizní tvorby. Absolutní klimax celého seriálu a zároveň nemilosrdnej emocionální kolotoč, který vás nenechá byť na okamžik popadnout dech. 6* je málo.... ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Áno, Skyler mala pavdu, keď tvrdila, že v tomto dome v kompletnom zložení nie je rodina v bezpečí... Som rád, že na to tvorcovia nezabudli a dodali tomu veľmi pôsobivý rozmer. Väčší odklon od pôvodného cool čierneho humoru z prvej série sa už snáď ani dosiahnuť nedal. Táto epizóda do bodky odpovedá na to, kam až môže zájsť myšlienka, poďme rýchlo zarobiť nejaké tie drobné na to, aby moja rodina po mojej smrti nemala dlhy a žila si relatívne nad pomery. Svojim spôsobom sa seriál aj takto dal ukončiť, verím ale, že ešte nejaké to eso v rukáve sa na úplnom konci vytiahne... ()

Galerie (20)

Zajímavosti (3)

  • Když Walter White (Bryan Cranston) v epizodě Ozymandias valí sud s penězi v poušti, projde kolem svých starých kalhot, které mu uletěly v pilotním dílu. (dandy11)
  • Když Skyler White (Anna Gunn) a Walter White Jr. (RJ Mitte) přijedou ke svému domu, v odrazu bočního okénka auta si lze všimnout objektivu kamery. (imagoo)

Reklama

Reklama