Felina (S05E16) (epizoda)

 • USA

  Felina

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2013, 55 min

 • 0verseer
  *****

  Čo napísať k poslednej časti najlepšieho seriálu všetkých dôb? Asi to, že po jej vzhliadnutí som cítil veľké zadosťučinenie zo záveru a zároveň akúsi prázdnotu z toho, že predsa ide o definitívne poslednú epizódu Breaking Bad. Veľká vďaka Bryan Cranstonovi, Vince Gilliganovi, Aaron Paulovi a všetkým, ktorí sa na tomto seriáli podieľali.(27.1.2017)

 • Heisenberg_
  *****

  All Bad Things Must Come to an End... aneb Nejlepší zakončení v seriálových dějinách... U žádného jiného seriálu jsem se tak nebavil a nezažíval takové emoce... Hodně fandů teď nebude asi mít co dělat, jen vzpomínat a nezapomenout... Vše posrané se vyřešilo, všechny dějové linky byly důstojně ukončeny. Takhle má vypadat důstojné a doslova bezchybné zakončení seriálu. Vince Gilligan napsal doslova geniální scénář.... a finální pohled Jesseho a Walta je něco nepopsatelného --- "I want this..." :( ... Vše je skvěle zakončené skladbou Baby Blue, která vám vžene slzy do očí... A kdo čekal happyend, no potěš, jestli se psychicky nezhroutil. Po skončení této epizody jsem padl chvilku na kolena, začal jsem při tom tleskat a ještě k tomu jsem se rozbrečel... 6/5 --- We Will Miss You Heisenberg :( ... Díky, díky, díky! Tenhle seriál mi ve své podstatě změnil život a zanechal ve mne něco hlubokého... nejlepší seriál vůbec. Děkuji převelice všem... 5. série je to nejlepší, co seriálová tvorba kdy nabídla... BB je přesně ten typ seriálu, u kterého nenacházíte slova.(24.10.2016)

 • Anderton
  *****

  Walt to premyslel do posledného detailu. A opäť mu pomohla nejaká tá náhoda, ako napríklad nejkí tí starí známi v telke a on hneď dostane skvelý nápad. Teda páni, prdon Páni scenáristi. Žiadna ždímačka sĺz, žiadna melodráma na koniec, proste jedna z najpomalšie plynúcich epizód, kde všetko muselo do seba zaklapnúť a ono to dokonale vyšlo. Aj s tou jednou chybičkou na záver, ale ono možno aj to mal Walt premyslené, aby ušetril DEA hodiny a hodiny vyzvedania...(9.3.2018)

 • metal.storm
  *****

  Opak šťastného konca naberá nový rozmer a už navždy získava pomenovanie „Felina“.(13.9.2016)

 • Tumbik
  *****

  Ještě nikdy jsem neviděl, že by měl seriál takové zakončení. Všechno dokonale ukončeno, všechny dějové linky až neuvěřitelně skvěle vyřešeny... Jsem rád, že to tak skončilo... dopadlo to přesně tak, jak jsem si přál (teda až na Waltovu smrt...)! R.I.P Heisenberg, génius, nejlepší chemik všech dob a milující otec, co pro rodinu udělá vše. Nádhera. Dokonalost. Krása. Úžasný. Slova jsou zbytečná, to se prostě musí vidět...(20.12.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace