poster

Dinosauři 3D: Giganti Patagonie

 • Kanada

  Dinosaurs: Giants of Patagonia

Dokumentární

Kanada, 2007, 45 min

Režie:

Marc Fafard
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  *****

  Tento film obsahuje scény s velkými a velmi hlučnými tvory ve 3D, což by mohlo rozrušit zejména mladší diváky. Doporučuje se sledování v přítomnosti rodičů. CITÁT - Z Vesmírného hlediska žili dinosauři 48 minut a lidé 48 vteřin............... Jeden z nejlepších a nejobsáhlejších 3D dokumentů, co jsem zatím viděl. CITÁT - Ne všichni dinosauři tenkrát vyhynuli.............(9.4.2013)

 • Frajer42
  ***

  Solidní. Párkrát mě ty svině málem kousnuly. 3D není vážně vůbec marné. Jen jsem čekal více počítačových zrůd a méně záběru soudobé Argentiny. Dinosauři jsou ovšem hrozně sexy, obzvlášť pak ti velcí Gigantosauři. Ti jsou krutí. Informací se mnoho nedovíme, ale na to jsme u IMAXu zvyklí, takže netřeba nad tím plakat. Parádně je vše ozvučeno. Myslím, že když dám 3*, tak nikoho nepoškodím.(3.11.2013)

 • Premiere_*
  **

  Pro děti je tahle exkurze moc suchopárná a rozvleklá. A hlavně si málo hraje se svým třetím rozměrem.(2.10.2008)

 • J.Connor
  **

  V celku povedené 3D záběry na život dinosaurů v Patagonii střídá bohužel velmi často druhá linka filmu, jež se věnuje jakémusi jihoamerickému profesorovi a jeho výzkumu. Viděl jsem to sice v němčině, ale nemohu říct, že by to vadilo, protože i moje chabá znalost tohoto jazyka stačila na to, abych poznal, že o žádné cenné informace nepřicházím. Dinosauři gut, ale chybí akce a také rozmanitost zobrazovaných druhů. Jednalo se o mojí druhou návětěvu IMAXU takže mě už tvůrci nemohli utáhnout na vařené 3D nudli. I na ploše asi 40 minut neuvěřitelná nuda...(23.8.2008)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $4,725,325(5.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace