Dorian Blues

Komedie / Drama

USA, 2004, 88 min

Tennyson Bardwell

V rámci filmů zabývajícími se coming-outem jde o solidní průměr, který neurazí, ale ani neohromí. Jak komediální, tak dramatické prvky byly pěkné, ale rozhodně se z toho dalo vytěžit víc. Zkrátka snímek, který se po zhlédnutí začne pomalu vytrácet, až po pár dnech vymizí úplně.(29.10.2012)

Komediální drama? A proč jako ne? .... Mě se to líbilo. Možná to není úplně na plných pět hvězdiček, zhruba tak na čtyři a půl, ale myslím si, že někdo by tady to hodnocení zvýšit měl ... Milé komediální drama o rodinných záležitostech opepřené LGBT tématem. Vtipné scény proložené dramatickýma, chvíle, kdy se člověk směje a chvíle, kdy se nad tím, co vidí, musí pořádně zamyslet, tohle všechno se ve filmu docela dost střídá, ale mě osobně to vůbec nevadí. Herci zvládli svou roli skvěle, film je dobře natočený a má výborný scénář. Škoda, že ho vidělo jen tak málo lidí, podle mě je to jeden z filmů, který by měl každý milovník LGBT vidět.(31.3.2014)

Šoda, že režisér neměl jasno, jestli chce točit komedii nebo drama.(22.9.2010)