Flego

Hudobno - horrorová komédia vyzerá na prvý pohľad dosť divoko, ale tento príbeh má všetky vlastnosti týchto žánrov. Príbeh dvoch priateľov - speváka Larryho ( Dean Martin ) a čašníka Myrona ( Jerry Lewis ), ktorý sa dostanú do problémov s mafianskym bossom, aby napokon stretli ženu, ktorá vlastní tajomný zámok a o ktorý je veľký záujem, nepresahuje kvality priemerného filmu. ()

Oktavianus

Naprostá hloupost. Ale fakt strašná. Debilní příběh slouží jen k exhibici dvou jakože legračních komiků Deana Martina a úplně strašlivého Jerryho Lewise s frackovitým chováním a neskutečně iritujícím hlasem. Mafiánská polovina filmu byla hodně přihlouplá, ale to jsem ještě netušil, co za trapnosti se budou odehrávat na strašidelném zámku. Děj nesmyslný, postavy na pěst (všechny, to se málo vidí, že jsem během sledování snímku chtěl zabít opravdu všechny), pointa jasná a hloupá. A jako komedie to zoufale nefunguje už vůbec, protože celý humor vychází z toho, že nějaká z postav (obvykle Jerry Lewis jako Myron) komicky zakopne a švihne s sebou o zem, anebo se postavy chovají jako idioti (všichni, ale Lewis v tom fakt vede). K popukání. Už vůbec nemluvím o tom, že muzikálová čísla (a že jich je!) mají primitivní choreografii a slouží jen jako další prostor k exhibici těch dvou pitomců. Zač ta jedna hvězda? Za hudbu (když jsem zavřel oči a nemusel se dívat, písničky se poslouchat daly) a kameru. Až mi bylo líto, jak zručně je natočená taková kravina. Prostoduchý humor pro mimořádně prostoduché lidi. ()

Dexter1

Celý čas som premýšľal, prečo mi Scared Stiff neskutočne pripomína The Ghost Breakers a potom som si zistil, že za réžiou stál George Marshall. Ten si spravil v podstate remake s tentoraz vele-úspešnou komediálnou dvojicou Martin a Lewis. Príbeh ostáva ten istý, krimi úvod-cesta loďou do Karibiku a následné prehľadávanie zámku, kde je nejaký ten duch, či zombie. Čím sa tento kúsok odlišuje od originálu je práve hlavná herecká dvojka, ktorá aj napriek zubu času neustále baví. ()