poster

Nitro

 • Kanada

  Nitro

 • Slovensko

  Boj o život: Srdce pre mamu

Drama / Thriller / Akční

Kanada, 2007, 90 min

 • padress
  ***

  Pôvodne som čakal niečo ako Fast and Furious z tých screenshotov, čo som videl na nete. Autička tam ale boli asi v 2 scénach:) aj to jedna sa za autičkársku scénu nepočíta, lebo ich naháňal PRAVNIK:). Po stranke obyčajného filmu to nebolo zlé - ,,mišung" asi 3 typov filmu(žánrov) -> YAMAKASI + 5 min z FaF + Lví Srdce s Van Damom. Niečo podobné ako najnovší James Bond. Za námahu to stahovať nestojí, ale ak sa nudíte.....budete sa ešte viac....(15.2.2008)

 • Vojťas
  ****

  Takovýhle film jsem nečekal - byl jsem připraven na ryzí jízdu typu Fast And Furious, ale dostalo se mi milého překvapení. ..... Tenhle akční drama thriller (závody Rychle a zběsile + "gumové" jumpy Okrsku 13 + dramatická honba pro daný cíl bez jakýchkoliv ohledů aneb jak daleko je člověk schopen zajít pro záchranu milované osoby) je jeden z mála filmů (ještě k tomu z absolutního minima kanadské tvorby), který při distribuci rovnou na DVD opravdu velice potěší ... uctihodná režie a parádní kamera dodává na intenzitě zážitku ... vůbec bych se nezlobil zaplatit si za to v kině! :-) (... "Jo, miloval jsem Tě. Jsi spokojená? Všechno zahodím a začneme zase od začátku, tak to chceš? " "Proč ne?" "Neopustím ty, který mám rád. Nikdy." "Mě si opustil klidně." "Dobře, omlouvám se!" ... :-D)(25.7.2008)

 • genetique
  **

  Honba za záchranou svojich najbližších za akúkoľvek cenu už v mnohých filmoch prekročila hranice zákona a toto je len ďalší z variantov na tento námet. Akcia a teda hlavne automobilové súboje sú na celkom slušnej úrovni, dej síce nenudí, ale je absolútne klišéovitý, stereotypný a nereálny v mnohých scénach. A nebyť zbytočne sentimentálnych a hlavne nepotrebne početných flashbackov a dramaticky ladených situácií, bolo by z filmu ozajstné prekvapenie. 45%.(25.5.2009)

 • Pharlap
  *

  Ale neskutečná blbina!! Já jsem za poslední dobu snad neviděl kanadský film, který by za něco stál. A toto prvoplánově jasný akční snímek, se opět zařadí do seznamu obyčejných a nudných. Předsi dusík a rychlý auta jsme viděli už v Need for speed, tak proč zase tohle?? a kriste pane.. kdo vymyslel tu trapnou srderyvnou historku s transplantací srdce?? Neskutečný nesmysl s velmi slabými hereckými výkony a nesuskutečně slabým scénářem :-( P.S.: Pro uživatele CHORCHO62: je to shit chlape.. i kdyby to bylo z Francie nebo z Kanady!!(29.11.2008)

 • Zlaticko1
  ****

  Film mnoha tváří ala uplně něco jiného než jsem čekal ;) Začátek pěkný, krasavice za volantem a rychlá jízda ;) Asi po 5 minutách se akční nádech pomalu ztrácí. V podstatě je to film o tom, co člověk dokáže pro milovanou osobu, dokonce zabít,aby druhý žil. Zajimavé je tvrzení od Morgan(bývalka od Maxe): "Co chceš dokázat tím, že se obětuješ? Staněš se potom lepším člověkem nebo co?". A nakonec, i proti svému tvrzení, se obětuje Morgan. Jaká ironie ;) Dobrá kamera, hudba dobře sedí. :)(19.7.2008)

 • - Éric Drouin získal ocenění Jutra na Nejlepší editaci. (Terva)

 • - Natáčanie filmu prebiehalo v kanadskom meste Montreal. (MikaelSVK)