Max žije spokojeným životem společně se svou ženou Alicí a synem jménem Théo. Rodinná idyla se ale rozpadá ve chvíli, kdy se Alice ocitá na pokraji smrti a nutně potřebuje transplantaci srdce. Max synovi slibuje, že maminku zachrání, ale aby to mohl splnit, musí někde získat náhradní srdce. A to hodně rychle. Čas se neúprosně krátí a Maxovi nezbývá než znovu oživit kontakty ze svého neklidného mládí. Jeho rozhodnutí mu však mění život tak, jak vůbec nepředpokládal. (HenkSyslus)

Pharlap

Ale neskutečná blbina!! Já jsem za poslední dobu snad neviděl kanadský film, který by za něco stál. A toto prvoplánově jasný akční snímek, se opět zařadí do seznamu obyčejných a nudných. Předsi dusík a rychlý auta jsme viděli už v Need for speed, tak proč zase tohle?? a kriste pane.. kdo vymyslel tu trapnou srderyvnou historku s transplantací srdce?? Neskutečný nesmysl s velmi slabými hereckými výkony a nesuskutečně slabým scénářem :-( P.S.: Pro uživatele CHORCHO62: je to shit chlape.. i kdyby to bylo z Francie nebo z Kanady!! ()

Zlaticko1

Film mnoha tváří ala uplně něco jiného než jsem čekal ;) Začátek pěkný, krasavice za volantem a rychlá jízda ;) Asi po 5 minutách se akční nádech pomalu ztrácí. V podstatě je to film o tom, co člověk dokáže pro milovanou osobu, dokonce zabít,aby druhý žil. Zajimavé je tvrzení od Morgan(bývalka od Maxe): "Co chceš dokázat tím, že se obětuješ? Staněš se potom lepším člověkem nebo co?". A nakonec, i proti svému tvrzení, se obětuje Morgan. Jaká ironie ;) Dobrá kamera, hudba dobře sedí. :) ()

Cortesz

Rádoby akční béčko, které se ještě snaží citově vydírat, ale nedaří se mu to. Je sice pravda, že zápletka se srdcem je poutavá a svým způsobem i originální, ale nějak to nefunguje a nedrží pohromadě. Akční scény jsou i na béčko dost nijaké, a dramatická linka je chladná. Občas zde hraje příjemná hudba, hlavní postava občas i sympatická, ale jinak je to slabé televizní béčko. ()

Vojťas

Takovýhle film jsem nečekal - byl jsem připraven na ryzí jízdu typu Fast And Furious, ale dostalo se mi milého překvapení. ..... Tenhle akční drama thriller (závody Rychle a zběsile + "gumové" jumpy Okrsku 13 + dramatická honba pro daný cíl bez jakýchkoliv ohledů aneb jak daleko je člověk schopen zajít pro záchranu milované osoby) je jeden z mála filmů (ještě k tomu z absolutního minima kanadské tvorby), který při distribuci rovnou na DVD opravdu velice potěší ... uctihodná režie a parádní kamera dodává na intenzitě zážitku ... vůbec bych se nezlobil zaplatit si za to v kině! :-) (... "Jo, miloval jsem Tě. Jsi spokojená? Všechno zahodím a začneme zase od začátku, tak to chceš? " "Proč ne?" "Neopustím ty, který mám rád. Nikdy." "Mě si opustil klidně." "Dobře, omlouvám se!" ... :-D) ()

genetique

Honba za záchranou svojich najbližších za akúkoľvek cenu už v mnohých filmoch prekročila hranice zákona a toto je len ďalší z variantov na tento námet. Akcia a teda hlavne automobilové súboje sú na celkom slušnej úrovni, dej síce nenudí, ale je absolútne klišéovitý, stereotypný a nereálny v mnohých scénach. A nebyť zbytočne sentimentálnych a hlavne nepotrebne početných flashbackov a dramaticky ladených situácií, bolo by z filmu ozajstné prekvapenie. 45%. ()

• Éric Drouin získal ocenění Jutra na Nejlepší editaci. (Terva)
  • Natáčanie filmu prebiehalo v kanadskom meste Montreal. (MikaelSVK)