poster

Bravo, girls: Hurá do toho!

 • USA

  Bring It On: In It to Win It

 • Slovensko

  Superkočky v akcii

Komedie / Sportovní

USA, 2007, 90 min

Režie:

Steve Rash

Scénář:

Alyson Fouse, Elena Song

Kamera:

Levie Isaacks

Hudba:

Transcenders

Producenti:

Wayne Morris

Střih:

Tony Lombardo

Scénografie:

Mark Garner

Kostýmy:

Beverly Safier
(další profese)
 • freddy
  *

  Na rovinu říkám, že tenhle film mi nesedl. Asi jsem věděl, proč jeho zhlédnutí pořád oddaluji. Příčin mého zklamání může být samozřejmě několik, tou první je, že jsem čekal asi něco trochu jiného, něco trochu originálnějšího a zajímavějšího, ale tady se jedná jenom o nějaké soupeření mezi několika roztleskávačskými týmy, o hledání nějakého roztleskávačského žezla, zkrátka děj to není rozhodně dobrý ani pro teenagerovskou komedii. Dalším důvodem může být fakt, že jsem přibližně před měsícem viděl teenage komedii o reztleskávaní s názvem Loudilové, která je mnohem kvalitnější, mnohem vtipnější, mnohem originálnější a především svéráznější. Tato komedie, tkerou nyní hodnotím, bohužel ve všem šíleně zaostává a tak už kromě děje a konceptu, které jsou špatné, zůstávají jen herci. A tady se to aspoň trochu zachraňuje, protože na hezké holky v tílkách se vždycky kouknu rád a ani tento film, kde jich je opravdu hodně, rozhodně není výjimkou. A pak je tu ještě něco, co hodnotím kladně, a to sice závěr, kdy si choreografové dali opravdu záležet a bylo to dost vymakané představení. Takže právě závěr a potom vnadné dívky zachránily tento film od odpadu z mé strany, ale to nic nemění na tom, že tohle je jeden z nejhorších filmů, které jsem kdy viděl. A z toho důvodu uděluji jen jednu hvězdu, což je u mě hodnocení poměrně vzácné.(22.5.2010)

 • Eawy
  **

  Celkom fajn. O niečo horšia choreografia ako v 3, ale prežiť sa to dá. Najlepšia je Ashley Tisdale na konci. Michael Copon však nevie hrať a ani jeho široký úsmev a opálené telo mu nepomôžu. Nuž za jeho chyby strhávam asi najviac percent. Soundtrack v celku dobrý. zvyčajne ho tvoria známe piesne od spevákov z HSM. Asi 40%(22.4.2009)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Roztleskávání je démonické a zvrácené." Roztleskávačem se pro své již poměrně dlouho trvající mládí pravděpodobně nikdy nestanu, ale vůbec by mi nevadilo zasednout do hlediště ve chvíli, kdy polonazí lidé na pódiu předvádějí mix gymnastiky, aerobiku a tance. Nic to však nemění na tom, že tento film ovlivnil vývoj světové kinematografie asi stejně jako já svým ladným provedením stojky nakřivo s dvěma podporami.(23.11.2016)

 • Lipi21
  *

  28% REŽIE: * KAMERA: ** SCÉNÁŘ: odpad! (pane bože...) HERCI: ** (holky v minisukýnkách fajn, hlavní hrdina pro holky teenagerky určitě taky fajn... hlavní hrdinka Carson /Ashley Benson/ příšerná pipina, reputaci hereček naštěstí trochu napravila sexy potvora Brooke /Cassie Scerbo/ a Chelsea /Jennifer Tisdale/... jinak nevim nevim, ostatní herci u mě moc sympatií nepobrali) HUDBA: **(27.12.2009)

 • -dRaGoN-
  ***

  Rok se sešel s rokem a na DVD vychází další díl ze série o roztleskávačkách. Minule to byla Hayden Panettiere, díky které loňský díl zaznamenal větší zájem než obvykle. Jak to dopadlo letos? Hayden se roztleskávání zalíbilo, ale usadila se mezi Hrdiny, a nám nezbývá než fandit neokoukané Ashley Benson. Příběhově tu už opravdu mnoho vymyslet nelze, a letos ho nahrazuje divoká choreografie, na které se autoři opravdu vyřádili. K tomu přičtěte soundtrack jak se patří, kde se na počet tracků nehraje, furt něco jede a v kombinaci se skákajícíma holkama se to poslouchá ďábelsky dobře. Cheer battly, cheer techniky, cheer slovičkaření, prostě cheer-tastické ! Chtěl jsem být superhrdinou, kosmounautem, tajným agentem, ale až dnes jsem zatoužil stát se roztleskávačem. Asi jen tak nevyrostu :) Za rok nashledanou... 65%(15.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace