Pat a Mat: Natírají podlahu

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný

Česko, 2003, 8 min

Ladislav Pálka

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality.(12.1.2009)

opět dva telecí mozečky v koukám ne moc profláknutém dílu... 70%... k vidění zde: http://youtube.com/watch?v=CaLQxP744Vc(31.1.2008)

Takový gejzír neopakujících se nápadů se jen tak nevidí. Absolutní špička, nejen animovaných krátkometrážních filmů.(6.2.2012)

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde.(12.11.2012)

Ach, jak krásné je cítit závan starých časů. Proč se musí točit blbosti jako "hrají golf", "stůňou" nebo "vánočka", když to očividně jde udělat dobře, tak, jak to mají všichni rádi? Určitě palec nahoru... 90%(3.1.2012)

Tihle noví Pat a Mat jsou spíše trapní než srandovní.(6.9.2012)

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov.(18.12.2008)

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít.(22.3.2009)

• otík

Naprosto uvalený filmeček, tady Pat a Mat vypadají jako naprostí idioti, což rozhodně nejsou, ale tento příběh navíc nemá ani tradiční pointu a slušný závěr, z hlediska námětu je naprostá katastrofa.(20.3.2008)

Ano, to je ono, je to sice nové, ale snad nejvíc pocedené, nemá to chybu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(10.3.2008)

No paráda. Sranda! 85%(29.8.2010)

Snad nejslabší díl ze všech. Víc není ani co říct.(14.4.2013)

Natírat podlahu to není sranda a když se do toho připletou dva patlalové a ňoumové v jedné osobě, je hotovo.(3.5.2012)

Pat a Mat jsou klasicky predstavitele ceskeho vseumelstvi :-). Kazdy dil je jasnym navodem jak danou cinnost pokud mozno nedelat. Jeden z nejlepsich vecernicku s krasnou animaci a vtipnou hudbou.(6.4.2011)

• BlackMount

Pat a Mat řeší problém znečištěné podlahy za pomoci několika plechovek s barvou, koštěte a čajové konvice. I přes vynález tohoto šikovného udělátka pro pohodlné natírání se nevyhnou maléru, z něhož je nakonec dostanou obyčejné nůžky. Tohle je velmi slabá epizoda s minimem vtipu a nevýrazným závěrem.(30.9.2008)

Jeden z mých nejoblíbenějších "večerníčkových" seriálů, jednoduché, vtipné, poučné nejen pro děti. Jen nechápu proč na ČSFD hodnotíme každý díl zvlášť když je to evidentně seriál....?????(24.12.2008)

Pat a Mat mě dokážou rozesmát v každém svém příběhu. Tyhle novější epizody už sice úplně nedosahují kvalit těch "původních", ale pořád jsou zábavné, zejména z toho důvodu, že jsou naprosto dokonale okoukané ze života. A to ze života v naší zemi, kde se každý cítí být kutilem a odborníkem na všechno.(6.11.2016)

ani jsou tak blbí!!!(19.10.2008)

Stále mě zaráží, jak mohou mít tvůrci tolik originálních nápadů. Skvělé!(23.12.2016)

PAT A MAT jsou nejlepší. Každý díl je prostě špičkový. Jestli je někdo alespoň jednou neviděl, tak neví o co přichází. Vynikající práce od Lubomíra Beneše.(10.4.2009)

<< předchozí 1 2