Pat a Mat - Pat a Mat se vracejí (2002) (série)

Natírají podlahu (S04E07)

(epizoda)
Animovaný / Komedie / Rodinný
Česko, 2003, 8 min

Pat doma uklízí a stírá prach a při tom se mu podaří shodit květináč. Při uklízení střepů a hlíny svou nešikovnoustí poškrábe skříň. Škrábanec se pokusí zabarvit barvou, ale co se nestane, celá plechovka spadne na zem a způsobí nevyčistitelný flek. Tak se Pat rozhodne natřít rovnou podlahu v celém pokoji v čem mu pochopitelně pomáha kamarád Mat. (jonyyy)

boshke

Ach, jak krásné je cítit závan starých časů. Proč se musí točit blbosti jako "hrají golf", "stůňou" nebo "vánočka", když to očividně jde udělat dobře, tak, jak to mají všichni rádi? Určitě palec nahoru... 90% ()

IllIlIlIIl

stration

otík

Naprosto uvalený filmeček, tady Pat a Mat vypadají jako naprostí idioti, což rozhodně nejsou, ale tento příběh navíc nemá ani tradiční pointu a slušný závěr, z hlediska námětu je naprostá katastrofa. ()

BlackMount

Pat a Mat řeší problém znečištěné podlahy za pomoci několika plechovek s barvou, koštěte a čajové konvice. I přes vynález tohoto šikovného udělátka pro pohodlné natírání se nevyhnou maléru, z něhož je nakonec dostanou obyčejné nůžky. Tohle je velmi slabá epizoda s minimem vtipu a nevýrazným závěrem. ()

hlína