Nějak se nemůžu zbavit dojmu, že se Jessica Chastain k herecké kariéře prošukala skrz svojí postavu brutálně naivní Jolene, které je samotná naivita cítit i z hlasu. Jako dobrý...ale úplně jsem Jolene nefandil. Celé dvě hodiny si do těch sraček padala sama a já se dycky zasekl akorát tak v momentě, kdy byly vidět kozy.(15.4.2018)

"V životě záleží na okamžicích. Když narazíš na ten dobrý, musíš se ho držet." ...Jeho šarm nelze přehlédnout. Stejně jako v Příběhu z Bronxu i tady byl pro mě Chazz Palminteri tou nejzajímavější mužskou postavou. Ač jsem doufala v jiný konec, holt život je boj holka a každá zkušenost tě něčím obohatí.(20.3.2014)

• Bachy

Film o tom, jak Jessica Chastain spí postupně se spoustou černobílých charakterů, až nakonec zjistí, že sama je černobílá taktéž. Prvních dvacet minut je parodie romantických vidlákoven a zbytek je pokus o vážnost a hlubokou sondu spolu s vystřízlivěním z šoku, že to parodie není a nebyla. To nejhorší přijde hned na začátku s prvním manželem a srandovní rodinou , nicméně tak ohromně jednoduché postavy zbytek příliš vysoko nepozvedly.(10.8.2015)

• Chrustyn

Jednoduchý příběh o dívce, které se kvůli nevěře obrátí život naruby a nemá zrovna mnoho štěstí na své další partnery a ani život se s ní příliš nemazlí. Na druhou stranu si za vše může sama, takže nějaký soucit, odpuštění nebo snad držení palců, také není na místě. Film je natočený naprosto standardním způsobem a příběh neukrývá žádné překvapení nebo alespoň zajímavé situace, které by diváka chytly a zaujaly. Je to film určený pro TV, který zaujme jen slušným výkonem neznámé mladé herečky.(5.3.2011)

Jolene byla obyčejná dívka, která ale prožila velmi neobyčejný život. Žádné z jejích manželství neskončilo úplně dobře - možná to bylo tím, že vždy narazila na nesprávného muže (případně ženu?) - do kterého se bláznivě zamilovala. A nebo jen tím, jaká sama byla... Člověk by řekl, že film byl vlastně o ničem (čekáte nějaké ponaučení nebo něco co byste si z filmu odnesli? -- marně). Ale i přesto jsem se za celé dvě hodiny nestihl ani chviličku nudit - právě naopak, neustále se něco děje a Jolene jde z průšvihu do průšvihu - byť si za ně z větší části může sama. Velkým kladem filmu je herecké obsazení hlavní role - Jessica Chastain, která ve všech fázích jejího života vypadá perfektně (od mladé holky až po zralou ženu). Hodně nenápadný film, a jsem moc rád, že mi neunikl...(20.8.2013)