Ošklivka Katka (TV seriál)

Komedie / Romantický

Česko, 2008–2009

Asen Šopov

Karel Mařík

Kateřina Janečková, Lukáš Hejlík, Michaela Horká, Olga Lounová, Michal Zelenka, Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Petr Štěpán, Romana Goščíková, Tomáš Racek, Hana Křížková, Vojtěch Štulc, Alena Štréblová, Viola Ottová, Veronika Žilková, Lumír Olšovský, Ladislav Frej st., Jana Švandová, Ladislav Županič, Josef Carda, Zdeněk Dušek, Vojtěch Hájek, Simona Postlerová, Liliana Malkina, Pavel Kikinčuk, Nancy Johannes, Agáta Prachařová, Radek Valenta, Barbora Mottlová, Vít Rohr, Kateřina Průšová, Pavel Trávníček, Mahulena Bočanová, Ewa Farna, Kateřina Pospíšilová, Daniel Nekonečný, Zuzana Belohorcová, Daniel Holovský, Jiří Maria Sieber, Dáša Kouřilová, Ondřej Kavan, Thomas Zielinski, Stanislav Lehký, Jitka Foltýnová, Veronika Petrová, Simona Prasková, Martin Maxa, Veronika Poláčková, Pavla Vojáčková, Jiří Ptáčník, Martin Sochor, Karel Pokorný, Lucie Benešová, Vanda Konečná Károlyi, Jan Brich, Radim Vašinka, Václav Knop, Monika Hladová, Petr Meissel, Zdeněk Palusga, Jelena Šebestová-Juklová, Karel Bělohradský, Dana Homolová, Jiří Krejčí, Markéta Coufalová, Mojmír Maděrič, Josef Hervert, Martin Veliký, Radek Zima, Tereza Hofová, Martin Učík, Erik Pardus, Ivo Šmoldas, Mária Dolanská, Petr Falc, Ruben Peguero, Jakub Jech, Jakub Leifer, Lukáš Král, Zdeněk Pikl, Aleš Hnídek, Gabriela Valcová, Peter Strenáčik, Jaroslav Mendel, Petra Ben Messaoud, Nikol Kouklová, Vilma Frantová, Martha Olšrová, Karolína Hrůzová - Hlaváčková, Jakub Leier, Jan Husák, Jaromír Husák
  • adams89

Od nového seriálu z produkce Tv Prima jsem vyložené zázraky rozhodně nečekal, ale výsledek předčil má veškerá očekávání! Proč to vůbec natočili? Vždyť už na tu původní Ošklivku Betty se nedalo dívat... Nejhorším článkem seriálu je jistě představitelka Katky Kateřina Janečková, která tak nechutně přehrává, až je to protivné. K ostatním hercům se pro jistotu ani snad nemá cenu vyjadřovat, celé je to utrpení. Těch 10% dávám za píseň Ewy Farné, ta mi sem jako jediná zapadá.(11.3.2008)

• Lolita

Ten bezmozek, co psal scénář, by měl někdy zavítat mezi normální lid, aby zjistil, jak funguje běžná komunikace, normální dialogy, hádky, a vypjaté scény, a že ty debilní fráze a nelogismus u jednotlivých postav, ať jsou postavené na čemkoliv, nejsou postavené na reálném základu. Nicméně, (a teď nastává prostor pro mou oblíbenou větu) viděla jsem horší (což ostatně u české seriálové tvorby není nic těžkého).(12.11.2011)

• Politik

Na začátku se mi líbil klip od Ewy Farné, prvních 5 dílů jsem viděl celých a tak jsem si říkal, třeba z toho něco bude, i když české seriály tohoto typu jsou jasný odpad :-) Moje sestra to ale stále sleduje tak za ní dávám 1 hvězdičku :-) Řekl bych že se nechali inspirovat Jihoamerickými telenovelami, zejména seriálem Ošklivka Betty, pouze to přenesli do českého prostředí a to ještě poměrně nepodařeně, ty stálé reklamy na to jsou také otravné .)) EDIT: Nyní když vidím nějaký díl dělá se mi zle, je to odpad a to obrovský !(24.11.2008)

• Ivush

Tenhle seriál jen podporuje všeobecné mínění o ženské kráse. Ošklivka Katka totiž ve skutečnosti ošklivá není. Jen se nemaluje, má ofinu a rovnátka. Je to známka ošklivosti? Každá žena, co se nefintí je ošklivka? Jsme zvědavá, jestli bude i nějaký seriál "Ošklivec xxx" ... Pánové Chlumský a Slavík se vážně vyznají.(10.5.2008)

Neviděl jsem víc jak jeden díl žádné jiné ošklivky, ale zde jsem viděl úplně všechny díly. Sice je to prošpikováno spoustou trapáren, opakujících se scénářů v každém díle, kde už člověk věděl, jak to dopadne, a tak se to stalo postupem času díl od dílu horší a horší. Nakonec to hodnotím průměrem, hlavně z toho důvodu, že jsem to dokázal dokoukat až do konce posledního dílu. Každopádně by se to dalo shrnout maximálně do 6-ti epizod, pak by to možná stálo i za víc, než za co to momentálně stojí.(5.6.2011)

• - Seriál je českou verzí populárního kolumbijského seriálu Ošklivka Betty (od r. 2000), který se oproti tuzemské verzi dočkal vysílání v 15 zemích světa i svého pokračování. (Dlee)

• - Jana Boušková a Václav Vydra hrají v seriálu manžele, kterými se v roce 2006 stali i ve skutečnosti. (x_silver)

• - Úvodní píseň k seriálu s názvem "Jaký to je" nazpívala Ewa Farná, napsala ji dvojice Gábina Osvaldová a Ondřej Soukup.