Ošklivka Katka (TV seriál)

Komedie / Romantický

Česko, 2008 - 2009, 73x52 min

Asen Šopov

Karel Mařík

Kateřina Janečková, Lukáš Hejlík, Michaela Horká, Olga Lounová, Michal Zelenka, Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Petr Štěpán, Romana Goščíková, Tomáš Racek, Hana Křížková, Vojtěch Štulc, Alena Štréblová, Viola Ottová, Veronika Žilková, Lumír Olšovský, Ladislav Frej st., Jana Švandová, Ladislav Županič, Josef Carda, Zdeněk Dušek, Vojtěch Hájek, Simona Postlerová, Liliana Malkina, Pavel Kikinčuk, Nancy Johannes, Agáta Prachařová, Radek Valenta, Barbora Mottlová, Vít Rohr, Kateřina Průšová, Pavel Trávníček, Mahulena Bočanová, Ewa Farna, Kateřina Pospíšilová, Daniel Nekonečný, Zuzana Belohorcová, Daniel Holovský, Jiří Maria Sieber, Dáša Kouřilová, Ondřej Kavan, Thomas Zielinski, Stanislav Lehký, Jitka Foltýnová, Veronika Petrová, Simona Prasková, Martin Maxa, Veronika Poláčková, Pavla Vojáčková, Jiří Ptáčník, Martin Sochor, Karel Pokorný, Lucie Benešová, Vanda Konečná Károlyi, Jan Brich, Radim Vašinka, Václav Knop, Monika Hladová, Petr Meissel, Zdeněk Palusga, Jelena Šebestová-Juklová, Karel Bělohradský, Dana Homolová, Jiří Krejčí, Markéta Coufalová, Mojmír Maděrič, Josef Hervert, Martin Veliký, Radek Zima, Tereza Hofová, Martin Učík, Erik Pardus, Ivo Šmoldas, Mária Dolanská, Petr Falc, Ruben Peguero, Jakub Jech, Jakub Leifer, Lukáš Král, Zdeněk Pikl, Aleš Hnídek, Gabriela Valcová, Peter Strenáčik, Jaroslav Mendel, Petra Ben Messaoud, Nikol Kouklová, Vilma Frantová, Martha Olšrová, Karolína Hlaváčková, Jakub Leier, Jan Husák, Jaromír Husák
  • svobik

Na dně české seriálové produkce jsem měl zatím Světla Pasáže. U těch jsem se ale místy opravdu bavil (sice špatností, ale bavil). To co ale předvádí Katka, je už trošku moc. Včerejší shlédnutá dvacetiminutovka na mě působila neuvěřitelným způsobem, že jsem jen koukal s otevřenou pusou a hledal vedle sebe flašku vodky. Hnus, velebnosti.(7.6.2008)

• LiVentura

Jisté věci by se snad ani neměli točit a dostat tak před oči diváka, který tak jen stále dokola hloupne a hloupne sám v sobě.... a někdy se ta neuvěřitelně drzá hloupost dostane ven hlavami několika takto postiženými...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(10.9.2008)

• hippyman

kde začít...?! představitelka katky (Kateřina Janečková) je opravdu skvělá, hned si ji dám do Nejoblíbenějších hereček... scénář je pecka, tolik dramatických zvratů v jednom díle jsem opravdu nikde neviděl... interiéry jsou nádherné a nápadité, rovněž velice originální, neméně tak myšlenka námětu, kterou od nás okopírovali již před několika lety zdrogovaní teroristi z jižní ameriky či bůhvíodkud... je toho moc, co stojí za zmínku, to se prostě musí vidět! omlouvám se všemu, co jsem dosud nazval odpad!em... parodie na sebe sama, co dodat...(10.3.2008)

• themic

Potom co jsem viděl už jen část hnusný katky, tak jsem musel změnit hodnocení u ošklivky Bety na jednu hvězdičku. Tohle je absolutní blbost, o to víc, že už to vůbec není originální. Bety byla aspoň originálně trapná. Tohle už je moc! TV Prima opět ukázala svou chabou produkci. ještě víc než odpad(13.11.2008)

• kinej

Nekoukatelný odpad. Donutil jsem se, částečně s přepínáním, protože jinak to nejde, odsledovat jeden díl. A musím říct, že je to taková kravina, že by jeden blil. Scénáristi tam hodí každou blbost, kterou jim mozek vykálí, kameramani nejspíš berou všechno na první záběr, a nejhorší na tom je, že se tam nic neděje a za celou epizodu se nestalo vůbeac ale vůbec nic. Některé seriály jsou dobré, ale mají hluchá místa vyplněná vatou. Tohle je jenom vata. Debilní vata. Hůř by to natočit nešlo, ani kdyby o to "filmaři" usilovali. Ale královnou všeho špatného je Agáta Hanychová, její scény by se daly zařadit mezi nejhorší herecké výkony všech dob. Tento herecký antitalent se ji nedaří zamaskovat ani s věčně vyšpuleným rtíky. Je to tak hloupé až to bolí.(9.9.2008)

• - Matka Kateřiny Janečkové (hlavní hrdinky seriálu) se také živí jako herečka, ale pro změnu hraje převážně v divadle a jmenuje se Anna Bazgerová. (Agatha)

• - Seriál je českou verzí populárního kolumbijského seriálu Ošklivka Betty (od r. 2000), který se oproti tuzemské verzi dočkal vysílání v 15 zemích světa i svého pokračování. (Dlee)

• - Jana Boušková a Václav Vydra hrají v seriálu manžele, kterými se v roce 2006 stali i ve skutečnosti. (x_silver)