Ošklivka Katka (TV seriál)

Komedie / Romantický

Česko, 2008–2009, 73x52 min

Asen Šopov

Karel Mařík

Kateřina Janečková, Lukáš Hejlík, Michaela Horká, Olga Lounová, Michal Zelenka, Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Petr Štěpán, Romana Goščíková, Tomáš Racek, Hana Křížková, Vojtěch Štulc, Alena Štréblová, Viola Ottová, Veronika Žilková, Lumír Olšovský, Ladislav Frej st., Jana Švandová, Ladislav Županič, Josef Carda, Zdeněk Dušek, Vojtěch Hájek, Simona Postlerová, Liliana Malkina, Pavel Kikinčuk, Nancy Johannes, Agáta Prachařová, Radek Valenta, Barbora Mottlová, Vít Rohr, Kateřina Průšová, Pavel Trávníček, Mahulena Bočanová, Ewa Farna, Kateřina Pospíšilová, Daniel Nekonečný, Zuzana Belohorcová, Daniel Holovský, Jiří Maria Sieber, Dáša Kouřilová, Ondřej Kavan, Thomas Zielinski, Stanislav Lehký, Jitka Foltýnová, Veronika Petrová, Simona Prasková, Martin Maxa, Veronika Poláčková, Pavla Vojáčková, Jiří Ptáčník, Martin Sochor, Karel Pokorný, Lucie Benešová, Vanda Konečná Károlyi, Jan Brich, Radim Vašinka, Václav Knop, Monika Hladová, Petr Meissel, Zdeněk Palusga, Jelena Šebestová-Juklová, Karel Bělohradský, Dana Homolová, Jiří Krejčí, Markéta Coufalová, Mojmír Maděrič, Josef Hervert, Martin Veliký, Radek Zima, Tereza Hofová, Martin Učík, Erik Pardus, Ivo Šmoldas, Mária Dolanská, Petr Falc, Ruben Peguero, Jakub Jech, Jakub Leifer, Lukáš Král, Zdeněk Pikl, Aleš Hnídek, Gabriela Valcová, Peter Strenáčik, Jaroslav Mendel, Petra Ben Messaoud, Nikol Kouklová, Vilma Frantová, Martha Olšrová, Karolína Hlaváčková, Jakub Leier, Jan Husák, Jaromír Husák
  • InJo

Na tuhle zhovadilost se nemůže dívat snad žádnej normální heterosexuální chlap s IQ aspoň přes 60. Sledovat totiž pravidelně Lumíra Olšovského s tou nejúchylnější obličejovou vizáží všech dob (o jím předváděném výkonu se nemá ani cenu zmiňovat, to už je záležitost přesahující rámec běžného chápání) se rovná tomu nejextrémnějšímu stupni masochismu. Mimochodem by mě zajímalo, jestli vůbec někdy dojde k té "razantní" vzhledové proměně hlavní hrdinky, kterou (asi) každý očekává...? 10 %(24.8.2008)

• Ivush

Tenhle seriál jen podporuje všeobecné mínění o ženské kráse. Ošklivka Katka totiž ve skutečnosti ošklivá není. Jen se nemaluje, má ofinu a rovnátka. Je to známka ošklivosti? Každá žena, co se nefintí je ošklivka? Jsme zvědavá, jestli bude i nějaký seriál "Ošklivec xxx" ... Pánové Chlumský a Slavík se vážně vyznají.(10.5.2008)

• Karlos80

To je vážně tato česká telenovela na pokr. natočená po česku tak špatná:-)? Nenapínejte mě kruci! Musím se tedy podívat alespoň na jeden díl..Columbijská "Eco moda" resp. její mladší sestřička "Yo soy Betty, la fea" stála také za houno (ale alespoň občas byla k smíchu) tak jsem moc zvědav na tento počin...:-) ps: pro obdivovatele: Hodně lidí nemá možnost se bavit jinak a hodně se jich jinak bavit ani neumí.Tak jim tyto seriály prosím dopřejme a nalezme si sami jinou zábavu:-)(3.3.2008)

• Toshiro30

Nechápu, proč TV Prima investuje do takových projektů. Viděl jsem tři díly a je to naprostá katastrofa. Nuda, herecké výkony nulové ,o scénáři ani radši psát nebudu. Je vidět, že TV Prima opravdu nedokáže natočit ani průměrný seriál. Po Rodinných Poutech, VKV, Letištích a Bazénech je tu Ošklivka Katka. Co napsat na závěr?? " Život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš..." A tenhle bonbon patří do kategorie nejhorších.(26.12.2008)

• Fingon

Po shlédnutí prvního dílu tohohle skvostu mám chuť vrátit se do profilu Ošklivky Betty a dát jí pět hvězdiček, vážně. Úvodní pohledový záběr nebyl špatný nápad, ale to je asi tak všechno, co se dá o Katce říct pozitivního. To, že je hlavní představitelka vlastně docela hezká, se dá vyčíst i původnímu seriálu, protože přiznejme si, z hezké holky se dá udělat ošklivá mnohem jednodušeji než naopak. ----- Vzhledem k tomu, že si moje matka tenhle seriál oblíbila, tak jsem byl tak nějak donucen shlédnout i všechny další díly, v tuto chvíli asi tak dvacet. Jediná dobrá věc na tomhle seriálu jsou snové pasáže, čili představy Ošklivky Katky, které jsou leckdy nablblé, ale občas i dost brutální (třeba když ji její šéf cpe proti její vůli do kufru svého auta).(4.3.2008)

• - Seriál je českou verzí populárního kolumbijského seriálu Ošklivka Betty (od r. 2000), který se oproti tuzemské verzi dočkal vysílání v 15 zemích světa i svého pokračování. (Dlee)

• - Matka Kateřiny Janečkové (hlavní hrdinky seriálu) se také živí jako herečka, ale pro změnu hraje převážně v divadle a jmenuje se Anna Bazgerová. (Agatha)

• - Jana Boušková a Václav Vydra hrají v seriálu manžele, kterými se v roce 2006 stali i ve skutečnosti. (x_silver)