Ošklivka Katka (TV seriál)

Komedie / Romantický

Česko, 2008, 73x52 min

Kateřina Janečková, Lukáš Hejlík, Michaela Horká, Olga Lounová, Michal Zelenka, Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Petr Štěpán, Romana Goščíková, Tomáš Racek, Hana Křížková, Vojtěch Štulc, Alena Štréblová, Viola Ottová, Veronika Žilková, Lumír Olšovský, Ladislav Frej st., Jana Švandová, Ladislav Županič, Josef Carda, Zdeněk Dušek, Vojtěch Hájek, Simona Postlerová, Liliana Malkina, Pavel Kikinčuk, Nancy Johannes, Agáta Prachařová, Radek Valenta, Barbora Mottlová, Vít Rohr, Kateřina Průšová, Pavel Trávníček, Mahulena Bočanová, Ewa Farna, Kateřina Pospíšilová, Daniel Nekonečný, Zuzana Belohorcová, Daniel Holovský, Jiří Maria Sieber, Dáša Kouřilová, Ondřej Kavan, Thomas Zielinski, Stanislav Lehký, Jitka Foltýnová, Veronika Petrová, Simona Prasková, Martin Maxa, Veronika Poláčková, Pavla Vojáčková, Jiří Ptáčník, Martin Sochor, Karel Pokorný, Lucie Benešová, Vanda Konečná Károlyi, Jan Brich, Radim Vašinka, Václav Knop, Monika Hladová, Petr Meissel, Zdeněk Palusga, Jelena Šebestová-Juklová, Karel Bělohradský, Dana Homolová, Jiří Krejčí, Markéta Coufalová, Mojmír Maděrič, Josef Hervert, Martin Veliký, Radek Zima, Tereza Hofová, Martin Učík, Erik Pardus, Ivo Šmoldas, Mária Dolanská, Petr Falc, Ruben Peguero, Jakub Jech, Jakub Leifer, Lukáš Král, Zdeněk Pikl, Aleš Hnídek, Gabriela Valcová, Peter Strenáčik, Jaroslav Mendel, Petra Ben Messaoud, Nikol Kouklová, Vilma Frantová, Martha Olšrová, Karolína Hlaváčková
  • salahadin

Mé hodnocení je založeno na přesně 3 scénách, které jsem měl tu čest vidět. Přiznám se, že jsem chtěl odejít už od úvodních příšerných titulků na začátku, ale...jako statečný válečník jsem vydržel. Začala bitva a jak dopadla? Já odešel poražen, celý díl jsem neměl šajnu dodívat. Herecké výkony...pardon neherecké výkony, byly tak slabé, že...už to ani snad hůř nejde? O postupující dementaci scénářů nemluvě. O nějakých originálních nápadech vzdálených tvůrcům několik tisíc parseků se už vůbec nedá mluvit. To už na "Tak jde čas" bych se díval radši. Tohle je ultimátum všem, kteří si budou v budoucnu zahrávat s TV seriály.(17.9.2008)

• Noviik

Kdyby se dalo alespoň na koho dívat, ale dyk i ty dvě "krasavice" jsou hnusné jak zadek nějaké tlustého výčepního. Vtip se sice občas objeví, ale na víc jak na jednu hvězdu to stačit nebude. A když se podívám na některé herce, tak je mi jich líto, měli to za potřebí?? Po x měsících: Kdo jste mě zdrogovali? Nějaký bug? Jak jsem to mohl napsat a hodnotit?(9.7.2008)

• haushinkaa

Česko se pokouší o telenovelu? Směšné, nemáme pro to ty správné přepoklady... Kolumbijci, Argentinci a ty jihoamerické národy mají prostě v povaze takové afektované trapárny, ale my? My rozhodně ne... Telenovely nijak nemiluju, ale tohle je stokrát horší než nějaká Esmeralda, a je to jenom kvůli tomu, že pro nás není charakteristický takový afekt a temperament, jaký je pro telenovely typický... Všechno je tam přehnané a umělé, ale na tohle my nemáme... Jižani jsou tady v tomhle mnohem lepší, většina z nich mi přijde přehnaně reagující, ale je to u nich přirozené... Jak bych to jen shrnula? Jejich afekt je trapný, ale přirozený, kdežto ten náš je nepřirozený, vynucený, umělý, tudíž ještě horší než ten jejich... Ach jo...(5.5.2008)

• Karlos80

To je vážně tato česká telenovela na pokr. natočená po česku tak špatná:-)? Nenapínejte mě kruci! Musím se tedy podívat alespoň na jeden díl..Columbijská "Eco moda" resp. její mladší sestřička "Yo soy Betty, la fea" stála také za houno (ale alespoň občas byla k smíchu) tak jsem moc zvědav na tento počin...:-) ps: pro obdivovatele: Hodně lidí nemá možnost se bavit jinak a hodně se jich jinak bavit ani neumí.Tak jim tyto seriály prosím dopřejme a nalezme si sami jinou zábavu:-)(3.3.2008)

• Derek

neviem ktoreho inteligenta napadlo ze by bolo dobre natocit uz tretiu verziu rovnakej temy ktora je aj tak stale na zivo vryta v pamati divakov... originalne je, ze tento paskvil nekopiruje iba jednu seriu, ale obe a to americku a kolumbijsku naraz. no ale aj tak to nestaci aspon na jednu hviezdicku...(7.3.2008)

• - Úvodní píseň k seriálu s názvem "Jaký to je" nazpívala Ewa Farná, napsala ji dvojice Gábina Osvaldová a Ondřej Soukup. (Hejtmy)

• - Jana Boušková a Václav Vydra hrají v seriálu manžele, kterými se v roce 2006 stali i ve skutečnosti. (x_silver)

• - Seriál je českou verzí populárního kolumbijského seriálu Ošklivka Betty (od r. 2000), který se oproti tuzemské verzi dočkal vysílání v 15 zemích světa i svého pokračování. (Dlee)