Ošklivka Katka (TV seriál)

Komedie / Romantický

Česko, 2008, 73x52 min

Kateřina Janečková, Lukáš Hejlík, Michaela Horká, Olga Lounová, Michal Zelenka, Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Petr Štěpán, Romana Goščíková, Tomáš Racek, Hana Křížková, Vojtěch Štulc, Alena Štréblová, Viola Ottová, Veronika Žilková, Lumír Olšovský, Ladislav Frej st., Jana Švandová, Ladislav Županič, Josef Carda, Zdeněk Dušek, Vojtěch Hájek, Simona Postlerová, Liliana Malkina, Pavel Kikinčuk, Nancy Johannes, Agáta Prachařová, Radek Valenta, Barbora Mottlová, Vít Rohr, Kateřina Průšová, Pavel Trávníček, Mahulena Bočanová, Ewa Farna, Kateřina Pospíšilová, Daniel Nekonečný, Zuzana Belohorcová, Daniel Holovský, Jiří Maria Sieber, Dáša Kouřilová, Ondřej Kavan, Thomas Zielinski, Stanislav Lehký, Jitka Foltýnová, Veronika Petrová, Simona Prasková, Martin Maxa, Veronika Poláčková, Pavla Vojáčková, Jiří Ptáčník, Martin Sochor, Karel Pokorný, Lucie Benešová, Vanda Konečná Károlyi, Jan Brich, Radim Vašinka, Václav Knop, Monika Hladová, Petr Meissel, Zdeněk Palusga, Jelena Šebestová-Juklová, Karel Bělohradský, Dana Homolová, Jiří Krejčí, Markéta Coufalová, Mojmír Maděrič, Josef Hervert, Martin Veliký, Radek Zima, Tereza Hofová, Martin Učík, Erik Pardus, Ivo Šmoldas, Mária Dolanská, Petr Falc, Ruben Peguero, Jakub Jech, Jakub Leifer, Lukáš Král, Zdeněk Pikl, Aleš Hnídek, Gabriela Valcová, Peter Strenáčik, Jaroslav Mendel, Petra Ben Messaoud, Nikol Kouklová, Vilma Frantová, Martha Olšrová, Karolína Hlaváčková
  • Lolita

Ten bezmozek, co psal scénář, by měl někdy zavítat mezi normální lid, aby zjistil, jak funguje běžná komunikace, normální dialogy, hádky, a vypjaté scény, a že ty debilní fráze a nelogismus u jednotlivých postav, ať jsou postavené na čemkoliv, nejsou postavené na reálném základu. Nicméně, (a teď nastává prostor pro mou oblíbenou větu) viděla jsem horší (což ostatně u české seriálové tvorby není nic těžkého).(12.11.2011)

• blackrain

Tak tohle je i na mě trochu moc. Neoriginální, plagiátorské dílko, které se Primě vůbec nepovedlo, sice se zde objevuje celá plejáda českých herců, ale tenhle seriál jim může spíše uškodit než je proslavit. Ovšem, i špatná reklama je reklama. Kolumbijská telenovela Ošklivka Betty byla mnohem lepší a hlavně originální. Dokonce i vtipnější.(10.11.2008)

• Noviik

Kdyby se dalo alespoň na koho dívat, ale dyk i ty dvě "krasavice" jsou hnusné jak zadek nějaké tlustého výčepního. Vtip se sice občas objeví, ale na víc jak na jednu hvězdu to stačit nebude. A když se podívám na některé herce, tak je mi jich líto, měli to za potřebí?? Po x měsících: Kdo jste mě zdrogovali? Nějaký bug? Jak jsem to mohl napsat a hodnotit?(9.7.2008)

• Kikania

oooooouuuu.....asi tak som sa zhrozila ked som videla pár minút tohto seriálu (ak sa to takto vôbec dá nazvať) a radšej som odišla lebo by som zbytočne stratila čas...ked mi kamoška povedala že sa na tom dá dobre zasmiať tak mala čiastočne pravdu, lebo ja som sa smiala z toho aké je to trápne(zvlášť tie "vymakané" dialogy)...(1.11.2008)

• themic

Potom co jsem viděl už jen část hnusný katky, tak jsem musel změnit hodnocení u ošklivky Bety na jednu hvězdičku. Tohle je absolutní blbost, o to víc, že už to vůbec není originální. Bety byla aspoň originálně trapná. Tohle už je moc! TV Prima opět ukázala svou chabou produkci. ještě víc než odpad(13.11.2008)

• - Jana Boušková a Václav Vydra hrají v seriálu manžele, kterými se v roce 2006 stali i ve skutečnosti. (x_silver)

• - Seriál je českou verzí populárního kolumbijského seriálu Ošklivka Betty (od r. 2000), který se oproti tuzemské verzi dočkal vysílání v 15 zemích světa i svého pokračování. (Dlee)

• - Úvodní píseň k seriálu s názvem "Jaký to je" nazpívala Ewa Farná, napsala ji dvojice Gábina Osvaldová a Ondřej Soukup. (Hejtmy)