Ošklivka Katka (TV seriál)

Komedie / Romantický

Česko, 2008, 73x52 min

Kateřina Janečková, Lukáš Hejlík, Michaela Horká, Olga Lounová, Michal Zelenka, Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Petr Štěpán, Romana Goščíková, Tomáš Racek, Hana Křížková, Vojtěch Štulc, Alena Štréblová, Viola Ottová, Veronika Žilková, Lumír Olšovský, Ladislav Frej st., Jana Švandová, Ladislav Županič, Josef Carda, Zdeněk Dušek, Vojtěch Hájek, Simona Postlerová, Liliana Malkina, Pavel Kikinčuk, Nancy Johannes, Agáta Prachařová, Radek Valenta, Barbora Mottlová, Vít Rohr, Kateřina Průšová, Pavel Trávníček, Mahulena Bočanová, Ewa Farna, Kateřina Pospíšilová, Daniel Nekonečný, Zuzana Belohorcová, Daniel Holovský, Jiří Maria Sieber, Dáša Kouřilová, Ondřej Kavan, Thomas Zielinski, Stanislav Lehký, Jitka Foltýnová, Veronika Petrová, Simona Prasková, Martin Maxa, Veronika Poláčková, Pavla Vojáčková, Jiří Ptáčník, Martin Sochor, Karel Pokorný, Lucie Benešová, Vanda Konečná Károlyi, Jan Brich, Radim Vašinka, Václav Knop, Monika Hladová, Petr Meissel, Zdeněk Palusga, Jelena Šebestová-Juklová, Karel Bělohradský, Dana Homolová, Jiří Krejčí, Markéta Coufalová, Mojmír Maděrič, Josef Hervert, Martin Veliký, Radek Zima, Tereza Hofová, Martin Učík, Erik Pardus, Ivo Šmoldas, Mária Dolanská, Petr Falc, Ruben Peguero, Jakub Jech, Jakub Leifer, Lukáš Král, Zdeněk Pikl, Aleš Hnídek, Gabriela Valcová, Peter Strenáčik, Jaroslav Mendel, Petra Ben Messaoud, Nikol Kouklová, Vilma Frantová, Martha Olšrová, Karolína Hlaváčková
  • rt12

Absolutně jsem nepochopila, proč vznikla napodobenina přiblblé telenovely z Kolumbie ,,Ošklivky Betty". Ve výsledku byla mnohem přiblblejší, což je s podivem, že vůbec jde napsat ještě debilnější scénář. O (ne)výkonu šmíráků, tvářících se jako herci ani nemluvím, protože něco tak otřesného jsem už dlouho neviděla (hlavně,že to sype). Jak si po takovém pasqvilu můžou sami sebe vážit ?(16.7.2014)

• Toshiro30

Nechápu, proč TV Prima investuje do takových projektů. Viděl jsem tři díly a je to naprostá katastrofa. Nuda, herecké výkony nulové ,o scénáři ani radši psát nebudu. Je vidět, že TV Prima opravdu nedokáže natočit ani průměrný seriál. Po Rodinných Poutech, VKV, Letištích a Bazénech je tu Ošklivka Katka. Co napsat na závěr?? " Život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš..." A tenhle bonbon patří do kategorie nejhorších.(26.12.2008)

• Fingon

Po shlédnutí prvního dílu tohohle skvostu mám chuť vrátit se do profilu Ošklivky Betty a dát jí pět hvězdiček, vážně. Úvodní pohledový záběr nebyl špatný nápad, ale to je asi tak všechno, co se dá o Katce říct pozitivního. To, že je hlavní představitelka vlastně docela hezká, se dá vyčíst i původnímu seriálu, protože přiznejme si, z hezké holky se dá udělat ošklivá mnohem jednodušeji než naopak. ----- Vzhledem k tomu, že si moje matka tenhle seriál oblíbila, tak jsem byl tak nějak donucen shlédnout i všechny další díly, v tuto chvíli asi tak dvacet. Jediná dobrá věc na tomhle seriálu jsou snové pasáže, čili představy Ošklivky Katky, které jsou leckdy nablblé, ale občas i dost brutální (třeba když ji její šéf cpe proti její vůli do kufru svého auta).(4.3.2008)

• silent cut

Kdybych měl v jedné místnosti Hitlera, Stalina, Ladina, Chemického Aliho, Paroubka, Mansona, Evu a Vaška, Landu a Bédu Trávníčka a pistoli s posledním nábojem, dotáhnul bych jim tam televizi a pustil tohle... Ne... Tohle bych nepustil ani Darthu Vaderovi... Myslím, že tady se někdo šeredně přepočítal, protože někdo z "tvůrců" si možná zkraje uvědomil, že se podílí na vzniku prefabrikovaného lejna a tak se alibisticky pokusil o vpašování sebeshazovacího podtónu... zbytečně... PRO TOHLE NEEXISTUJE ŽÁDNÁ OMLUVA...(4.3.2008)

• kingik

Nemuselo to dopadnout takto, kdyby autoři byli pečlivější ve výběru herců. Pro mě Kateřina Janečková nebyla ideálem krásy. Ani ostatní herci nebyli zrovna vybráni šťastně a Lukáš Hejlík byl dost mimo. Vůbec ta myšlenka měla dobrý základ, ale to by se to muselo dobře zahrát, napsat i zrežírovat, ale to se nestalo. A tak nejpovedenější zůstává titulní skladba Ewy Farne Ty víš, jaký to je.(8.11.2009)

• - Matka Kateřiny Janečkové (hlavní hrdinky seriálu) se také živí jako herečka, ale pro změnu hraje převážně v divadle a jmenuje se Anna Bazgerová. (Agatha)

• - Úvodní píseň k seriálu s názvem "Jaký to je" nazpívala Ewa Farná, napsala ji dvojice Gábina Osvaldová a Ondřej Soukup. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Jana Boušková a Václav Vydra hrají v seriálu manžele, kterými se v roce 2006 stali i ve skutečnosti. (x_silver)