Ošklivka Katka (TV seriál)

Komedie / Romantický

Česko, 2008–2009, 73x52 min

Asen Šopov

Karel Mařík

Kateřina Janečková, Lukáš Hejlík, Michaela Horká, Olga Lounová, Michal Zelenka, Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Petr Štěpán, Romana Goščíková, Tomáš Racek, Hana Křížková, Vojtěch Štulc, Alena Štréblová, Viola Ottová, Veronika Žilková, Lumír Olšovský, Ladislav Frej st., Jana Švandová, Ladislav Županič, Josef Carda, Zdeněk Dušek, Vojtěch Hájek, Simona Postlerová, Liliana Malkina, Pavel Kikinčuk, Nancy Johannes, Agáta Prachařová, Radek Valenta, Barbora Mottlová, Vít Rohr, Kateřina Průšová, Pavel Trávníček, Mahulena Bočanová, Ewa Farna, Kateřina Pospíšilová, Daniel Nekonečný, Zuzana Belohorcová, Daniel Holovský, Jiří Maria Sieber, Dáša Kouřilová, Ondřej Kavan, Thomas Zielinski, Stanislav Lehký, Jitka Foltýnová, Veronika Petrová, Simona Prasková, Martin Maxa, Veronika Poláčková, Pavla Vojáčková, Jiří Ptáčník, Martin Sochor, Karel Pokorný, Lucie Benešová, Vanda Konečná Károlyi, Jan Brich, Radim Vašinka, Václav Knop, Monika Hladová, Petr Meissel, Zdeněk Palusga, Jelena Šebestová-Juklová, Karel Bělohradský, Dana Homolová, Jiří Krejčí, Markéta Coufalová, Mojmír Maděrič, Josef Hervert, Martin Veliký, Radek Zima, Tereza Hofová, Martin Učík, Erik Pardus, Ivo Šmoldas, Mária Dolanská, Petr Falc, Ruben Peguero, Jakub Jech, Jakub Leifer, Lukáš Král, Zdeněk Pikl, Aleš Hnídek, Gabriela Valcová, Peter Strenáčik, Jaroslav Mendel, Petra Ben Messaoud, Nikol Kouklová, Vilma Frantová, Martha Olšrová, Karolína Hlaváčková, Jakub Leier, Jan Husák, Jaromír Husák
  • salahadin

Mé hodnocení je založeno na přesně 3 scénách, které jsem měl tu čest vidět. Přiznám se, že jsem chtěl odejít už od úvodních příšerných titulků na začátku, ale...jako statečný válečník jsem vydržel. Začala bitva a jak dopadla? Já odešel poražen, celý díl jsem neměl šajnu dodívat. Herecké výkony...pardon neherecké výkony, byly tak slabé, že...už to ani snad hůř nejde? O postupující dementaci scénářů nemluvě. O nějakých originálních nápadech vzdálených tvůrcům několik tisíc parseků se už vůbec nedá mluvit. To už na "Tak jde čas" bych se díval radši. Tohle je ultimátum všem, kteří si budou v budoucnu zahrávat s TV seriály.(17.9.2008)

• d-corso

Vlastně to bylo výtečné. Večer se podařil. Pustil jsem si televizi (Prima), dorazil zbytek nevalného André, přečetl si noviny, načal výtečný Cabernet Sauvignon, občas si zapálil, napsal dvě, tři urážlivé SMS svým přátelům a nakonec jsem se konečně začal dívat na Real Madrid vs. AS Řím (to už ale ne na Prima). Řím vyhrál, já jim fandil, Katko, doufám, že ty taky. Mám všechny důvody ke spokojenosti. Jen tak dál. Těším se na shledanou za dva týdny.(6.3.2008)

• Karlos80

To je vážně tato česká telenovela na pokr. natočená po česku tak špatná:-)? Nenapínejte mě kruci! Musím se tedy podívat alespoň na jeden díl..Columbijská "Eco moda" resp. její mladší sestřička "Yo soy Betty, la fea" stála také za houno (ale alespoň občas byla k smíchu) tak jsem moc zvědav na tento počin...:-) ps: pro obdivovatele: Hodně lidí nemá možnost se bavit jinak a hodně se jich jinak bavit ani neumí.Tak jim tyto seriály prosím dopřejme a nalezme si sami jinou zábavu:-)(3.3.2008)

• paascha

Musím se podívat alespoň na jeden díl, řekl jsem si onehdá, abych mohl zaujmout relevantní a nezaujatý názor. Úmysl tu byl, snaha byla, ale nějak se to nepovedlo. Vydržel jsem úvodní titulky a prvních cca 3,5 minut. Pak jsem to s ošklivými nadávkami autorům, režisérovi, hercům, a všem, kdo se označují těmito názvy, i když na to nemají právo, vypnul. A pokračoval jsem nadáváním sobě, jaký jsem to vůl a proč to vlastně dělám? Proč chci zaujímat názor ke světům, které mě míjí velkými oblouky, nebo já je? Proč?(25.3.2008)

• J*A*S*M

O chlup horší než originální kolumbijská telenovela. Po prvním dílu, který pro mne představoval skutečná muka, jsem zkusil ještě druhý díl, a ten už na mne kupodivu tak hrozné účinky neměl. Největší potíž vidím v hodně špatných představitelích hlavních rolí a nedostatku přirozeného humoru (i ta telenovela ho měla víc než tato česká "komediální" variace). Celé je to tak nějak hloupoučky naivní, někomu se to možná líbit může, já se do dalších dílů pouštět nebudu. 10%(3.3.2008)

• - Seriál je českou verzí populárního kolumbijského seriálu Ošklivka Betty (od r. 2000), který se oproti tuzemské verzi dočkal vysílání v 15 zemích světa i svého pokračování. (Dlee)

• - Matka Kateřiny Janečkové (hlavní hrdinky seriálu) se také živí jako herečka, ale pro změnu hraje převážně v divadle a jmenuje se Anna Bazgerová. (Agatha)

• - Úvodní píseň k seriálu s názvem "Jaký to je" nazpívala Ewa Farná, napsala ji dvojice Gábina Osvaldová a Ondřej Soukup. (Zdroj: ČSFD.cz)