Ošklivka Katka (TV seriál)

Komedie / Romantický

Česko, 2008, 73x52 min

Kateřina Janečková, Lukáš Hejlík, Michaela Horká, Olga Lounová, Michal Zelenka, Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Petr Štěpán, Romana Goščíková, Tomáš Racek, Hana Křížková, Vojtěch Štulc, Alena Štréblová, Viola Ottová, Veronika Žilková, Lumír Olšovský, Ladislav Frej st., Jana Švandová, Ladislav Županič, Josef Carda, Zdeněk Dušek, Vojtěch Hájek, Simona Postlerová, Liliana Malkina, Pavel Kikinčuk, Nancy Johannes, Agáta Prachařová, Radek Valenta, Barbora Mottlová, Vít Rohr, Kateřina Průšová, Pavel Trávníček, Mahulena Bočanová, Ewa Farna, Kateřina Pospíšilová, Daniel Nekonečný, Zuzana Belohorcová, Daniel Holovský, Jiří Maria Sieber, Dáša Kouřilová, Ondřej Kavan, Thomas Zielinski, Stanislav Lehký, Jitka Foltýnová, Veronika Petrová, Simona Prasková, Martin Maxa, Veronika Poláčková, Pavla Vojáčková, Jiří Ptáčník, Martin Sochor, Karel Pokorný, Lucie Benešová, Vanda Károlyi Konečná, Jan Brich, Radim Vašinka, Václav Knop, Monika Hladová, Petr Meissel, Zdeněk Palusga, Jelena Šebestová-Juklová, Karel Bělohradský, Dana Homolová, Jiří Krejčí, Markéta Coufalová, Mojmír Maděrič, Josef Hervert, Martin Veliký, Radek Zima, Tereza Hofová, Martin Učík, Erik Pardus, Ivo Šmoldas, Mária Dolanská, Petr Falc, Ruben Peguero, Jakub Jech, Jakub Leifer, Lukáš Král, Zdeněk Pikl, Aleš Hnídek, Gabriela Valcová, Peter Strenáčik, Jaroslav Mendel, Petra Ben Messaoud, Nikol Kouklová, Vilma Frantová, Martha Olšrová, Karolína Hlaváčková
  • Ivush

Tenhle seriál jen podporuje všeobecné mínění o ženské kráse. Ošklivka Katka totiž ve skutečnosti ošklivá není. Jen se nemaluje, má ofinu a rovnátka. Je to známka ošklivosti? Každá žena, co se nefintí je ošklivka? Jsme zvědavá, jestli bude i nějaký seriál "Ošklivec xxx" ... Pánové Chlumský a Slavík se vážně vyznají.(10.5.2008)

• svobik

Na dně české seriálové produkce jsem měl zatím Světla Pasáže. U těch jsem se ale místy opravdu bavil (sice špatností, ale bavil). To co ale předvádí Katka, je už trošku moc. Včerejší shlédnutá dvacetiminutovka na mě působila neuvěřitelným způsobem, že jsem jen koukal s otevřenou pusou a hledal vedle sebe flašku vodky. Hnus, velebnosti.(7.6.2008)

• Bluntman

"To je totiž tak jiný a neobvyklý seriál. Český divák je totiž tak konzervativní a myslím, že si na něj bude ještě nějakou chvíli zvykat." - Ano, Chlumský, já si myslím taky, že OŠKLIVKA KATKA (kdyby aspoň byla ošklivá, ale ona je pouze "vachlerovského typu": neslyšela o hřebenu a nežere maso, nepozná vtip) je natolik jiná, svou demencí přesahující obludnost RODINNÝCH POUT, že mám za to, že inteligentní divák si bude zvykat, než zvládne ty návaly vzteku a pocitů nevolnosti, než stihne přepnout na jiný program. Proč proboha, když už kupovat licenci, se inspirovat telenovelovou sračkou a ne jejím sofistikovaným persiflážovým bratřičkem/sestřičkou z US?(3.3.2008)

• adams89

Od nového seriálu z produkce Tv Prima jsem vyložené zázraky rozhodně nečekal, ale výsledek předčil má veškerá očekávání! Proč to vůbec natočili? Vždyť už na tu původní Ošklivku Betty se nedalo dívat... Nejhorším článkem seriálu je jistě představitelka Katky Kateřina Janečková, která tak nechutně přehrává, až je to protivné. K ostatním hercům se pro jistotu ani snad nemá cenu vyjadřovat, celé je to utrpení. Těch 10% dávám za píseň Ewy Farné, ta mi sem jako jediná zapadá.(11.3.2008)

• WoWoW

Proč nám to ta Prima děla a vyrábí samé takovéhle příšerné ptákoviny. Vždyť ten seriál je vlastně okopírovaná jihoamerická telenovela. Nevím, co tímhle naprosto hloupým a úmorně nudným seriálem chtěli pánové na Primě dokázat, u mě dokázali akorát to, že VKV už nejsou to nejhorší, co se dá v české seriálové tvorbě potkat.(8.3.2009)

• - Úvodní píseň k seriálu s názvem "Jaký to je" nazpívala Ewa Farná, napsala ji dvojice Gábina Osvaldová a Ondřej Soukup. (Hejtmy)

• - Jana Boušková a Václav Vydra hrají v seriálu manžele, kterými se v roce 2006 stali i ve skutečnosti. (x_silver)

• - Matka Kateřiny Janečkové (hlavní hrdinky seriálu) se také živí jako herečka, ale pro změnu hraje převážně v divadle a jmenuje se Anna Bazgerová. (Agatha)