Krásný podhodnocený film! Zajímavý životní příběh, který tvůrci parádně obsadili. Hellen Mirren a joe Pesci jsou naprosto dokonalí! Do toho velmi příjemné překvapení v podobě Sergia Perise-Menchety! A k tomu přicmrndávali Gershon, Ling, Cranston a Manning. Výborná hudba, krásná výprava a spousta vtipu, který se překlene v lehkou depresi. Film, u kterého je podle mě nesmysl, že se neobjevil v kinech, protože se jedná o totální mainstream, který se bude líbit celké škále diváků.(17.12.2018)

Skutečné, drsné, boxerské, sprosté, prostituční × ne příliš výrazné. Příběh celkem dobrý, ale trochu temnější, zřejmě je to tím ročním obdobím, prostředím a vztahem manželů. Love Ranch není žádná bomba ani přes Helen Mirren, která výsledek moc nezachránila. Film je to surovější a ne příliš optimistický. ..by mi švihlo bydlet tam s nima.. (2.10.2011)

Film mě od začátku upoutal. Nejsem zaujatá vůči Helen Mirren, myslela jsem si, že film bude nudný a nebude mě bavit. Mýlila jsem se! Film mě zaujal už od první scény přes postelovou až konečnou scénu. Velice mě zaujala postelová scéna, obdivuji Helen, že má ještě odvahu i do takových scén a sama jsem z toho byla v šoku ale jen tak dál. Film se mi vážně moc líbil ale konec by mohl dopadnout trochu jinak. =)(3.8.2012)

Film urcite nepatri medzi vrcholne momenty Heleninej kariery a Taylorovej tiez, ale cuduj sa svete, mna velmi potesil. Vyvolal emocie, ci uz pozitivne alebo zaporne a dve hodinky ubehli ako voda. Prijemna hudba, prijemna atmosfera a hlavne som sa nenudila. A vzdy mam rada, ked film predci moje ocakavania, takze preco nie... Nemozu byt vsetky snimky oscarove :D(22.10.2010)

Ze začátku jsem nevěděla, co si mám o filmu myslet, ale po krátké chvíli jsem se do děje docela dostala.. Souhlasím se všemi, kteří píší, že mezi Helen a Sergiem fungovala obrovská chemie, opravdu to šlo hodně cítit. Ale na druhou stranu si myslím, že to není jen o milostném trojúhelníku (to se vyvrbí spíše až na konci filmu), jelikož Helenin manžel spal snad se všemi prostitutkami, které u nich pracovaly, a ona to nechávala být. V průběhu můžeme vidět rozvíjející se vztah mezi Helen a Sergiem, ze začátku je to milé, nevinné až se postupně dostaneme ke vzrušujícímu napětí. Navíc je to dobře propletené s boxem a jemně také nahlédneme do života prostitutek - dost jsem se nasmála u scény, kdy na jedné straně za plotem stáli pobožní demonstranti, kteří chtěli Love Ranch zrušit, a na druhé straně byly prostitutky z ranče, které mávaly transparenty, kterými říkaly, že chtějí, aby byl sex za peníze legální:-D Konec filmu se možná dal trochu očekávat, ale i přesto nebylo nic jisté, a proto se mi celý film líbil - překvapoval.(2.6.2011)

• - Natáčanie filmu prebiehalo v amerických štátoch Nevada, Nové Mexiko a Kalifornia. (MikaelSVK)

• - Herečka Helen Mirren řekla, že si přála moc tuto roli majitelky prvního zlegalizovaného nevěstince v roce 1971 ve Spojených státech amerických zahrát nejen proto, že je dle skutečného příběhu manželů Sally a Joe Conforteových, majitelů nevěstince Mustang Ranch v americkém státě Nevada, podle kterého film dostal dokonce originální anglický název, ale také proto, že se jí líbil námět i prostředí a že má ráda i 70. léta. Skutečný nevěstinec Mustang Ranch dokonce rovněž navštívila. (Lynette)

• - Když Grace (Hellen Mirren) kritizuje Charlieho (joe Pesci) klobouk, odpoví ji: "Who do you think you are, the queen of England?" tedy v překladu "Kdo si myslíš, že jsi, královna Anglie?". Helen Mirren hrála v minulosti anglickou královnu třikrát, a to ve filmech Šílenství krále Jiřího (1994), Královna Alžběta (2005) a ve filmu Královna (2006). (Stanislaus)