Nastala chyba při přehrávání videa.
 • terunka003
  ***

  Skutečné, drsné, boxerské, sprosté, prostituční × ne příliš výrazné. Příběh celkem dobrý, ale trochu temnější, zřejmě je to tím ročním obdobím, prostředím a vztahem manželů. Love Ranch není žádná bomba ani přes Helen Mirren, která výsledek moc nezachránila. Film je to surovější a ne příliš optimistický. ..by mi švihlo bydlet tam s nima.. (2.10.2011)

 • dr.fish
  ****

  Příběh dvou stárnoucích majitelů bordelu, kteří se neštítí téměř ničeho, aby vydělali nějaké prachy. Oba protřelí byznysmeni úspěšně provozují vykřičený dům , jednoho dne se však manželka (Helen Mirren) majitele (Joe Pesci) dozví, že má rakovinu a že už jí moc času nezbývá. Svět pro ni dostane jiný rozměr a děj nabírá obrátek. Joe Pesci jako stárnoucí Italomafián hraje opět skvěle, ale celý film táhne především Helen Mirren, které člověk věří každé gesto, pohyb i větu. Scénář není nijak originální a ani se jím být nesnaží. Tvůrci věděli, že hlavní trumf mají v obsazení a evidentně neudělali nikde zásadnější chybu. Troufám si říct, že Love Ranch je velmi dobrý film...85%(29.7.2011)

 • Bobik9
  ****

  Krásný podhodnocený film! Zajímavý životní příběh, který tvůrci parádně obsadili. Hellen Mirren a joe Pesci jsou naprosto dokonalí! Do toho velmi příjemné překvapení v podobě Sergia Perise-Menchety! A k tomu přicmrndávali Gershon, Ling, Cranston a Manning. Výborná hudba, krásná výprava a spousta vtipu, který se překlene v lehkou depresi. Film, u kterého je podle mě nesmysl, že se neobjevil v kinech, protože se jedná o totální mainstream, který se bude líbit celké škále diváků.(17.12.2018)

 • strougy
  *

  Otravná červená knihovna, kde jedinou sledovatelnou věcí byl Joe Pesci hrající tradičně Joe Pesciho. Jinak to je strašná nuda natočená podle klasické šablony, kterou by v Rakousku či Venezuele určitě dokázali zadaptovat do tisícidílné telenovely, nad kterou by následně toužebně vzdychaly všechny staré panny, co podobné repetitivní pitomosti sledují.(22.4.2013)

 • larelay
  ****

  Film urcite nepatri medzi vrcholne momenty Heleninej kariery a Taylorovej tiez, ale cuduj sa svete, mna velmi potesil. Vyvolal emocie, ci uz pozitivne alebo zaporne a dve hodinky ubehli ako voda. Prijemna hudba, prijemna atmosfera a hlavne som sa nenudila. A vzdy mam rada, ked film predci moje ocakavania, takze preco nie... Nemozu byt vsetky snimky oscarove :D(22.10.2010)

 • - Herečka Helen Mirren řekla, že si přála moc tuto roli majitelky prvního zlegalizovaného nevěstince v roce 1971 ve Spojených státech amerických zahrát nejen proto, že je dle skutečného příběhu manželů Sally a Joe Conforteových, majitelů nevěstince Mustang Ranch v americkém státě Nevada, podle kterého film dostal dokonce originální anglický název, ale také proto, že se jí líbil námět i prostředí a že má ráda i 70. léta. Skutečný nevěstinec Mustang Ranch dokonce rovněž navštívila. (Lynette)

 • - Natáčanie filmu prebiehalo v amerických štátoch Nevada, Nové Mexiko a Kalifornia. (MikaelSVK)

 • - Když Grace (Hellen Mirren) kritizuje Charlieho (joe Pesci) klobouk, odpoví ji: "Who do you think you are, the queen of England?" tedy v překladu "Kdo si myslíš, že jsi, královna Anglie?". Helen Mirren hrála v minulosti anglickou královnu třikrát, a to ve filmech Šílenství krále Jiřího (1994), Královna Alžběta (2005) a ve filmu Královna (2006). (Stanislaus)