Skutečné, drsné, boxerské, sprosté, prostituční × ne příliš výrazné. Příběh celkem dobrý, ale trochu temnější, zřejmě je to tím ročním obdobím, prostředím a vztahem manželů. Love Ranch není žádná bomba ani přes Helen Mirren, která výsledek moc nezachránila. Film je to surovější a ne příliš optimistický. ..by mi švihlo bydlet tam s nima.. (2.10.2011)

Příběh dvou stárnoucích majitelů bordelu, kteří se neštítí téměř ničeho, aby vydělali nějaké prachy. Oba protřelí byznysmeni úspěšně provozují vykřičený dům , jednoho dne se však manželka (Helen Mirren) majitele (Joe Pesci) dozví, že má rakovinu a že už jí moc času nezbývá. Svět pro ni dostane jiný rozměr a děj nabírá obrátek. Joe Pesci jako stárnoucí Italomafián hraje opět skvěle, ale celý film táhne především Helen Mirren, které člověk věří každé gesto, pohyb i větu. Scénář není nijak originální a ani se jím být nesnaží. Tvůrci věděli, že hlavní trumf mají v obsazení a evidentně neudělali nikde zásadnější chybu. Troufám si říct, že Love Ranch je velmi dobrý film...85%(29.7.2011)

Krásný podhodnocený film! Zajímavý životní příběh, který tvůrci parádně obsadili. Hellen Mirren a joe Pesci jsou naprosto dokonalí! Do toho velmi příjemné překvapení v podobě Sergia Perise-Menchety! A k tomu přicmrndávali Gershon, Ling, Cranston a Manning. Výborná hudba, krásná výprava a spousta vtipu, který se překlene v lehkou depresi. Film, u kterého je podle mě nesmysl, že se neobjevil v kinech, protože se jedná o totální mainstream, který se bude líbit celké škále diváků.(17.12.2018)

• strougy

Otravná červená knihovna, kde jedinou sledovatelnou věcí byl Joe Pesci hrající tradičně Joe Pesciho. Jinak to je strašná nuda natočená podle klasické šablony, kterou by v Rakousku či Venezuele určitě dokázali zadaptovat do tisícidílné telenovely, nad kterou by následně toužebně vzdychaly všechny staré panny, co podobné repetitivní pitomosti sledují.(22.4.2013)

Film urcite nepatri medzi vrcholne momenty Heleninej kariery a Taylorovej tiez, ale cuduj sa svete, mna velmi potesil. Vyvolal emocie, ci uz pozitivne alebo zaporne a dve hodinky ubehli ako voda. Prijemna hudba, prijemna atmosfera a hlavne som sa nenudila. A vzdy mam rada, ked film predci moje ocakavania, takze preco nie... Nemozu byt vsetky snimky oscarove :D(22.10.2010)

• - Herečka Helen Mirren řekla, že si přála moc tuto roli majitelky prvního zlegalizovaného nevěstince v roce 1971 ve Spojených státech amerických zahrát nejen proto, že je dle skutečného příběhu manželů Sally a Joe Conforteových, majitelů nevěstince Mustang Ranch v americkém státě Nevada, podle kterého film dostal dokonce originální anglický název, ale také proto, že se jí líbil námět i prostředí a že má ráda i 70. léta. Skutečný nevěstinec Mustang Ranch dokonce rovněž navštívila. (Lynette)

• - Natáčanie filmu prebiehalo v amerických štátoch Nevada, Nové Mexiko a Kalifornia. (MikaelSVK)

• - Když Grace (Hellen Mirren) kritizuje Charlieho (joe Pesci) klobouk, odpoví ji: "Who do you think you are, the queen of England?" tedy v překladu "Kdo si myslíš, že jsi, královna Anglie?". Helen Mirren hrála v minulosti anglickou královnu třikrát, a to ve filmech Šílenství krále Jiřího (1994), Královna Alžběta (2005) a ve filmu Královna (2006). (Stanislaus)