Charlie Bontempo (Joe Pesci) a jeho žena Grace (Helen Mirren) vedou první legální nevěstinec v USA. Jmenuje se Love Ranch a sídlí v části Nevady, kde nepřekračují zákon. Graceina matka byla Madam, a tak Grace ví o tomto obchodě všechno. Iniciátorem byznysu byl však Charlie. Všechno jde hladce, ale potřebují ještě vyhazovače. Charlie uzavře smlouvu se slavným argentinským profesionálním boxerem Armandem Bruzou. Grace překvapuje, že Bruza je ochoten žít a trénovat v nevěstinci. Dalším překvapením je jeho zájem o ni, i když je vdaná a starší. Časem si však dělá nároky nejen na Grace, ale chce se stát i obchodním partnerem. Když Charlie vytuší, co se za jeho zády děje, dochází ke katastrofě. Film je natočen podle života skutečného manželského páru Joea a Sally Confortových, kteří si otevřeli v 70-tých letech první legální nevěstinec v USA "Mustang Ranch" v Nevadě. (TV JOJ)

Trailer

strougy

Otravná červená knihovna, kde jedinou sledovatelnou věcí byl Joe Pesci hrající tradičně Joe Pesciho. Jinak to je strašná nuda natočená podle klasické šablony, kterou by v Rakousku či Venezuele určitě dokázali zadaptovat do tisícidílné telenovely, nad kterou by následně toužebně vzdychaly všechny staré panny, co podobné repetitivní pitomosti sledují. ()

D.Moore

Jeden z těch milých filmů, v nichž je vlastně všechno - v rámci možnodstí neotřelý, skvěle zahraný i zrežírovaný příběh odehrávající se v netradičním prostředí, barevná retro atmosféra, senzační herci, humor, napětí i romantika. Moc rád jsem zase viděl Joa Pesciho ve velké roli, kterou si očividně užil, a všechna čest patří Helen Mirren, která majitelku bordelu zahrála s neskutečnou grácií a elegancí, a zároveň se postarala o to, aby vztah, který se probudí mezi ní a mladým boxerem byl maximálně věrohodný. Nijak přelomový, ovšem vysokou úroveň mající snímek. Čtyři a půl. ()

teutates

Kdesi v dáli, holky v "ráji"... Královna Alžběta řídí bordel a o tom to celé je. Co tady dělal Joe Pesci a Desperado, fakt nevím. Jak by napsal pseudointelktuálni druid, film je kompozičně slabý, nevyvážený, dramatické charaktery postav, nevhodná hudební kulisa a pak něco ve stylu o atmosféře, tady byla určo jiná jak u mě doma. Nebýt těch pár holek, nebylo by to ani na 3/10. ()

larelay

Film urcite nepatri medzi vrcholne momenty Heleninej kariery a Taylorovej tiez, ale cuduj sa svete, mna velmi potesil. Vyvolal emocie, ci uz pozitivne alebo zaporne a dve hodinky ubehli ako voda. Prijemna hudba, prijemna atmosfera a hlavne som sa nenudila. A vzdy mam rada, ked film predci moje ocakavania, takze preco nie... Nemozu byt vsetky snimky oscarove :D ()

Fiftis

Na snímku som raz narazil náhodne v televízií. Musím sa priznať že som si film hneď nechal pustený, pretože som videl, že Helen Mirren je bordelmama. Mám rád filmy ktoré sú natočené podľa skutočnej udalosti. Svižný a vtipný dej o jednej dáme v rokoch, ktorá vedie svoj bordel ráznou, ale spravodlivou rukou. Do jej života však vstúpi láska, ktorú už ani nečakala. Hlavným ťahúňom filmu je práve Helen, ale aj ostatní herci neboli vôbec zlí. Dávam síce 4 hviezdy, hoci sa mi to celkom páčilo, ale znova to vidieť nemusím a nemám tú potrebu. ()

• Herečka Helen Mirren řekla, že si přála moc tuto roli majitelky prvního zlegalizovaného nevěstince v roce 1971 ve Spojených státech amerických zahrát nejen proto, že je dle skutečného příběhu manželů Sally a Joe Conforteových, majitelů nevěstince Mustang Ranch v americkém státě Nevada, podle kterého film dostal dokonce originální anglický název, ale také proto, že se jí líbil námět i prostředí a že má ráda i 70. léta. Skutečný nevěstinec Mustang Ranch dokonce rovněž navštívila. (Lynette)
  • Natáčanie filmu prebiehalo v amerických štátoch Nevada, Nové Mexiko a Kalifornia. (MikaelSVK)
  • Režisér Taylor Hackford a Helen Mirren byly od roku 1985 manželi. Dvojice spolupracovala také na snímku Bílé noci (1985). (Lynette)