poster

Smrtící exploze

 • USA

  Fire from Below

 • Slovensko

  Ničivá explózia

Dobrodružný

USA, 2009, 89 min

Komentáře uživatelů k filmu (28)

 • AGAMENON
  ***

  Jim Wynorski s kemem Stevensonem uklohnili další špicový béčko, tak jak to mají jajich fanošci rádi. Děj je kravina, nějaký bazmek co vybuchu, když se smontuje s vasrůvkou, no větší pitlovinu už sem dlouho neslyšel, ale má to ten neopakovatelný pokleslý šmrnc. Triky nic moc, herci to samé, Herkules Sorbo se moc neupíchl, což se dalo docela čekat, přesto pořád má charizma, tak to s ní jde, hudba recyklace na entou, exteriéry tuctové a ty baby, sakra chlapi, to ste nesehnali nějaký pěkný prsatý kosti, co by předstírali, že mají dva doktoráty? Styděla se! Ale ten dabing, kterýho magora napadlo napasovat Táborskýho na Sorba, když Jura Schwarz tam taky kéruje???(11.8.2009)

 • nash.
  *

  Izotop I6 je prevít. Objevuje se v umyvadlech, vyhazuje do vzduchu kadibudky a když jste v dohledu honí vás coby ohnivý had tak dlouho, dokud nezapomenete jaká je to pitomost. No, když už je člověk odsouzen ke shlédnutí tohoto typu levných béček, natáčených podle jalových scénářů a obsazených topornými herci, alespoň se občas zasměje.(9.9.2010)

 • Expendable
  odpad!

  K tomuto filmu jsem se dostal čirou náhorou. Nebýt nudy a toho, že to zrovna běželo v buse na obrazovkách, tak fakt asi nikdy! Do ted si pamatuji ty ukrutné dialogy, nejdřív jsem si říkal, co to melou v tom rádiu za hovadiny, pak jsem se podíval vejš a tam Sorbo ujíždí před počítačovím plamínkem, no prostě zkáza!!! Na to se fakt nedalo dívat, film postrádá jakékoliv charizma a důmyslnost, i z mála se dá udělat hodně, ale zde to neplatí. At žije Sorbo král Moček.(15.4.2012)

 • Terva
  odpad!

  Proč už si v dnešní době nedávají střihači pozor na opakované a již použité scény!!!??? V tomto filmu je jich nespočet. Při úniku na motorovém člunu je vidět brázda, vedle jedoucího člunu z kamerou. Asi ve dvacáté páté minutě je vidět ve skle osvětlovací technika. Při "bloudění" v jeskyni chodí několikrát kolem stejného místa...atd. Jinak Kevin Sorbo je v češtině debilně namluvený.(14.6.2009)

 • Tommassi3
  **

  "Nevěděla jsem, že piješ !!" - "Jestli přežijeme, tak začnu !!" ;) Smrtící exploze měla potenciál vyšvihnout se do čela žebříčku nejpovedenějších záležitostí mistra braku Jima Wynorskiho, zvlášť když kdesi na smetišti filmových dějin vyhrabal ultracharismatického, byť již značně zpustlého a odkecaného, Kevina "Herkula" Sorba, protože tohle céčko mě opravdu bavilo, zejména díky množství parádních hlášek, ani chvíli nenudilo a v každém případě neštvalo !! Tradičně zhovadilý příběh plný neskutečných pitomostí motající se kolem Sorbova seizmologa zachraňujícího tisíce nevinných životů patří v rámci režisérovy tvorby k tomu nejzajímavějšímu i nejoriginálnějšímu, dokonce i po trikové stránce z Wynorskiho filmografie ční jako titán, leč odpudivě nezáživný recyklovaný soundtrack a především diletantsky odfláknutá práce kameramana a střihače filmu fatálně podráží nohy..(25.8.2013)

 • Rodriguez
  odpad!

  Katastrofa v podání Kevina Sorba v takovémhle shit-céčku! To snad nemohl Wynorski myslet vážně?! 0%(6.5.2015)

 • vegetol.mp
  **

  Totální kravina, která mě ovšem ten den docela sedla. Ale nebýt mého rozpoložení, tak nevím nevím. Jinak klasický produkt z okruhu kolem lidí jako Andrew Stevens, Jim Wynorski nebo Fred Olen Ray. Debilní příběh, rutinní režie, průměrné triky a hudba bratří Wurstových, kterou producent Stevens cpe do skoro každého svého filmu. Kde jsou ty časy, kdy byl Sorbo vycházející hvězda...(13.1.2010)

 • LukeUp
  **

  Hodně béčková záležitost. Film držela efektová stránka, která celkem ušla. Více méně jsem se na to koukal, abych viděl, jak se po letech má "Hercules" a viděl jsem, že podle všeho nic moc..(10.8.2009)

 • LiborGondek
  odpad!

  Už při pohledu na hvězdné obsazení se nedalo čekat nic dobrého... Film ale nebyl vůbec nudný a to zejména, vlastně v podstatě jen z jediného důvodu - je to až tak hrozné, že se ze zoufalství začnete skvěle bavit!(25.8.2013)

 • ecceHOMMO
  **

  Iba obyčajný béčkový film, ktorý mal podľa mňa byť určený len do TV a aj tam sa do prite time-mu nedostane ani zďaleka.....medzi */**(3.6.2009)

 • Free_player
  odpad!

  Pryč s tím odpadem i s Herkulem !!!(21.4.2011)

 • Lachtaan
  odpad!

  Nekamenujte mě. Když tenhle film poprvé vyšel na obrazovky Novy, ujížděl jsem na všech možných variantách blížících se konců světa. Fakt, že byl Kevin Sorbo přítomen při většině těchto slátanin, jim jedině ještě ubral na kvalitě.(6.9.2019)

 • Perth
  *

  Kameraman s třesavkou, speciální efekty a laciné přehrávání... jestli to někomu stačí tak enjoy :D . Já ale dávám jen jednu hvězdu a tu za to, že tam hraje Herkules.(12.11.2012)

 • Murysek
  odpad!

  No může být lepší místo k ukrytí před "živým" ohněm, než dřevěná stodola plná slámy? Přesně tohle se stane, když po dlouhé době náhodou zapnu TV a přepínám programy. Najednou se objeví Kevin Sorbo v takovém trháku a já měl po cca 15ti minutách sledování pocit, že musím sám sebe přemáhat, abych si prsty nevrazil do očí a neoběsil se na vlastních střevech.(24.9.2016)

 • Mustaffa
  odpad!

  Jak jinak hodnotit béčkový film se vším tím co k béčkovým filmům patří... Nesympatičtí herci, šílená zápletka, ještě horší scénář, pocit levnosti atd... Ale je fakt, že se sem tam zasmějete celé té hlouposti a naivnosti, které se na vás valí co minutu. Tento film (ha ha) nedoporučuji ani svému největšímu nepříteli, tedy jestli nejste úchyláci úchylní na béčka.(9.10.2010)

 • Suplo
  **

  Ekologické béčko...(1.1.2011)

 • DuMonT
  *

  Film z kategórie tých, že keby neexistoval, nikto by si to nevšimol. Hrozný námet, na rok 2009 katastrofálne efekty.(28.1.2013)

 • Eygam
  odpad!

  Videl jsem toho asi 30 sekund a mama mi ve zkratce sdelila, o co v tom jde. A myslim, ze hodnoceni odpad muzu dat s klidnym srdcem. Proc, Kevine, proc...(19.3.2012)

 • ladalada
  odpad!

  nej nápad je schovat se před ohněm do sena - ODPAD(12.11.2012)

 • cobraSK
  odpad!

  Ľudia, čo bláznite?? Ten, kto dal tomuto trashu **** bol asi na drogách. Ani som to nedopozeral do konca, taká bieda to bola. Čo iné sa dalo čakať ak spoja svoje sily dvaja režiséri, ktorí vedia točiť iba filmový trash...(2.6.2009)

 • njuska
  ***

  Poměrně příjemný, jednoduchý béčkový oddechový film. Trikové efekty na poměrně solidní úrovni.(23.7.2009)

<< předchozí 1 2
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace