poster

Smrtící exploze

 • USA

  Fire from Below

 • Slovensko

  Ničivá explózia

Dobrodružný

USA, 2009, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tommassi3
  **

  "Nevěděla jsem, že piješ !!" - "Jestli přežijeme, tak začnu !!" ;) Smrtící exploze měla potenciál vyšvihnout se do čela žebříčku nejpovedenějších záležitostí mistra braku Jima Wynorskiho, zvlášť když kdesi na smetišti filmových dějin vyhrabal ultracharismatického, byť již značně zpustlého a odkecaného, Kevina "Herkula" Sorba, protože tohle céčko mě opravdu bavilo, zejména díky množství parádních hlášek, ani chvíli nenudilo a v každém případě neštvalo !! Tradičně zhovadilý příběh plný neskutečných pitomostí motající se kolem Sorbova seizmologa zachraňujícího tisíce nevinných životů patří v rámci režisérovy tvorby k tomu nejzajímavějšímu i nejoriginálnějšímu, dokonce i po trikové stránce z Wynorskiho filmografie ční jako titán, leč odpudivě nezáživný recyklovaný soundtrack a především diletantsky odfláknutá práce kameramana a střihače filmu fatálně podráží nohy..(25.8.2013)

 • Murysek
  odpad!

  No může být lepší místo k ukrytí před "živým" ohněm, než dřevěná stodola plná slámy? Přesně tohle se stane, když po dlouhé době náhodou zapnu TV a přepínám programy. Najednou se objeví Kevin Sorbo v takovém trháku a já měl po cca 15ti minutách sledování pocit, že musím sám sebe přemáhat, abych si prsty nevrazil do očí a neoběsil se na vlastních střevech.(24.9.2016)

 • Terva
  odpad!

  Proč už si v dnešní době nedávají střihači pozor na opakované a již použité scény!!!??? V tomto filmu je jich nespočet. Při úniku na motorovém člunu je vidět brázda, vedle jedoucího člunu z kamerou. Asi ve dvacáté páté minutě je vidět ve skle osvětlovací technika. Při "bloudění" v jeskyni chodí několikrát kolem stejného místa...atd. Jinak Kevin Sorbo je v češtině debilně namluvený.(14.6.2009)

 • Expendable
  odpad!

  K tomuto filmu jsem se dostal čirou náhorou. Nebýt nudy a toho, že to zrovna běželo v buse na obrazovkách, tak fakt asi nikdy! Do ted si pamatuji ty ukrutné dialogy, nejdřív jsem si říkal, co to melou v tom rádiu za hovadiny, pak jsem se podíval vejš a tam Sorbo ujíždí před počítačovím plamínkem, no prostě zkáza!!! Na to se fakt nedalo dívat, film postrádá jakékoliv charizma a důmyslnost, i z mála se dá udělat hodně, ale zde to neplatí. At žije Sorbo král Moček.(15.4.2012)

 • nash.
  *

  Izotop I6 je prevít. Objevuje se v umyvadlech, vyhazuje do vzduchu kadibudky a když jste v dohledu honí vás coby ohnivý had tak dlouho, dokud nezapomenete jaká je to pitomost. No, když už je člověk odsouzen ke shlédnutí tohoto typu levných béček, natáčených podle jalových scénářů a obsazených topornými herci, alespoň se občas zasměje.(9.9.2010)

 • - Ve scéně "bloudění" v jeskyni míjejí hdinové několikrát stejné místo. (Terva)

 • - Přibližně ve 25. minutě je vidět ve skle osvětlovací technika. (Terva)

 • - Při úniku na motorovém člunu je vidět vedle něj brázda patřící člunu, který vezl kameru. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace