poster

Nora Roberts: Pod nebem Montany (TV film)

 • Česko

  Sladká Montana

 • USA

  Montana Sky

 • Slovensko

  Nora Roberts: Nebo v Montane

 • Slovensko

  Nora Robertsová: Nebo nad Montanou

Romantický / Western / Drama / Thriller

USA, 2007, 92 min

Režie:

Mike Robe

Předloha:

Nora Roberts (kniha)

Scénář:

April Smith

Hudba:

Steve Porcaro

Producenti:

Salli Newman

Scénografie:

Andrew Moreau

Kostýmy:

Carol Case
(další profese)
 • Kozlowski8
  ***

  Tři nevlastní sestry se poprvé setkávají až u závěti svého mrtvého otce. Ta obsahuje podmínku pro dědictví - žít společně celý jeden rok na otcově ranči. Vydrží spolu tři dívky zcela odlišných povah a představ? Lehce romantický, lehce komediální a mírně kriminální příběh. Oddechovka, ale vůbec ne špatný film. Herci se činí, příběh si hezky plyne a to vše v nádherných přírodních exteriérech.(6.9.2012)

 • MM_Ramone
  **

  Bohatý rančer Jack Mercy splodil počas svojho bujarého života tri dcéry. Každú s inou ženou. Tie sa prvý krát stretnú až ako dospelé na jeho pohrebe. Hrdá kovbojka Willa, hollywoodska blondýna Tess a jemná Lily musia spoločne rok žiť a hospodáriť na rozľahlej farme, inak budú ukrátené o niekoľko miliónové dedičstvo. Príjemný televízny film, jemne thrillerovo ladený, odohrávajúci sa v krásnych prírodných scenériach "Sladkej Montany". **(6.1.2009)

 • Rodriguez
  ***

  Příjemná relaxace na nedělní odpoledne. Děj nás zavede na ranč, kde umírá její bohatý chovatel dobytka a odkazuje jí svým třem dcerám. Ale jak to tak bývá, dcery si hned ze začátku vjedou do vlasů a bude trvat hodně dlouhou dobu než se zpřátelí. Budou muset vyšetřit kdo nebo co jim vraždí dobytek po okolních pastvinách za pomoci místního šerifa.(13.3.2009)

 • Pitryx
  **

  No, zvědavec do konce filmu vydrží. I já jsem vydržel, ale občas jsem „přejížděl“. Dívat se na to dalo, sice to nemělo moc tempo, ale zato se mi líbilo prostředí. Od TV filmu se více očekávat nedalo a tak jsem byl na konci vcelku jakž takž spokojen. Až před chvílí jsem zjistil, že to má nějak vícero „dílů“. S díky další odmítám. 201307309239/9338(31.7.2013)

 • geklon
  *

  Zívárna pro nedělní odpoledne na Halmarku, nebo Barrandově. Pohádková strašárna s předem daným námětem, vývojem i vyvrcholením. Každopádně, víme, že na snímcích se dá ocenit i něco jiného, než příběh, tady by to mohla být příroda Skalistých hor, či život baronských cowboyů a cowgirlek. Mrzí mě, že ani v tomhle případě se žádná záběrová paráda nekoná a spousta scén je jen vyčpělá a kamerá nefunguje, tak jak by mohla. Jediný plus je snad jen fakt, že Ashley to v tom koubojským outfitu nekonečně sekne.(12.4.2015)