Nora Roberts: Pod nebem Montany (TV film)

• Česko

Andrew Moreau

Kostýmy:

Carol Case
  • Arsenal83

Kráľ dobytka konečne chcípne a zanechá za sebou tri mentálne narušené sestry, od pohľadu britké jak moskyty, ktoré mal vždy s inou ženou a zdá sa že aj rasou. No a namiesto toho, aby tým kravám nechal rozdrbať jeho milióny, ako podmienku dedičstva uvedie, že musia spolu celý rok žiť medzi ďalšími kravami, tentokrát sa jedná o dobytok. Vydržia to alebo nevydržia? Napínavé ako country tanec latentných zoofilov, ktorý bol ozdobou tohto montanského zázraku.(23.9.2018)

Příjemná relaxace na nedělní odpoledne. Děj nás zavede na ranč, kde umírá její bohatý chovatel dobytka a odkazuje jí svým třem dcerám. Ale jak to tak bývá, dcery si hned ze začátku vjedou do vlasů a bude trvat hodně dlouhou dobu než se zpřátelí. Budou muset vyšetřit kdo nebo co jim vraždí dobytek po okolních pastvinách za pomoci místního šerifa.(13.3.2009)

• MM_Ramone

Bohatý rančer Jack Mercy splodil počas svojho bujarého života tri dcéry. Každú s inou ženou. Tie sa prvý krát stretnú až ako dospelé na jeho pohrebe. Hrdá kovbojka Willa, hollywoodska blondýna Tess a jemná Lily musia spoločne rok žiť a hospodáriť na rozľahlej farme, inak budú ukrátené o niekoľko miliónové dedičstvo. Príjemný televízny film, jemne thrillerovo ladený, odohrávajúci sa v krásnych prírodných scenériach "Sladkej Montany". **(6.1.2009)

Tři nevlastní sestry se poprvé setkávají až u závěti svého mrtvého otce. Ta obsahuje podmínku pro dědictví - žít společně celý jeden rok na otcově ranči. Vydrží spolu tři dívky zcela odlišných povah a představ? Lehce romantický, lehce komediální a mírně kriminální příběh. Oddechovka, ale vůbec ne špatný film. Herci se činí, příběh si hezky plyne a to vše v nádherných přírodních exteriérech.(6.9.2012)

• Mrkvič

Nic moc jsem nečekal a přesně to jsem dostal. Filmy, který zapomenu se zítřejším budíkem. Příběh je celkem zajímavý, ale to je asi to jediné. Pak už jen 1-2 herci, kteří dokáží víc než jen mluvit. Když se mají projevit nějaké city nebo přijde na akci, tak film selhává nejvíc. Nakonec ale nenudí, protože jde o žánrově hodně pestrý film, kde se každou čtvrt hodinu mění téma.(30.10.2008)