poster

Nora Roberts: Pod nebem Montany (TV film)

 • Česko

  Sladká Montana

 • USA

  Montana Sky

 • Slovensko

  Nora Roberts: Nebo v Montane

 • Slovensko

  Nora Robertsová: Nebo nad Montanou

Romantický / Western / Drama / Thriller

USA, 2007, 92 min

Režie:

Mike Robe

Předloha:

Nora Roberts (kniha)

Scénář:

April Smith

Hudba:

Steve Porcaro

Producenti:

Salli Newman

Scénografie:

Andrew Moreau

Kostýmy:

Carol Case
(další profese)
 • Arsenal83
  *

  Kráľ dobytka konečne chcípne a zanechá za sebou tri mentálne narušené sestry, od pohľadu britké jak moskyty, ktoré mal vždy s inou ženou a zdá sa že aj rasou. No a namiesto toho, aby tým kravám nechal rozdrbať jeho milióny, ako podmienku dedičstva uvedie, že musia spolu celý rok žiť medzi ďalšími kravami, tentokrát sa jedná o dobytok. Vydržia to alebo nevydržia? Napínavé ako country tanec latentných zoofilov, ktorý bol ozdobou tohto montanského zázraku.(23.9.2018)

 • Rodriguez
  ***

  Příjemná relaxace na nedělní odpoledne. Děj nás zavede na ranč, kde umírá její bohatý chovatel dobytka a odkazuje jí svým třem dcerám. Ale jak to tak bývá, dcery si hned ze začátku vjedou do vlasů a bude trvat hodně dlouhou dobu než se zpřátelí. Budou muset vyšetřit kdo nebo co jim vraždí dobytek po okolních pastvinách za pomoci místního šerifa.(13.3.2009)

 • MM_Ramone
  **

  Bohatý rančer Jack Mercy splodil počas svojho bujarého života tri dcéry. Každú s inou ženou. Tie sa prvý krát stretnú až ako dospelé na jeho pohrebe. Hrdá kovbojka Willa, hollywoodska blondýna Tess a jemná Lily musia spoločne rok žiť a hospodáriť na rozľahlej farme, inak budú ukrátené o niekoľko miliónové dedičstvo. Príjemný televízny film, jemne thrillerovo ladený, odohrávajúci sa v krásnych prírodných scenériach "Sladkej Montany". **(6.1.2009)

 • Kozlowski8
  ***

  Tři nevlastní sestry se poprvé setkávají až u závěti svého mrtvého otce. Ta obsahuje podmínku pro dědictví - žít společně celý jeden rok na otcově ranči. Vydrží spolu tři dívky zcela odlišných povah a představ? Lehce romantický, lehce komediální a mírně kriminální příběh. Oddechovka, ale vůbec ne špatný film. Herci se činí, příběh si hezky plyne a to vše v nádherných přírodních exteriérech.(6.9.2012)

 • Mrkvič
  **

  Nic moc jsem nečekal a přesně to jsem dostal. Filmy, který zapomenu se zítřejším budíkem. Příběh je celkem zajímavý, ale to je asi to jediné. Pak už jen 1-2 herci, kteří dokáží víc než jen mluvit. Když se mají projevit nějaké city nebo přijde na akci, tak film selhává nejvíc. Nakonec ale nenudí, protože jde o žánrově hodně pestrý film, kde se každou čtvrt hodinu mění téma.(30.10.2008)