poster

Nora Roberts: Pod nebem Montany (TV film)

 • Česko

  Sladká Montana

 • USA

  Montana Sky

 • Slovensko

  Nora Roberts: Nebo v Montane

 • Slovensko

  Nora Robertsová: Nebo nad Montanou

Romantický / Western / Drama / Thriller

USA, 2007, 92 min

Režie:

Mike Robe

Předloha:

Nora Roberts (kniha)

Scénář:

April Smith

Hudba:

Steve Porcaro

Producenti:

Salli Newman

Scénografie:

Andrew Moreau

Kostýmy:

Carol Case
(další profese)
 • Pitryx
  **

  No, zvědavec do konce filmu vydrží. I já jsem vydržel, ale občas jsem „přejížděl“. Dívat se na to dalo, sice to nemělo moc tempo, ale zato se mi líbilo prostředí. Od TV filmu se více očekávat nedalo a tak jsem byl na konci vcelku jakž takž spokojen. Až před chvílí jsem zjistil, že to má nějak vícero „dílů“. S díky další odmítám. 201307309239/9338(31.7.2013)

 • LIVINGDEAD
  ****

  Skvělý film, báječně jsem si odpočinul. Ani chvilku jsem se nenudil. Výborný výběr herců. DVD cover : Tři dcery Jacka Mercy'ego (Willa, Tess i Lily) vlastníka obrovského ranče v Montaně, jsou nevlastní sestry. Poprvé se setkávají na pohřbu otce, který každé z nich napsal jednu třetinu velkého majetku. Má to ale jeden háček : dcery budou muset rok bydlet spolu a vést i společně ranč.(27.3.2008)

 • geklon
  *

  Zívárna pro nedělní odpoledne na Halmarku, nebo Barrandově. Pohádková strašárna s předem daným námětem, vývojem i vyvrcholením. Každopádně, víme, že na snímcích se dá ocenit i něco jiného, než příběh, tady by to mohla být příroda Skalistých hor, či život baronských cowboyů a cowgirlek. Mrzí mě, že ani v tomhle případě se žádná záběrová paráda nekoná a spousta scén je jen vyčpělá a kamerá nefunguje, tak jak by mohla. Jediný plus je snad jen fakt, že Ashley to v tom koubojským outfitu nekonečně sekne.(12.4.2015)

 • Mrkvič
  **

  Nic moc jsem nečekal a přesně to jsem dostal. Filmy, který zapomenu se zítřejším budíkem. Příběh je celkem zajímavý, ale to je asi to jediné. Pak už jen 1-2 herci, kteří dokáží víc než jen mluvit. Když se mají projevit nějaké city nebo přijde na akci, tak film selhává nejvíc. Nakonec ale nenudí, protože jde o žánrově hodně pestrý film, kde se každou čtvrt hodinu mění téma.(30.10.2008)

 • spriteboy
  ****

  Tak jsem zvědavý, jakého hodnocení se tento snímek dočká, až ho bude hodnotit o něco více lidí...Zatím je to hodnocení dost nevyrovnané - od odpadu až po 5 hvězdiček. Sám tento film hodnotím velmi kladně - a to nejen kvůli tomu, že Montana je místo, kam bych se chtěl někdy podívat, ale i příběh byl zajmavý - a i když nejde o nic originálního, tak je vyprávěn velmi zajímavě, že film nenudí a splňuje to, co se od takového filmu čeká. V Čechách asi nikdy nemůže mít velký úspěch obyčejný příběh z kovbojského prostředí, ale mě si film na svoji stranu získal...(3.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace