Hodně štěstí, Charlie: Film o velké cestě (TV film)

Good Luck Charlie, It's Christmas!

Good Luck Charlie: The Movie

(neoficiální název)

Charlottine Vianoce

Komedie / Drama / Rodinný

USA, 2011, 90 min

V duchu seriálu, ale o krapet lepší, bavil jsem se a hlavně to hltá má 18ti měsíční dcera, která to viděla celé už asi desetkrát, takže za ni přidávám hvězdičku navíc.(26.12.2011)

• Martin_W

Další ze stovek Disney filmů, další z desítek filmů udělaných pro Disneyho seriály. Velká výhoda je, že film je u konce dřív, než by se člověk nadál. Sám bych řekl, že má maximálně 60 minut. Možná, kdyby se jednalo o jinou rodinu a nebylo by to celé moderní (až moc), tak by byl film o stupeň lepší. Takhle se nejedná o nic extra a film vám z hlavy vyšumí (možná) ještě téhož dne. 44%(17.12.2011)

• rigby

Klasický americký rodinný film s nezbytnými typy: trochu hystericky uječená maminka, předčasně zmoudřelá dcera, smolařský playboy synek, táta ňouma, přechytřelý mladší syn, roztomile užvatlaná holčička, věčně mladá babička a nestárnoucí dobrácký dědeček. Humor k popukání, protože těmhle očekávaným "vtipům" se za celý film divák nezasměje. Kýč z toho kouká na všechny strany, ale hlavně že to skončí velkým happyendem. Stop - ještě nezbytné nepovedené scény, které tomu nasadí tu pravou nefalšovanou pozlátkovou korunu. A chce se společně s maminkou zvracet.(2.2.2012)

Typičtí Dunckenovi. Jejich Vánoční dovolená skončí jako v epizodách seriálu nějak špatně, ale vždy se u toho všichni pobavíme. Tenhle film mě tak strašně nutí chtít mít Vánoce. A o tom tenhle film je. Mě se tenhle snímek velmi líbil, bylo to suprové, a myslím, že i o kousek lepší než samotný seriál. Aspoň myslím...(6.10.2013)

Nejdříve mi ta rodina přišla zralá na profackování a strašně odpudivá. Byla jsem pevně rozhodnutá, že to ani nedokoukám a budu to muset vypnout, abych nepřišla k ujmě na zdraví. Ale pak jsem se dokonce i bavila. Sice tenhle příběh nepřináší vůbec nic origálního a na začátku je zcela jasné jak vše dopadne, tak čas strávený s touto rodinkou uteče docela rychle. Na Disney Channel zabrousím velmi zřídka.(2.1.2012)