poster

Hurvínkova kouzelná flétna (divadelní záznam)

Pohádka

Česko, 2005

Hudba:

Vadim Petrov
 • ARI50
  **

  No bylo to zajímavé neříkám že ne ale že bych to žral to se říct nedá jenže touha vidět je silná třeba mě překvapí dřevák.(24.9.2018)

 • filmfanouch
  ****

  Ujmout se toho Juraj Jakubisko vznikla by z toho epická středověká nahatá řezba. Bohatě však postačí tato Hurvínkovská verze za kterou by se nestyděl ani George R. R. Martin.(30.8.2017)

 • MikeCool
  ***

  Divadelní záznam. Příjemný loutkový příběh. Nenadchne ani neurazí. Když jsem byl ještě prťavé děcko, tak byl Hurvínek můj nejoblíbenější večerníček, ale v současnosti už si na něho zavzpomínám, maximálně společně s mými malými neteři.(27.1.2014)

 • ArsenalEagle
  ****

  Nutno podotknout, že je to slabší než CD (pouze mluvená) verze :) Nicméně jsem byl příjemně překvapený(4.4.2014)

 • Arrietty
  ***

  Kapitoly: 1. Jde se do muzea, 2. Pozor na flétničku!, 3. Ve středověku, 4. Zrzík a kráva, 5. Mánička míří na hrad, 6. Šaty pro Máničku, 7. V kovárně, 8. Na trhu, 9. Hurvínek a Zrzík v šatlavě, 10. Mánička dvorní dámou, 11. Konečně na svobodě, 12. Hurvínek se chystá na turnaj, 13. Kůň nebo kráva?, 14. Turnaj, 15. Zpátky v muzeu. Hudba: Vadim Petrov, scénář: Pavel Cmíral a Helena Štáchová, kamera: Petr Hykš a Tomáš Petráň, režie: Tomáš Petráň, dramaturgie: Denisa Kirschnerová. Účinkují: Helena Štáchová, René Hájek, Martin Klásek, Miroslav Polák, Květa Plachetková, Vojtěch Kotek (jako interpret Zrzíka), Richard Maška aj..(15.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace