Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Poetika, slovní humor a brilantní výkony interpretů (zvláště Spejbla a Hurvínka, Máničky a paní Kateřiny) jsou tu umocněny vizuálním vjemem, který přibližuje děj a figury marionet oživlých v rukou loutkovodičů často v překvapivém a působivém detailu. DVD - se záznamem titulu v české a německé verzi - obsahuje také bonus se zajímavými pohledy do zákulisí a fotoalbem jednotlivých dřevěných herců. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (11)

filmfanouch 

všechny recenze uživatele

Ujmout se toho Juraj Jakubisko vznikla by z toho epická středověká nahatá řezba. Bohatě však postačí tato Hurvínkovská verze za kterou by se nestyděl ani George R. R. Martin. ()

Lachtaan 

všechny recenze uživatele

Jestli by měl být každý Plzeňák hrdý na svůj kraj stejně jako na zdejší světově uznávané pivo, tak je to definitivně Divadlo Spejbla a Hurvínka. Loutky, které nestárnou a u nichž budu jejich původní dobrodružství sledovat i v důchodu. Trochu prachem zapadlé divadelní záznamy pár opravdu poutavých příběhů naprosto zbožňuju. Je škoda, že o nich nepanuje větší povědomí. ()

Reklama

ARI50 

všechny recenze uživatele

No bylo to zajímavé neříkám že ne ale že bych to žral to se říct nedá jenže touha vidět je silná třeba mě překvapí dřevák. ()

MikeCool 

všechny recenze uživatele

Divadelní záznam. Příjemný loutkový příběh. Nenadchne ani neurazí. Když jsem byl ještě prťavé děcko, tak byl Hurvínek můj nejoblíbenější večerníček, ale v současnosti už si na něho zavzpomínám, maximálně společně s mými malými neteři. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (1)

  • Příběh vyšel i na CD pod názvem „Hurvínek mezi Přemyslovci“. (halkovka)

Reklama

Reklama