Hurvínkova kouzelná flétna (divadelní záznam)

Pohádka

Česko, 2005

Vadim Petrov
  • ARI50

No bylo to zajímavé neříkám že ne ale že bych to žral to se říct nedá jenže touha vidět je silná třeba mě překvapí dřevák.(24.9.2018)

Ujmout se toho Juraj Jakubisko vznikla by z toho epická středověká nahatá řezba. Bohatě však postačí tato Hurvínkovská verze za kterou by se nestyděl ani George R. R. Martin.(30.8.2017)

Divadelní záznam. Příjemný loutkový příběh. Nenadchne ani neurazí. Když jsem byl ještě prťavé děcko, tak byl Hurvínek můj nejoblíbenější večerníček, ale v současnosti už si na něho zavzpomínám, maximálně společně s mými malými neteři.(27.1.2014)

Nutno podotknout, že je to slabší než CD (pouze mluvená) verze :) Nicméně jsem byl příjemně překvapený(4.4.2014)

Kapitoly: 1. Jde se do muzea, 2. Pozor na flétničku!, 3. Ve středověku, 4. Zrzík a kráva, 5. Mánička míří na hrad, 6. Šaty pro Máničku, 7. V kovárně, 8. Na trhu, 9. Hurvínek a Zrzík v šatlavě, 10. Mánička dvorní dámou, 11. Konečně na svobodě, 12. Hurvínek se chystá na turnaj, 13. Kůň nebo kráva?, 14. Turnaj, 15. Zpátky v muzeu. Hudba: Vadim Petrov, scénář: Pavel Cmíral a Helena Štáchová, kamera: Petr Hykš a Tomáš Petráň, režie: Tomáš Petráň, dramaturgie: Denisa Kirschnerová. Účinkují: Helena Štáchová, René Hájek, Martin Klásek, Miroslav Polák, Květa Plachetková, Vojtěch Kotek (jako interpret Zrzíka), Richard Maška aj..(15.7.2010)