Reklama

Reklama

Jack and Diane

Trailer

Obsahy(1)

Jack (Riley Keough) a Diane (Juno Temple) jsou dvě dospívající lesbičky, které se jednoho dne potkají v New Yorku a stráví spolu noc vášnivým líbáním. Okouzlující nevinnost Diane začne rychle otevírat jinak silně uzavřené srdce Jack. Když ale Jack zjistí, že Diane za týden odjíždí ze země, nastanou problémy. Diane tak musí nejen bojovat o udržení jejich lásky, ale navíc se musí vypořádat s tajemstvím, že jí nově probuzená sexuální touha občas promění ve vlkodlaka. (dresi)

(více)

Videa (3)

Trailer

Recenze (15)

dr.horrible 

všechny recenze uživatele

Pravdupovediac netuším komu toto bolo určené. Keď sa objaví dráma s hororovým presahom (napríklad May, alebo nedávno Excision) užívatelia tu často používajú slovné klišé spojenie "s hororom to nemalo nič spoločné.” No a pri Jack a Diane to platí naozaj. Hororových prvkov je úplné minimum a slúžia iba ako metafora lásky a postupného zamilovávania sa jedného z dievčat do druhého. Nič viac, nič menej. Je to ale divné a to tak že dosť. Príbeh, aj totálne ujetý scenár plný dialógov typu "Môžem sa nohou dotknúť tvojho nosa? A teraz ešte druhou,aby nebola smutná..." What the fuck?! Okrem toho hororové pasáže budia klamlivý dojem, že Jack a Diane je iným filmom ako naozaj je. A on je to romantický film. 50% ()

George Stobbart odpad!

všechny recenze uživatele

Hlúpy pokus zviezť sa na popularite typu "Twilight" s prístupom typu "Let the Right One In" a namiesto romantického hororu do toho napratať lesbickú drámu. Jedna nesympatická pribrzdená opacha sa stratí v New Yorku a v obchode stretne druhú nesympatickú lesbickú opachu, ktorá si ju odchytí, aby sa mohli so záujmom oblizovať, či na seba civieť ako hojdacie koníky. Rozbieha sa ich otravná love story a to, že jedna z nich v sebe ukrýva potlačené vlkodlačie pudy je už iba vrcholom nezmyslov, ktoré tento nudný film ponúka. Možno že sa dámskemu publiku, prípadne aspoň lesbickým diváčkam páčiť bude, no môj názor je, že ide o úplnú kravinu. ()

Reklama

nichts 

všechny recenze uživatele

Velmi povedenej romantickej film - dialogy vypadaj skoro inprovizovaně jak jsou živý :), se skvěle padnoucim soundtrackem (úžasný je, že každej song má svůj in-film reprák kde ho někdo konkrétní pouští) a bez uleptanýho happyendu. Kamera je místy tak klidná až se mi z toho zbíhaj sliny: Jeden záběr - Jack jde po ulici - sledujeme jej přez vozovku - vejde do baru - stále záběr přez vozovku, - nějaká interakce za výlohou s holkou v obchodě, polibek, vymění si láhev, zmizí do zázemí - stále přez vozovku a záběr sjede do stínu auta - nový záběr nová scéna vzadu v obchodě. <3 To, že je to horor si za metaforu sexuální touhy připsal distributor, jinak to nejde vysvětlit. ()

Larrysbride 

všechny recenze uživatele

Film, který by nejraději řešil všechny sociální problémy a přitom se nedokáže pořádně poprat ani s tím hlavním... Film, který by se líbil především milovníkům tvorby Davida Lynche, jelikož ani zde nedává vůbec nic smysl... Film tak nudný a nezáživný, že jsem se již v 18. minutě musela ptát, když už bude konečně konec... Takhle prostě ne! ()

noriaki 

všechny recenze uživatele

Ví někdo co měly znamenat ty mimózní "hororové" prvky? Připadalo mi jako by se do scénáře zatoulaly z jiného filmu a nějaký snaživec je tam otrocky připsal. Zbytek není až tak špatný. Děj by se dal klidně vepsat do dvacetiminutového hraťasu, a Juno Temple se až nezdravě škatulkuje do rolí roztomilých a přihlouplých slečinek, ale zvládá je zahrát tak kouzelně, že jí to rád odpustím. Jack and Diane je další z řady "jiných" romantických filmů. bořících zažitá klišé. Tenhle se bohužel snaží být až moc "jiný". ()

Galerie (8)

Zajímavosti (1)

Související novinky

Juno bruslí a líbá holky

Juno bruslí a líbá holky

18.01.2008

Komedie ze života Juno vesele sbírá nadšené recenze, filmové ceny i miliony dolarů a o její hlavní představitelce, dvacetileté Ellen Page, se čím dál hlasitěji mluví jako o obrovském hereckém talentu… (více)

Reklama

Reklama