poster

Otřes systému

 • Kanada

  Shock to the System

 • Slovensko

  Otras systému

Krimi / Drama / Mysteriózní

Kanada, 2006, 91 min

Režie:

Ron Oliver

Scénář:

Ron McGee

Kamera:

C. Kim Miles

Hudba:

Peter Allen

Producenti:

Kirk Shaw

Scénografie:

Rick Whitfield
(další profese)
 • darkrobyk
  ***

  ,,Mám tě radši než své značkové kufry."(28.11.2011)

 • Siegmund
  ***

  Zajímavý film. Komplikované rozuzlování úkladné vraždy.(2.1.2009)

 • Piggsy
  odpad!

  Ať jsem se snažil sebevíc, tento film si nedokázal udržet mou pozornost. Pořád jsem byl myšlenkama někde jinde. Najednou se tam začala řešit nějaká vražda a na scénu nastoupil teplý detektiv, který namísto vyšetřování řešil tak akorát svou sexuální orientaci. No a pak se tam začali objevovat další teplouši, lesby a jiné hříčky přírody. Detektiv se tam doslova mazlil s nějakým jiným chlapem, pak se rozbrečel, chlap ho pohladil po vlasech, dali si pusu a všechno bylo zase fajn. Na závěr došlo dokonce i k vyřešení vraždy, ale to už ani nevím kdo koho proč jak a za kolik, protože už mi bylo všechno jedno. No a celé to skončilo jak jinak než pořádným gay-polibkem ve vaně (ježíš, omlouvám se za spoiler). Vážně nevím, komu bych tento film doporučil. Že by homosexuálům? No nevim, při takové uspávačce by si snad i gay začal samou nudou lakovat nehtíčky. Nakonec tedy nedoporučuji absolutně nikomu! Protože jsem dobrák, zvažuji, že bych dal alespoň jednu hvězdu... jenže ať přemýšlím jak přemyšlím, nenapadá mě, za co by měla být... takže odpad! Otřesný odpad systému! Vážně netuším, co to mělo znamenat. Fuj!(22.9.2011)

 • easaque
  **

  docela jsem byl zvědavý, jaký film může vyprodukovat tým složený jen z členů, hlásících se k menšinové sexuální orientaci, jak tu hlásal jeden obsah. Ve výsledku mi však přišel docela normální a byla to úplně tuctová detektivka jen s větším procentem gayů než je zvykem a heteráci se museli cítit divně ;-). Takže dávám jen silnější 2hvězdy [ PŘÍBĚH: 1 /// NÁLADA: 1 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ](22.10.2012)

 • Gavin87
  ***

  Musím říct, že ze začátku celý film na mě působil spíše jako parodie a nadsázka, než jako vážně míněná kriminálka. Neustálé zdůrazňování gay orientace vyšetřovatele Stracheyho mi přípomínala postavu "otevřeného homosexuála Dafida, jediného gaye ze vsi" ze seriálu Malá Velká Británie. Jinak musím ocenit zajímavou zápletku, včetně zajímavého rozuzlení. Chad Allen působil vcelku přesvědčivě.(13.10.2010)