Save Me

Scénografie:

Ray Kluga

Kostýmy:

Lahly Poore

Jak napravit homosexuály pomocí víry.. Zajímavá myšlenka a sama hlavní představitelka, která je má vést, se nedovede napravit a přijmout to, že její syn byl homosexuál. Bohužel je příběh předvídatelný a vývoj není tak zajímavý, na jedno zkouknutí tak akorát. Prayers for Bobby je v tomto ohledu mnohem zajímavější..(23.2.2012)

Film ktorý neurazí, ale ani sa nezapíše medzi TOP. Klasický cliché romantický príbeh, ktorý skončí podľa očakávania, snáď okrem rozdielu že sa jedná o lásku gayov v kresťanskom nápravnom dome. Tri hviezdičky sú zaslúžené. R. Carry odviedol dobrú prácu a vyťažil z filmu čo sa len dalo. Postavy celý čas hrajú úprimne a ani v jednom momente neiritujú diváka, napriek tomu film by potreboval iskru, ktorá by zmenila od začiatku jasne nalinajkovaný dej a zvratom dosiahla film, ktorý sa zapíše hlbšia do pamäte.(27.8.2012)

Škoda, že (jak podotkl Stealler) filmu chybí jiskra.(16.10.2010)

Nejsmutnější na celém tomhle příběhu je to, že se to děje dnes a denně všude na světě.. Děti se trápí či dokonce páchají sebevraždy jen proto, že rodiče nejsou schopní přijmout je takové, jakými doopravdy jsou.. Silný příběh, na který bylo opravdu těžké se dívat, protože ve mně vzbuzoval tolik zloby nad tím, jací ignoranti na světě existují.. Výborný film, ale znovu už bych ho asi nezvládl..(1.2.2010)