poster

Střelený

 • USA

  Bulletproof

 • Slovensko

  Strelení

Akční / Komedie / Krimi

USA, 1996, 81 min

 • Falko
  ****

  I pri 75 minutach zabavy som sa slusne bavil a to uznavam, ze tam bolo par scenaristickych chyb, ako trebars vypnutie motora lietadla vo vzduchu, nasledne zastavenie tocenia vrtul a hladke pristatie, ale ja som tu nehladal chyby, ale zabavu a duo Sandler - Wayans fungovalo. Sandlerov spev v sprche I Will Always Love You od Whitney Houston liezol Wayansovi rovnako na nervy, ako Whoopy Goldberg liezol na nervy spev Patricka Swayzeho v DUCHOVI (1990) alebo retardovany Sandler a jeho ,,Disneylaaand" a na tychto a mnohych dalsich dialogoch som sa nasmial a preto davam 4 hviezdicky, aj ked chapem, ze pre mnohych uzivatelov to bola jednoducho blbost. No a aby som nezabudol na Jamesa Caana, aj on si zahral svojho zaporaka s chutou a vdaka jeho pritomnosti ma film bavil o to viac... 05.05.2010 _______ Adam Sandler - (Moses) +++ Damon Wayans - (Keats) +++ James Caan - (Colton) +++ Jeep Swenson - (Bledsoe) +++ Bill Nunn - (Finch) +++ Larry McCoy - (Det. Sulliman) +++ Allen Covert - (Det. Jones) +++ Xander Berkeley - (Gentry) +++ Hudba: Elmer Bernstein +++(5.5.2010)

 • Pipes
  ***

  Jeden z těch slabších kousků jednoho z mých oblíbených komediálních herců Adama Sandlera. Hodnocení dávám především za Adama a Damona Wayanse, kterému to s Adamem docela sedlo - myslím ten druh humoru, nikoliv herecký výkon. Jinak film samotný nic moc - např. zkratkovitý a místy hodně přeskakovitý scénář. Slabší 3*(29.6.2006)

 • Haymar
  ****

  Damon Wayans si zopakoval Posledního skauta, ovšem s tím rozdílem že tentokrát hraje první housle sám. Zdatně mu však sekunduje Sandler, který rozhodně nijak nezaostává! Celou squadru doplňuje skvěle čůlisnej záporák James Caan. Absenci jakéhokoli náznaku příběhu a měsíční krátery ve scénáři úspěšně a pevně tmelí spousta akce, kupa hlášek, příjemná stopáž a již zmíněná herecká trojka!(1.6.2009)

 • J.Bourne
  ***

  Milé překvapení, sice kravina každym coulem, ale skvělá kravina. Akční komedie, plná skvělejch hlášek a hrozně dobře ztvárněný hlavní dvojice. Dokonce bych si troufnul tvrdit, že je to jeden z nej výkonů Adama Sandlera. Tyhle typy komedii mám rád. Člověk od nich nic nečeká, takže ho nemůžou zklamat. Prostě oddychovka na večer jak se patří.(30.1.2012)

 • lamps
  ****

  Ať si říká kdo chce, co chce, Adam Sandler prostě umí a tahle střelená road-movie patří jednoznačně k tomu nejlepšímu, co jsme od něj mohli doposud vidět. Navíc spolupráce se sympaťákem Wayansem byla také trefou do černého, ti dva si vyloženě rozumí a jejich herecká souhra je tou hlavní ingrediencí, která posouvá snímek lehce nad běžný průměr. Není tu moc co dodávat, kdo má nějaké zkušenosti s ranými sandlerovkami, dokáže si celkem jednodušše představit, co má od Střeleného očekávat. 75%(16.7.2011)

 • - V poslední scéně, ve které se má pes zhroutit na pult, je možné vidět lidskou ruku, která tahá psa právě k pultu. (KucC)

 • - Sven-Ole Thorsen, který na filmu pracoval jako kaskadér, si zahrál také malou roli zabijáka. (Rominator)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace