Střelený

Bulletproof

Strelení

Akční / Komedie / Krimi

USA, 1996, 81 min

Co sa týka scenára, nič moc. Co sa týka gagov , tu už je reč o vtipných dialogov. Co sa týka akcie, zápletky a krimi, nejak ma to nebralo. Ale aj tak nikdy nič netromfne jeden z naj scen od Adama...ked sa rozprávajú s policajtom ako sa ide do DIsneylandu :D....DIsneylaaaaaaaaaaaand, vždy si z tej sceny robím srandu, a to je presne to čo to ponuka, Srandu, ked sa vynechajú tie okolité hlúposti popritom. shooting and stufss.(10.11.2013)

• otík

Zlehka se rozjíždějící Sandler natočil už dávno tuhle svou starou klasiku, ve které se mluví sprostě a hodně se střílí, sem tam je ucházející vtípek, ale jinak je to celkem nudná (i když krátká, naštěstí) jízda bez něčeho výraznějšího. Na komedii až moc střílení, na akční film málo solidní akce. Raritou snad je jen skladatel hudby - Elmera Bernsteina bych tu opravdu nečekal.(23.8.2009)

Milé překvapení, sice kravina každym coulem, ale skvělá kravina. Akční komedie, plná skvělejch hlášek a hrozně dobře ztvárněný hlavní dvojice. Dokonce bych si troufnul tvrdit, že je to jeden z nej výkonů Adama Sandlera. Tyhle typy komedii mám rád. Člověk od nich nic nečeká, takže ho nemůžou zklamat. Prostě oddychovka na večer jak se patří.(30.1.2012)

• MATADOR

Akční krimi se začínajícím Adamem Sandlerem. Typický začátek, při kterém se pomalu rozjíždí 80 minutová honba za "spravedlností". U které se stane mnoho situací, při kterých se párkrát usmějete, ale nijak zvlášť u toho vytržení nebudete. Scénář mohl být dokonalejší, ale i přes to se nebudete litovat sledování. Typická komedie 90. let, tahle s přídavkem Adama Sandlera.(5.6.2009)

Pořádně ujetá, ztřeštěná komedie o sympatickém policistovi, který má v hlavě pod čelem kovovou destičku po nedávné operaci. Zní to hodně šíleně, ale nikdy bych si nepomyslel, jaká to může být zábava. Aniž bych to navíc tenkrát věděl, sledoval jsem začínající kariéru slibného Adama Sandlera, který Wayansovi zdatně sekundoval. Shlédnout, zapomenout? Na takhle šílený scénář asi jen tak ne, celých 13 let si to pamatuji jako včera :o) - čistý průměr.(21.5.2009)

• - Sven-Ole Thorsen, který na filmu pracoval jako kaskadér, si zahrál také malou roli zabijáka. (Rominator)

• - V poslední scéně, ve které se má pes zhroutit na pult, je možné vidět lidskou ruku, která tahá psa právě k pultu. (KucC)

• - Natáčelo se od 4. března do 9. května 1996 v Kalifornii (USA). (BMW12)