Střelený

Bulletproof

Strelení

Akční / Komedie / Krimi

USA, 1996, 81 min

* za Sandlera, * za Damona a * za Sandlera ve sprše zpívajícího si "Osobního strážce",-) Dal bych i čtvrtou hvězdičku za to, že jsem se celkem slušně bavil, ale nemůžu, je-likož Sandler už natočil o dost lepší komedie. I tak se ale jedná o kvalitní zábavu u které se určitě skvěle pobavíte tak, jako já._______________Tohle jsem původně napsal a pak stiskl potvrdit Hodnotit/Komentovat, ale jakmile jsem to udělal, stránka se aktualizovala a film měl z původního procentuálního hodnocení 61, hodnocení 60. A tohle já nechci. Tohle si tento film ode mne nezaslouží. Zvedám na 4 **** ,-))(31.5.2009)

Milé překvapení, sice kravina každym coulem, ale skvělá kravina. Akční komedie, plná skvělejch hlášek a hrozně dobře ztvárněný hlavní dvojice. Dokonce bych si troufnul tvrdit, že je to jeden z nej výkonů Adama Sandlera. Tyhle typy komedii mám rád. Člověk od nich nic nečeká, takže ho nemůžou zklamat. Prostě oddychovka na večer jak se patří.(30.1.2012)

Tak tohle se mi dost líbilo, Sandler v poněkud jiné komedii než jsme zvyklý. Trošku více akční. Paráda. Navíc Wayans je celkem slušnej herec a drsňák, plno scén se mi líbilo(třeba finální přestřelka, nebo úprk z motelu). Sandlerovy kecy jsou skvělý. Herci v epizodních roličkách jako třeba Wilsonová, COvert či Potter. PAráda bavil jsem se ale upřímě 5* dát nemohu.(30.4.2011)

Keats (Damon Wayans) a Moses (Adam Sandler) jsou skvělí kámoši, vždy se ve všem podporují a ve všech "levárnách" jedou společně. Jejich přátelství ale dostává trhliny, když se z Keatse vyklube tajnej polda, nasazený na Mosese, aby se takto dostal k zločineckému bossovi Coltonovi. Na oplátku jej (i když nešťastnou náhodou) Moses postřelí při zpackané policejní akci. I když se z dávných přátel stali zarytí nepřátelé, musí se opět dát dohromady, a to dřív, než je Colton a odkrouhne ... Pokud mě paměť nemate, tak toto byl první film s Adamem Sandlerem, se kterým jsem měl čest - a určitě jeden z těch lepších. S Damonem Wayansem tvoří skvělou dvojici a jejich špičkování nemá chybu (naprosto dokonalá je scéna v motelu). I když vše nakonec dopadne tak, jak člověk předpokládá, i tak jsem se ani chvilku nenudil a skvěle se bavil...(2.2.2004)

• kaylin

Je vidět, že se Sandler na tomhle filmu nijak scenáristicky nepodílel. Prostě ho chtěli šoupnout do filmu jako hláškujícího blbečka, který nakonec všechno zachrání. Jenže tenhle buddy movie prostě nefunguje, protože ti dva nejsou buddies a ani se jimi nestanou. Otravné postavy v otravném příběhu, který v sobě nemá žádný nápad.(6.6.2014)

• - V poslední scéně, ve které se má pes zhroutit na pult, je možné vidět lidskou ruku, která tahá psa právě k pultu. (KucC)

• - Sven-Ole Thorsen, který na filmu pracoval jako kaskadér, si zahrál také malou roli zabijáka. (Rominator)