Jako ve filmu (TV seriál)

• Mexiko

Como en el cine

Like in the Movies

Telenovela / Romantický

Mexiko, 2001, 245x45 min

Jedna z mála Mexických telenoviel, ktorá fakt stála za to. Hlavným plusom bola (na Mexico a jeho uplakane slepe krasky dosť netradičné) sympatická hlavná hrdinka, ktorá nebola žiadna naivnka, ale inteligenntá a rázna žena, navyše skvele stvárnená charizmatickou (nebohou :( Lorenou Rojas. Ďalej postava Barbary ktorá bola veľmi prešpekulovaná a jej vývin z mrchy na jednu z hlavných postáv ma fakt bavil. Za to hlavný hrdina, to bol typický žiarlivec ktorý lezie na nervy asi každému divákovi a aj keď Je Mauricio Ochmann dobrý herec, túto postavu mal fakt jak za trest. Bolo to strašne dlhé a komplikované, keď sa vyriešil problém s so záporákmi a všetko už mohlo byť ok, odrazu sa objavili ďalší a mali sme o zábavu postarané na ďalších 100 častí. Niektoré postavy ma strašne štvali (Rocio) ale celkovo sa dali zniesť ako súčasť melodramatického deja. Najviac sa mi okrem hlavnej hrdinky, ktorá ma skutočne ani raz nenaštvala čo je v telenovelach celkom uspech pačil Hector Sobereno ako Enrique s ktorým mala podla mna Isabela skončiť, pretože sa k sebe fakt hodili a bol ovela rozumnejší ako Javier. Ak ma tam ale niečo dokázalo nasrať, bolo to že jedna časť trvala 20 minút (!!!) a ešte tam vsúvali tie tanečky ktoré zabrali asi patinu celeho dielu. Ale Lorenin spev fakt môžem a soundtrack bol podarený. Hodnotenie dávam takéto skôr z nostalgie a preto, že som videl väčšinu dielov, niečo vo mne mi bráni ísť nižšie :D http://www.youtube.com/watch?v=EgT11uYkEI8(15.9.2011)

• carly

toto bolo na mňa príliš zamotané, melodramatické, patetické a hlavne dlhé. kladmi boli akurát zaujímaví herci a dobrá hudba(2.5.2008)

• - V Českej republike sa na stanici Zone romantica vysielala zvláštna verzia telenovely, kde boli pôvodne 45-minútové časti rozdelené na polovicu. Tým sa telenovela natiahla na neuveriteľných 490 častí. (matthew.17)

• - Spoiler: Isabela sa v polovici telenovely stane speváčkou, ktorej vymyslia umelecké meno Lorena. Lorena Rojas je skutočné meno Isabelinej hereckej predstaviteľky, ktorá v čase vysielania telenovely promovala svoj debutový album "Como Yo No Hay Ninguna," pričom všetky single z neho niekoľkokrát predviedla i v telenovele. (matthew.17)

• - V českej verzii zostala nemenná zvučka seriálu od prvej časti až do konca, hoci v pôvodnej verzii sa celkom trikrát zmenila pieseň i vizuál. (matthew.17)