Tajemství domu Usherů (TV film)

House of Usher

Horor / Thriller

USA, 2008, 84 min

David DeCoteau

Předloha:

Edgar Allan Poe (povídka)

Simon Savory

Howard Wexler
  • drankeryth

Po pozreti tohoto filmu sa mi urobilo zle. Uz davno som nevidel takuto sracku. A vraj ze horor. To dufam nemyslia vazne. Ved aj co ine sa dalo cakat od rezisera Davida DeCoteau. V kazdom jeho filme su homosexualne zabery, co je taka jeho poznavacia znacka nekvality:) Film zavana amaterizmom vo vsetkych ohladoch a nic pozitivne som nepostrehol pocas plynutia filmu do konecneho finale, ktoreho som sa ani nemohol dockat. Film sa mi strasne pomaly vliekol a nie a nie prist vytuzeny koniec. A akoze hustnuca atmosfera mi skor urobila usmev na tvari, ako by som sa mal tohoto filmu bat:) Tento prepadak vrelo neodporucam a najlepsie by bolo sa mu vyhnut co najvacsim oblukom.(6.7.2012)

• darkrobyk

S odpady šetřím, jelikož se vždy pokouším na filmu najít alespoň jednu hvězdičku, když už ne pět. Tenhle film je ovšem naprostý otřes. Nehodnotím, pro jakou cílovou skupinu je určen, to není podstatné. Důležité je, že v něm není ke koukání nic. Děsivé tajemství - pcha! Poe se obrací v hrobě! Žádná atmosféra, žádné proudy krve, žádný sex, prostě vyhozené peníze...nu, na další své podobné filmy (Bratrsvo a spol) mě David DeCoteau už nenachytá.(18.8.2010)

• Campbell

Upřímě? Byl jsem na tenhle film docela zvědavej, co by mohlo být více gay než série Bratrstvo, no a tohle bylo o něco více. Není to gay jako jebačky ale líbačky tu jsou. Bohužel. Nicméně Film má vynikající hudbu od Manfrediniho(že by ji DeCoteau ukradl?) protože ta byla opravdu výborná a byla kvalitnější než celej film. Co mě sralo byly ty kecy ve znaku poezie, ty byly tak sračkové že bych je tam vystřílel. Dále je to klasická nuda naprosto bez atmosféry pro buzíky.(2.9.2011)

• Hejsa

Oj, to byl zase po dlouhé době majstrštyk..... tak si povězme ,co na tomhle filmu bylo špatně....vydržte..... už vím.....byl to neskutečnej amatérskej brak!!!! Jak tohle může někdo natočit v roce 2008 , obvzláště s tím mega hororo-oldchoolovým hudebním doprovedem mi hlava nebere.... celá ta gay kulisa působí taky komicky... jediný, co chápu je jakýsi pokus o avantgardu, navíc jsem skutečně nepřišel :)(15.8.2009)

• Caelos

Dívat se na to dalo, brouzdal jsem u toho internetem. Protože přímý kontakt jen s filmem by mě asi zabil:-) A ty homo scény... no moc jich tam není, ale na můj vkus jich tam je požehnaně. Pokud chcete vidět nevídané, tak se podívejte, jelikož tohle se opravdu jen tak nevidí:-D A změnil bych zaškatulkování filmu na gay-erotický/romantický/horor. PS: Protože žánr "horor" je velmi zavádějící, je to horor asi jako tříkolka je auto..(6.10.2010)

• - Natáčení probíhalo v Los Angeles v Kalifornii. (Terva)

• - Snímek byl natočen na motivy knihy "Zánik domu Usherů" Edgara Allana Poa. (Terva)