Apokalypsa

Apocalypse, The

Drama / Dobrodružný / Sci-Fi / Katastrofický

USA, 2007, 94 min

• Campbell

I když my Asylum nevadí, a jejich filmy dokonce vyhledávám, tak uznávám že tohle se jim opravdu nepovedlo, nevím co tvůrci dělaly ale keci o bohu byly neuvěřitelně úděsný a trhaly mi uši(asi tak stejně jako věřící ve filmu End of the line). Tohle se Asylumu silně nepovedlo a tentokrát to nezachrání(bohužel) ani sympaťák Rhett Giles, který se tu ani moc nepředvede. Ocenil bych asi dokonce více špatných efektů a méně keců o bohu.(7.9.2011)

• Ampi

Tento film pravděpodobně vytvořil náboženský odbor věhlasné filmové společnosti Asylum. Jsem asi zaujatý protože jsem ateista, ale tento film mne vůbec neoslovil. Spolubydlicí na ubytovně, který film k nočnímu promítaní vybral, u tohoto veledíla usnul. Nedavám na čsfd odpady. Mám i poměrně málo filmů hodnocených jednou hvězdou. Tento film mi je pomohl rozšířit.(22.6.2010)

• corpsy

Odpad zahltený náboženskými drístami, popretkávaný ostatnými dialógmi na úrovni fetusu. Asylum asi potrebovalo zasponzorovať projekt a tak pripravili religióznu agitku, pri ktorej budú mať fanatický posluhovači cirkvi tendenciu onanovať ( aj keď je to pre nich hriech ). Po formálnej stránke ide o klasický Asylum, čiže humus. P.S. Vykradol warnerácky SAN ANDREAS ( 2015 ) väčšiu časť rodinného motívu ( rozvedený rodičia, traumatizovaný smrťou svojho dieťaťa, hľadajú svoju pri katastrofe stratenú dcéru ) s tejto asylumáckej APOKALYPSY?(29.2.2016)

• LIVINGDEAD

Děsný odpad !!! Padající meteority 3 sekundy, tsunami 2 sekundy a to je vše co v tomto filmu uvidíte. Jinak to je fanaticko - náboženský film o tom, že když se budete modlit a věříte v boha, tak jste ten dobrý a přežijete. Protože bůh si Vás před katastrofou vezme do nebíčka. Pokud v boha neveříte, máte smůlu, umřete. Vyloženě odporný Jehovistický film. V každé větě je bůh, bože, můj bože, božínku..... Po shlédnutí tohoto filmu, se mi chtělo zařvat z plných plic : "Satane, můj pane", "Ať žije SATAN" !!!(15.2.2008)

• draggo

Tak pro začátek: Jsem velký milovník katastrofických filmů, ať už jsou to vysokorozpočtové klasiky (Armageddon, Den poté, 2012 aj.), ale i všech těch televizních, které se zde potácejí hluboko v černých číslech (Tornádo nad new yorkem, Atomové tornádo, Přílivová vlna atd.) Tu jsem náhodou šel okolo stánku a viděl jsem tam DVD s filmem Apokalypsa. Na obalu byl obrázek města na které dopadá nějaký meteorit a pdtitul "KATASTROFICKÝ VELKOFILM". Nuže, řekl jsem si že je na čase opět shlédnout další z mých oblíbených béčkových slátanin, a tak jsem odevzdal 50 Kč a běžel domů. Tam jsem si tenhle zázrak pustil, a to co mě čekalo bylo něco neskutečného. Stupidní postavy, kterým bez výjimky přejete smrt, protože vás prostě serou. Efekty (to jest cca 15 vteřin z filmu) které bych spatlal i já na svém notebooku. Naprosto odpudivé dialogy ve kterých se neustále omílá to samé, to znamená "věř v Boha" "zamysli se nad svým vztahem k Bohu", "musíš věřit" a tak dále. A tyhle hovadiny do vás hustí po celou dobu stopáže. Nemám nic proti víře jako takové, ale tohle by dokázalo snad nasrat i papeže. A k tomu jako bonus několik neskutečně debilních scén typu že blesk udeří v uzavřeném (!!!) kostele do kříže, který se zlomí, a spadne na jednu z hrdinek která následně zdechne. Potom jakési vypařování lidí (Bůh si bere dobré lidi k sobě) a pak scéna s tornádem (pusťte si to, nebudu vás okrádat o překvapení). A toho je víc a víc. U spousty předchozích kravin od věhlasného studia Asylum jsem se upřímně smál té debilitě, ale tady to prostě nejde. Co je moc, to je moc. /viděno na DVD: 0% a odpad!/(19.5.2010)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)