Výnimoční

Sci-Fi / Thriller / Akční

USA / Kanada, 2009, 107 min

Na tuty neokoukaná, nápaditá zábava, no uznejte..."ŘVOUNI"...ty jsou pořádně ostrý, hudba...šťavnatě řízná, výběr lokací...výrazově pestrej a herecký obsazení...nic proti nikomu, jen taková Dakota Fanning, to ještě nedávno neopeřený holátko už má za sebou ledacos a tady předvedla, že umí bravurně vystrkovat svý drápky. :)) Jednoznačně je tohle "super-palba" ve svým žánru.(31.8.2009)

• dr.horrible

Otázka nie je,či to je alebo neni blbosť,skôr či vám to vadí.Blbosť je to totiž poriadna a aj keď ma podobné filmy ešte stále bavia,tomuto viac ako dve hviezdy dať nemôžem.Dej je totiž neuveriteľne zmätený a čo je horšie aj dosť nudný.O pól hodiny kratšia stopáž by filmu rozhodne prospela a trocha nadhľadu asi tiež.Takisto od McGuigana by som čakal viac a jak si môže niekto myslieť,že Chris Evans stačí na hlavnú úlohu nikdy nepochopím.Priemerný,zbytočný film akých sú stovky. PS:Dakota bola vo svojich pätnástich rokoch herecky značne vyzretejšie ako Camilla Belle.A takisto viac sexi(23.9.2012)

Tak trochu mix Heroes, Next a možná by se zde našly odkazy i na Jumpera. Bohužel si Push vzal od každého hodně málo a ani jeden ze svých předchůdců nepřevyšuje. Některé triky ale byly efektní a spolu s ráznou hudbou mě dostávaly do varu. Škoda slabšího příběhu pro vcelku solidní herecké obsazení... 50%(4.7.2009)

• Chrustyn

Paul McGuigan natočil pár nenápadných ale povedených snímků a tentokrát se pokusil o trochu (režijně) náročnější podívanou. Natočil sci-fi, která je na první pohled docela zajímavá a nápaditá ale režijně absolutně nezvládnutá a pro diváka nesnesitelně nudná. Rozehrává podívanou o lidech, kteří mají nadlidské schopnosti a jiní se je pokoušejí chytit. Z takového tématu by se dala natočit slušná akční jízda ale zde je akčních scén pomálu a ve většině případu jsou těžce nezvládnuté, trapné a nudné. Nakonec tedy zbyla dvouhodinová rádoby cool podívaná, která nemá šanci zaujmout diváka očekávají zábavný snímek ani intelektuála, který chce u filmu přemýšlet. Jediné co mě na filmu zaujalo byla povedná hudba a první dospělý výkon Dakoty Fanning.(26.7.2009)

• lesumir

Heroes je úspěšný seriál. X-men je úspěšná trilogie. Proč neudělat něco podobného, nenápadně vykrást hlavní myšlenky a všechno to zaobalit do teen thrilleru, kde si mladí kluci oblíbí Dakotu, ti starší Belle a ženský poletí na Evanse a fajnšmekry potěší Hounson. Proč ne, že? __ Ale proč jo? Vždyť to moc nefunguje. Hong Kong je brán jako jedno velké bludiště, ze kterého vede jen jedna cesta. Najít kufřík a zničit organizaci. Od začátku to spěje do trosek, kde to i skončí. Neslaný a nemastný závěr, kterému předchází pár tupých nelogických zápletek s "divnými" dopisy na piedestálu.(22.5.2009)

• - Oblečení a vzhled své postavy si Dakota Fanning určila sama. Některé oblečení, které ve filmu oblékla, bylo dokonce její vlastní. (ArsenalEagle)

• - Mladý Nick (Colin Ford) má hnedé oči, dospelý Nick (Chris Evans) má modré. (Fanita)

• - Ve Španělsku, a také v Chile, má tento film název Heroes. (FilmFan24)