Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Pevně se připoutejte, protože vás skupina agentů s nadpřirozenými schopnostmi vezme na napínavý a vzrušující výlet. Dobrodružství začíná ve chvíli, kdy Cassie (Dakota FanningVálka světů), která vidí do budoucnosti, přesvědčuje Nicka (Chris EvansFantastická čtyřka) s telekinetickými schopnostmi, aby jí pomohl ukořistit kufřík s tajemstvím za miliardy dolarů. Aby předstihli vládní agenty, musí do akce zasvětit i Alyssu (Camilla Belle10 000 př. n.l.), která dokáže ovládat cizí myšlenky. Právě ona může být jejich spásou – nebo prokletím. Ve vedlejší roli dokonale strhujícího filmu Push se objevuje na Cenu Akademie® nominovaný Djimon Hounsou (Krvavý diamant). (oficiální text distributora)

(více)

Videa (3)

Trailer

Recenze (437)

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Podivný hybrid vykrádající xmeny, heroes, 4400... a všechny filmy s mutanty resp. "nějak" nadanými lidmi. Chris Evans nechává průměrný výkon a jeho postava je hrozně zaostalá (v podstatě nic moc neumí). Dakota fanning tady nezachraňuje nic ani opilá, ale bod pro autory. Camilla Belle má pěkný obličej, ale to je bohužel opravdu vše. Někdo viditelně našel nepoužitý scénář na nějakou novou ságu/seriál a pokusil se o přenést do filmu pomocí pestrobarevných obrazů HK a chvílemi silné infantilních záběrů (křiklouni hadr). Celé to mělo šanci, úvod působí fajn, ale vše je až příliš moc "předpovězené" (mimochodem nesmyslně:))) a hraje si to s myšlenkami a mytologií na několik dalších dílů, které nebudou. Ústřel, který mohl být mnohem lepší.... ()

Isherwood 

všechny recenze uživatele

První půlka slušný pilot k fajn akčnímu sci-fi seriálu, ta druhá sestřih následujících dvanácti dílů. Strašná škoda už jenom pro to, že McGuigan patří ve své generaci k největším talentům. Tak vymazlené vizuální laskominy (střih, kamera) má málokdo. Největším tahákem se tak zřejmě stane pouze fakt, že se jedná o splněný sen každého pedofila – Dakotě je patnáct, hraje třináctku a nevypadá ani na jedno. :) Jinak Chris roste s každým filmem, Camilla vypadá dost blbě a Djimon ty svoje drsné lovce už začíná brát trochu na setrvačník. ()

Reklama

Cervenak 

všechny recenze uživatele

Neoriginálne (asi každý si spomenie na X-Men, Hrdinov a Jumpera) a očividne lacné, ale zároveň solídne natočené, s fajn hercami (z Dakoty je celkom charizmatická lolitka), vizuálne neopozerané a s niekoľkými nápaditými akčnými scénami (prestrelka dvoch telekineticky nadaných postáv). Skrátka a dobre, slušná zábava. Nenadchne, ale určite nenudí. ()

Renton 

všechny recenze uživatele

Scénář: David Bourla .. Generalita tragédů!! PUSH nemá nakonec NIC, co bych potřeboval vidět znovu (a to i přes sličnou dvojici Camilla Belle & Dakota Fanning) resp. vůbec vidět. Příšerně laciné (vlastně se jen chodí po ulicích Hongkongu z lokace do lokace), bezobsažné, vágní sci-fi s nudnou zápletkou (hledá se kufřík) a partou nevyužitých herců, protože není moc na co si hrát. Myšlenkově ploché, prakticky bez akce, potenciálně nevyužité. Paul McGuigan tomu nedal nic výrazného, tedy kromě pár hezky nasnímaných barviček a poměrně civilní atmosféry; kořeněné slušnou hudbou. ___ První série seriálu Heroes (ke kterým by se dal námět nejvíce přirovnat) je stokrát lepší, nápaditější a výživnější = pokud je znáte, můžete dát s klidem od Push rovnou ruce pryč. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $38miliónovTržby USA $31,811,527Tržby Celosvetovo $48,858,618Tržby za predaj DVD v USA $16,133,135 //počet predaných kusov 1,014,361║ No čakal som viac než nevýraznú zlátaninu, točiacu sa dejovo po celý čas na jednom mieste, škoda, celkovo prevažne ukričaná nuda. /40%/ ()

Galerie (37)

Zajímavosti (14)

  • Ve Španělsku, a také v Chile, má tento film název Heroes. (FilmFan24)
  • Aby se štáb vypořádal s neustálým ruchem Hong Kongu, natáčela se většina scén na první pokus, kamery byly schovány v autech a točilo se skrze díry ve zdech. (HellFire)

Reklama

Reklama