poster

Push

 • USA

  Push

 • Slovensko

  Výnimoční

 • Velká Británie

  Push

Sci-Fi / Thriller / Akční

USA / Kanada, 2009, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aknah
  ***

  No nebyl to žádný úchvatný, ani dechberoucí akční film, který by mě ohromil, ale celkem průměrné sci - fi se zajímavou zápletkou a rozhodně to sršelo nápadivostí a originalitou ažaž. Takže já bych tenhle film rozhodně nezatracovala, ani nevychvalovala.... Protože si myslim, že z takového žánru se dá vytlouct víc a že Camilla Belle mi tam absolutně nesedla, oproti tomu byla Dakota Fanning teda úžasná, navíc super vlasy :) tady je z ní pěkná rebelka - pozorovatelka :) Asi bych dala i vyšší hodnocení, ale některé momenty byly zdlouhavé, ale suma sumárum, se mi hrozně líbil konec, který jako plán - neplán byl vlastně do puntíku promyšlený a to se mi na tom líbilo asi nejvíc....(21.8.2009)

 • Terva
  ****

  Z toho vysvětlování na začátku film jsem měl trochu zmatek....stíhači, čichači, měniči, krváci, viděči a kdoví číí. Nakonec se z toho vyklubal docela pěkný akčňák. Teda až na náctileté dítě, co chlastá Absinth. Ve filmu se moc nespěchá, pomalu plyne ale díky vymazávání paměti se zdá trochu zmatený. Co jsem to ještě chtěl? Aha, hodnocení 75%.(15.8.2009)

 • predators
  ***

  Tak trochu mix Heroes, Next a možná by se zde našly odkazy i na Jumpera. Bohužel si Push vzal od každého hodně málo a ani jeden ze svých předchůdců nepřevyšuje. Některé triky ale byly efektní a spolu s ráznou hudbou mě dostávaly do varu. Škoda slabšího příběhu pro vcelku solidní herecké obsazení... 50%(4.7.2009)

 • Isherwood
  ***

  První půlka slušný pilot k fajn akčnímu sci-fi seriálu, ta druhá sestřih následujících dvanácti dílů. Strašná škoda už jenom pro to, že McGuigan patří ve své generaci k největším talentům. Tak vymazlené vizuální laskominy (střih, kamera) má málokdo. Největším tahákem se tak zřejmě stane pouze fakt, že se jedná o splněný sen každého pedofila – Dakotě je patnáct, hraje třináctku a nevypadá ani na jedno. :) Jinak Chris roste s každým filmem, Camilla vypadá dost blbě a Djimon ty svoje drsné lovce už začíná brát trochu na setrvačník.(2.8.2009)

 • Botič
  **

  I don´t want to push this movie away…Push je zvláštním snímkem s příjemným intrem a titulky, po kterých pak následuje typická McGuiganovská jízda napříč přestylizovanými pokoji a chodbami do nichž aranžuje jednotlivé postavy. Ale k solidnějšímu hodnocení než je středních 6/10 se nevyškrábe, z několika důvodů: Push působí velmi minimalisticky, tudíž by zde mělo fungovat něco jako psychologie - jenže nefunguje. Pochopitelně je na vině scénář, McGugan se drží celkem obstojně a po celou dobu je na co se koukat. Byť se může zdát, že se chvilkami díváme na sterilní zábavu, které chybí koule. Byla by škoda jen tak šmahem smést tenhle film ze stolu, byť mi závěrečné finále zvedlo žluč v těle a říkal jsem si, že to musí snad být to nejdementnější otevřené zakončení ve filmové historii po vzoru šestákových seriálů ala Power Rangers.(23.6.2009)