• kleopatra

Šest příběhů, šest slepých patron, ne úplně bez nápadu, ale zpracovaných tak svorně netýkavě, že to při jejich rozmanitosti zaráží. Čekala jsem na storku s Hartnettem, byla příšerná, ostatní jen nudné nebo hloupé (s Paris Hilton na čele), u posledního příběhu s Ioanem Gruffuddem už jsem nebyla ve stavu to posoudit. Varuju před tímhle podivným slepencem, jinak si myju ruce.(22.5.2009)

• swamp

Příšerná slátanina šesti amerických povídek. Ruce (a oči) od tohoto výblitku!(6.6.2014)

• bassator

6. 2. 2011 - 40%(18.5.2011)

• Hillock

1. příběh- Klub Soda: *. 2. příběh- Ulice bolesti: **. 3. příběh- Člen: odpad! 4. příběh- Život tě proslaví: **. 5. příběh- Rytíři z L. A.: *. 6. příběh- Maličkosti: **.(11.3.2011)

• Mrkvič

První, druhá a poslední historka se dá. S dovolením si vypůjčím od Hillocka, protože ofiko popisu je to blbě :) 1. příběh- Klub Soda: *** Ukecaný příběh, kdy se řeší vztahy a malá záhada. Povídka skončí lehce neúplně, ale docela jsem se těšil na další. 2. příběh- Ulice bolesti: ***** Tak tady jsem byl nadšen. Beze slova, jen s hudbou, se odvíjí příběh přitažený za vlasy. Vybíjená v ulicích města podaná jak gangsterská přestřelka. To jsem začínal být nadšený a dychtil po další povídce. 3. příběh- Člen: * Tak to byl děs a mě se začalo chtít spát. Nebýt pár vyřčených názorů lehce zajímavých, byla by to naprostá ztráta času. 4. příběh- Život tě proslaví: ? Nahlodán děsnou předchozí povídkou jsem usnul po pronesení věty "aha, další herec, co už je mrtvej", takže nejde hodnotit. 5. příběh- Rytíři z L. A.: * Probuzen malýma kozičkama Paris Hilton jsem se soustředil na děj povídky, ale asi mi něco uniklo nebo mě ty holčičí starosti vůbec nezajímaly. 6. příběh- Maličkosti: *** Konečně další oblíbenec a povídka přesně taková, jaké bych v takovém filmu čekal. Takže žádná super pecka, ale také žádná ostuda.(16.9.2015)

• Stegman

Jako celek hrozné. Byla by ale chyba šmahem odmítnout všechny příběhy. Ten s Carellem (2. v pořadí) si to totiž nezaslouží. ......... 1.(Gandolfini) *; 2.(Carell) *****; 3.(Hartnett) odpad!; 4.(S.Caan) *; 5.(Hilton) **; 6.(Gruffudd) ***.(25.6.2009)

• Domin1359

6 povídek spojených v jeden film, nečekal jsem od toho nic, ale stejně mě to zklamalo. Club Soda **, Street of Pain ***, Member odpad!, Life Makes Sense If You're Famous *, L.A. Knights odpad!, Little Things ***.(9.1.2015)