poster

Její příležitost (S01E05) (epizoda)

 • Česko

  Dáma na čekané

 • USA

  Lady in Waiting

 • Slovensko

  Jej príležitosť

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 1971, 1 h 13 min

 • Tominni
  ***

  Tak tentokrát je jasné všem, kdo zastřelil bratra, teď jen musí Columbo dokázat, že to nebyla nešťastná náhoda, ale chyb pachatelka udělala tolik, že to tentokrát není žádný oříšek. Škoda - jinak je v tomto díle několik milých maličkostí, typu Leslie Nielsena nebo scének - Odneste mi zavazadla a zaplaťte ten taxík. Ale......jsou zkrátka lepší díly.(31.7.2019)

 • BarGoldstein
  ****

  Columbo zcela standardně rve všechny koule v širém okolí! Co mě ovšem velmi překvapilo byl Hleslý Nielsen, který kupodivu neumí jenom bezduše poulit vulvy k potěšení prazdnohlavcu z krupanskych náleven, kde cinkání malých rumů přehluší jen hučení v klaccích provázející všechny projevy prezidenta Prasečí Hlavy s křenem a hořčicí!(27.1.2017)

 • nash.
  ***

  Prima brácha nemá prima ségru, takže Columbo má zase práci. Naštěstí ségra není tak chytrá jak si myslela, příliš se nesnaží a navíc se všude povaluje plno důkazů. Stačí jen jít a posbírat je. Což Columbo učiní, a ani se u toho nezapotí. Povedený díl, kterému ke čtvrté hvězdě chyběl jen ten pověstný chloupek jediný.(14.8.2016)

 • akisha
  ****

  Columbo je seriál, kde se málokdy stane, aby člověk sympatizoval s vrahem. Většinou proto, že vrah je osoba neskutečně slizká, odporná a bezpáteřní, často i nevalného vzhledu (vypadá prostě jak slizoun prvního řádu). Tady je vražedkyní odstrkovaná dcera, které život vždycky řídil někdo jiný, kdo za ní rozhodoval. Protože by jí bratr rád zakázal lásku k Lesliemu Nielsenovi (ten se snad narodil šedivej), rozhodne se ho zabít, čímž získá nejen prachy, firmu, Nielsena, ale taky sebevědomí. A já se musím přiznat, že jsem jí chápala a celkem s ní i soucítila, což se mi u Columba znovu stalo snad jen s Johnnym Cashem, a je to rozhodně příjemná změna. Sice je vyšetřování nic moc - jak už tu bylo zmíněno, ta věc s alarmem je známá hned ze začátku - ale i tak to byl díl, co dokázal zaujmout.(23.10.2011)

 • MM_Ramone
  ****

  Zakomplexovaná sestra bohatého majiteľa veľkej reklamnej spoločnosti naplánuje vraždu svojho brata, ktorý chce za každú cenu zničiť jej rozvíjajúci sa milenecký vzťaz s ich podnikovým právnikom. Všetko chce zakamuflovať, tak aby jeho smrť vizerala ako nešťastná náhoda. Jej plán však víde len z polovice. Situácia sa vyvinie trocha inak ako očakávala a tak musí improvizovať. V zhone a strese urobí niekoľko chýb, ktoré ju neskôr usvedčia z úkladnej, premyslenej vraždy. Inšpektor Columbo dostane túto namyslenú, chladnokrvú vrahyňu tam kde patrí, do basy. ****(30.9.2012)

 • - Zbrusu nové auto, které je dodáváno Beth Chadwick, je Ferrari 365GTB. (Epistemolog)

 • - Columbovo (Peter Falk) auto je Peugeot 403. (Terva)