poster

Vražda s příliš mnoha notami (S10E13) (epizoda)

 • USA

  Murder with Too Many Notes

 • Slovensko

  Vražda s príliš mnohými notami

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2000, 1 h 26 min

Kamera:

Jiggs Garcia

Producenti:

Christopher N. Seiter

Střih:

Bill Parker

Scénografie:

Hub Braden

Kostýmy:

Faye Sloan
(další profese)
 • nascendi
  ***

  Táto epizóda nesie so sebou všetky znaky umierajúceho seriálu. Nie snáď preto, že by Petra Falka prestalo baviť stvárňovanie šablónovitej postavy poručíka losangeleskej polície. Veď sa podieľal aj na jej produkcii. Ibaže došli nápady a kontrapunkt skvelo mysliaceho detektíva v ošuntelom zovňajšku so správaním sa dedinského burana sa obohral už dávno. Skvelé pointy nahradil u divákov pocit, že niečo podobné už niekde niekedy videli. Nič nové. Väčšina seriálov končí mnoho dielov po tom, ako mali skončiť. Takých dielov, akým bol aj tento.(26.7.2018)

 • cheyene
  ****

  Dobře zosnovaný vražedný plán versus policejní eso. Columbo tentokrát řeší případ, který je zajímavý, leč vyšetřování je velmi průhledné a k žádné překvapivé pointě či triku poručíka nedojde. Šediny Peteru Falkovi sluší a působí v této epizodě na jednu stranu více jak blázen, ale na druhou také značně charismaticky. Papírově možná slabší díl, ale za vidění stojí už kvůli hudbě a hudebním odkazům (Čajkovskij, Psycho, Čelisti,...).(29.7.2011)

 • Autogram
  ***

  Málo nápaditá vražda a aj to vyšetrovanie sa vyvíja pomaly, postupne a bez akéhokoľvek prekvapenia. A nakoniec vrah takmer poďakuje za odhalenie. Pritom síce bol odhalený, ale bez akéhokoľvek dôkazu. Zaujímavé tak zostáva len hádanie otrepaných filmových melódií. Na predposledný diel Columba som očakával niečo viac. –––– Hudbu si pamatujete, jenom když je špatná. Jenže, když je hudba k filmu taková, jak má být, tak si ji nepamatujete. Ale vzpomenete si, co zobrazuje. –––– Byl jste v ZOO? Viděl jste mrože?(25.7.2018)

 • Colonist
  *****

  Já mám tento díl rád. Je sice nový, ale s klasickými se může téměř rovnat. Je tu důstojný protivník Billy Connolly a ani humor nechybí. Uznávám, závěrečné usvědčení nebylo nic moc (vlastně nebylo žádné, Columbo sice přišel na provedení vraždy, ale jediné, co měl proti pachatelovi v ruce, byl motiv, a vrah se dobrovolně vzdal sám), ale vzhledem k tomu, že je to předposlední díl, tak stejně musím dát 5 hvězdiček (kdyby to byl starší díl, bylo by to méně). Být to poslední díl, série by skončila důstojně. Jenže ne, my jsme se ještě museli dozvědět, že má Columbo rád noční život (hlavně proto ta pátá hvězdička tomuto dílu)...(3.3.2007)

 • Godhaj
  ***

  ,,O jakou vraždu se jedná?“ ,,Jako obvykle. Někdo někoho zabil.“ Opět zde máme díl motající se kolem filmu a natáčení, tentokrát z pohledu soundtracků. Excentrický dirigent však není poručíkovi důstojným soupeřem. Jeho vražda je děravá jako cedník a on nejeví velkou snahu mařit Columbovi jeho vyšetřování, jen se pořád směje jak šílený. Poručík tím má práci usnadněnou a jen mechanicky sestavuje, co se přihodilo. Ačkoliv je poručík jako obvykle vynikající, tento díl mě dvakrát nepobavil a ani závěr to nevylepšil.(16.7.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace