poster

Kouzelné alibi (S05E05) (epizoda)

 • USA

  Now You See Him

 • Slovensko

  Kúzelné alibi

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 1976, 1 h 25 min

 • Macik
  ***

  Když jsem se díval jak spáchal ten světoznámý kouzelník tu vraždu a jak si s ní vyhrál,říkal jsem si že by asi v reálném životě bylo nepolapitelný. A proto jsem sledoval co za "blbost" přehlídnul a na co ho COLUMBUS chytne a dočkal jsem se........Dostal ho na moderní psací stroj s páskou na jedno použití,proč?Proč takovej nesrozumitelně náhodnej úkaz??To je bohužel slabina celýho seriálu vždycky ta stupidní věc na kterou ho dostane......(někdy je to až k smíchu jako například v tomhle dílu)(14.11.2004)

 • majec4
  *****

  Cassidy, Cassidy. Jeho mali dat ako vraha do kazdej casti. Zahral to opat super. Vsimam si, ze moje hodnotenie jednotlivych casti zavisi aj od toho ako sa mi paci zaporak. A tento panko je skvely. Na druhej strane mam rad, ked Columbo vraha udola svojim dovtipom. Ej, ale ho pekne dostal... A velmi ma pobavilo ako ho klasicky opat nieco hneva. Tentokrat to je novy kabat od zeny. Fakt super cast.(7.10.2017)

 • Autogram
  ****

  Bolo by chybou uveriť kúzelníkovi jeho alibi, na to Columbo nepristúpi. Podobne by bolo z jeho strany chybou nahradiť si svoj imidžotvorný plášť. (4.10.2017) –––– Na druhýkrát som si viac vychutnal objasnenia kúzelníckych trikov aj záverečný Columbov trik s listami a jednorazovou páskou pisacieho stroja a môžem hodnotenie spokojne zvýšiť na štyri. (7.10.2017) –––– Promiňte poručíku, nespoznal jsem vás. Vypadáte nějak jinak. –––– Jsem z toho jelen. – Ano, to jste. –––– A já myslel, že jsem spáchal dokonalou vraždu. – Dokonalá vražda neexistuje. Je to jen iluze!(4.10.2017)

 • Rudyamon
  *****

  Tohle je jeden ze dvou, nebo tří dílů, ve kterých se jedná o kouzla a iluze, byť tentokrát ne moc povedené („Já myslel, že jsem spáchal dokonalou vraždu.“ „Dokonalá vražda neexistuje, to je jen iluze!“). Tenhle díl mám moc rád, charismatický padouch Jack Cassidy, je v něm vystavený životní zkoušce („Je to otázka mého alibi?“ „Ne pane, je to jen otázka mého hlášení.“), ve které nemůže zvítězit. Dozvíme se taky tajemství geniality poručíka, a to ve chvíli, kdy dostane od manželky nový plášť: „Musím si sundat ten plášť, nemyslí mi to v něm.“ Věru ten starý pomačkaný pršák má něco do sebe... :-) Jednoznačně 5 hvězdiček - 100%.(10.4.2016)

 • šerminator
  ****

  Colombo téměř od začátku ví kdo je jeho protivník. Tady jsem si až po několikátém shlédnutí všimnul zajímavé scény, kdy Colombo zkouší Santiniho, jestli se dostane z policejních pout. Když to Santini dokáže, tak Colombo se na něj podivá takovým tím svým lišáckým zachmuřeným pohledem a řekne mu - věděl jsem že to dokážete, vsadil jsem na vás. A touto větou vraha vystihnul. Dále je tam vcelku srandovní děj s novým poručíkovým baloňákem a neschopným policajtem.(2.5.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace