Columbo

• Česko Inspektor Colombo (více)
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, (1971–2003), 93 h 41 min (Minutáž: 70–98 min)

Předloha:

Evan Hunter (kniha)

Série(10) / Epizody(67)

Recenze uživatele BarGoldstein k tomuto seriálu (14)

Semínko pochyb (1971) (S01E03)

Poručík tentokrát bezchybně zařízne jednu úplně tupou lampu. ()

Její příležitost (1971) (S01E05)

Columbo zcela standardně rve všechny koule v širém okolí! Co mě ovšem velmi překvapilo byl Hleslý Nielsen, který kupodivu neumí jenom bezduše poulit vulvy k potěšení prazdnohlavcu z krupanskych náleven, kde cinkání malých rumů přehluší jen hučení v klaccích provázející všechny projevy prezidenta Prasečí Hlavy s křenem a hořčicí! ()

Past (1972) (S01E06)

Poklidnější průběh mohl Columbo v závěrečné lanovkové scéně trochu opepřit brutálním pochcáním té nicky na zemi. ()

Vražda podle plánu (1972) (S01E07)

Jako obvykle se poručík nenechal ošálit další z řady slizoučkých homoklád, které mu osud neustále klade přes cestu života. ()

Etuda v černém (1972) (S02E01)

Columbo má prostě vždycky koule! A to i tentokrát, ač si někteří stěžují na absolutní transparenci děje. Já osobně preferuji tento typ detektivek, kde divák dopředu zná pach pachatele, neb nepotřebuju masturbovat své duševní schopnosti a obtěžovat ostatní diváky již v páté minutě příběhu jalovými výkřiky že jsem již tu záhadu rozluštil. ()

Nebezpečná hra (1973) (S02E07)

Columbo si drží vysokou laťku i v tomto díle. pozn.: Američané si drží svoji laťku naprostých ignorantů, kdy je Dudek označován za Rusáka a jeho kouč do telefonu skutečně mluví rusky, ale při úvodu partie visí naproti vlajce USA vlajka Albánie. ;) ()

Dvojexpozice (1973) (S03E04)

MUDr Klepl je odporný homosexuální slizák roztáčecí svá odulá a zasmrádlá varlata vysoko v nadhlavníku! Proto se na tento díl kouká trochu s žaludem na vodě. ()

Labutí píseň (1974) (S03E07)

Poručík rulezzzz! Tentokrát usvědčil samotného Johnyho z usmrcení ohavné perfidní rachomejtle, která veškerý jeho škvarek, který zamýšlel utratit s kurvama za chlast, rozházela za cihly na kostel! Columbovi to všechno secvaklo jedním cinknutím klíčů na letišti. Již nejednou mě při sledování toho umolousaného baloňáčku napadlo, zda takhle brilantní jsou i postupy pracovníků Kriminální služby PČR nebo zda se jim prostě podaří usvědčit ty, kteří opakovaně padají v koupelně. Ale obávám se, že mnohé naznačují jejich viditelné možnosti, např. psaní na klávesnici, kde se většina z nich se smrtí v očích blíží rychlosti 14 úderů za minutu. Přičtu-li k tomu fakt, že většina pochází z Ostravska a ještě před týdnem jejich hlavní starostí bylo onanovat u babičky na dvoře za králíkárnou, tak růžové bych to neviděl! ()

Osudné cvičení (1974) (S04E01)

Standard. Pachatel tentokrát megaslizoň! ()

Případ vysokého IQ (1977) (S06E03)

Vrah si myslel, jak není chytrý, ale byla to jen průměrná buznička. ()

Zkus mě chytit (1977) (S07E01)

Poručík opět prstí ostatní "kriminalisty" do půli předloktí! ()

Zemřel herec Burt Young

Zemřel herec Burt Young