Willy Fog 20.000 mil pod mořem (TV film)

• španělský

Španělsko / Tchaj-wan, 1995, 75 min

Předloha:

Jules Verne (kniha)
  • ARI50

No nevím jaké mít pocity jsou smíšené někdy prostě nechat krátkou verzi tohle moc nebralo.(28.9.2018)

• igi B.

Dětský Verne s pajduláčky... :-) Zviřátka jsou roztomilá, jak je známe ze seriálu no a o nic víc tu snad ani nejde... Dle tvrzení distributora filmu na dvd prý "plné napětí a vynikajících filmových efektů..." Inu... :o))) - - - - - (poprvé viděno 15.2.2008 na dvd, komentář zde jako první - 15.2.2008)(15.2.2008)

• Němi

V porovnání s původní a geniální "Cestou kolem světa" je toto a Cesta do středu Země (oboje součástí druhé řady seriálu v delší nesetříhané verzi) křišťálově čistý odpad, ale i když se mi to už jako malému nelíbilo, pro ty úplně nejmenší to asi kouzlo mít bude (je to barevné a hýbe se to). Hvězdičku dávám za přítomnost mých dětských hrdinů, ač lobotomizovaných...(31.12.2009)

Posledné, čo som ešte zhltol ako vyťaženie z originálneho seriálu. Ako decko.(25.12.2008)

Napriek tomu, že je film opäť robený iba zostrihom zo seriálu, až na jednoduchšiu animáciu mu ide len ťažko niečo vyčítať. Snáď v závere má až príliš skratkovitý dej, ktorý je pre istotu doprevádzaný vysvetľujúcim komentárom. Inak sa jedná o zaujímavý verneovsky dobrodružný príbeh prístupný deťom, ktorý sa mi v mladosti v podobe seriálu veľmi páčil.(20.6.2018)