Reklama

Reklama

Willy Fog 20.000 mil pod mořem

(TV film)
  • Španělsko Willy Fog 20.000 leguas de viaje submarino (více)
Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
Španělsko / Tchaj-wan, 1995, 75 min

Předloha:

Jules Verne (kniha)

Proslulý podmořský biolog profesor Aronnax byl vyzván námořnictvem k identifikaci záhadného tvora, který zničil zaoceánský parník v severním Atlantiku. Tím tvorem je ve skutečnosti Nautilus, fantastická ponorka budoucnosti, kterou řídil sám kapitán Nemo. Profesor Aronnax časem pochopí, že Nemovi je určeno stát se králem moří, i když svou pozici si musí teprve vybojovat... Vydejte se spolu s kapitánem Nemem na podmořskou plavbu plnou dobrodružství. Vstupte do napínavého příběhu v celovečerním filmu natočeném na motivy románu nejslavnějšího autora dobrodružné a sci-fi literatury - Julese Verna. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (16)

majo25 

všechny recenze uživatele

Napriek tomu, že je film opäť robený iba zostrihom zo seriálu, až na jednoduchšiu animáciu mu ide len ťažko niečo vyčítať. Snáď v závere má až príliš skratkovitý dej, ktorý je pre istotu doprevádzaný vysvetľujúcim komentárom. Inak sa jedná o zaujímavý verneovsky dobrodružný príbeh prístupný deťom, ktorý sa mi v mladosti v podobe seriálu veľmi páčil. ()

igi B. 

všechny recenze uživatele

Dětský Verne s pajduláčky... :-) Zviřátka jsou roztomilá, jak je známe ze seriálu no a o nic víc tu snad ani nejde... Dle tvrzení distributora filmu na dvd prý "plné napětí a vynikajících filmových efektů..." Inu... :o))) - - - - - (poprvé viděno 15.2.2008 na dvd, komentář zde jako první - 15.2.2008) ()

Němi 

všechny recenze uživatele

V porovnání s původní a geniální "Cestou kolem světa" je toto a Cesta do středu Země (oboje součástí druhé řady seriálu v delší nesetříhané verzi) křišťálově čistý odpad, ale i když se mi to už jako malému nelíbilo, pro ty úplně nejmenší to asi kouzlo mít bude (je to barevné a hýbe se to). Hvězdičku dávám za přítomnost mých dětských hrdinů, ač lobotomizovaných... ()

Nonna 

všechny recenze uživatele

Celkem milé zpracování, řekla bych, že pro děti neznalé předlohy, trochu zdlouhavé a neakční - přeci jen v té ponorce se toho moc nedá vymyslet a spousta scén, které by akční byly, se zas nehodí do dětského filmu. Co mě naprosto dostalo (a hudebně slyšícího synka ještě snad víc), je český dabing, respektive jeho snahy o zpěv. Probůh, proč to za ty herce někdo nenazpívá, vždyť to by snad nestálo tolik navíc. Obzvláště ženský zpěv v úvodních titulcích je skutečně o uši. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama