Bikini Bloodbath

Horor / Komedie

USA, 2006

• DanRichter

náhodou jsem si tento film stáhnul, hlavně díky zajímavému názvu :) kde jak jsem nakonec zjistil, je to asi tak jediné zajímavé, co na tom filmu je :) .. kdyby to natočili mladý pubertáci ze střední jako nějaký home-video pokus,kterým by pak mohli na vánoční besídce machrovat ve škole, bral bych to, ale dát toto do éteru? mám smysl pro recesi,nadsázku, ale fakt všeho s mírou , a tady se ta míra natolik překročila, že i "Violent shit" je proti tomu "Schindlerův seznam" a Ed Wood proti těm filmařům "Spielberg" :) .. příběh o ničem - americký město, v něm parta pubertálních sexy koček (aspon něco fajn na tom filmu, ty holky jsou fakt luxus, ale ty kozičky taky mohly ukazovat častěji:D), jeden kuchař, co je všechny masakruje, a to celé završuje parta macho-fotbalistů .. samosebou všechny postavy totálně dementní, že bych klidně udělal tu laskavost vraždícímu maniakovi, a sám ty lidi pozabíjel, ale nejdřív bych asi začal u těch filmařů, které napadlo toto natočit :D .. jako nečekejte ani krev, ani gore, ani násilí či něco uchylného, čekejte tak špatný film, že se mu nedá ani smát, ani brečet :D .. a komu doporučit? toto bych pouštěl těžkým kriminálníkům od rána do večera v kuse po dva dny, byl by to pro ně horší trest než doživotí či poprava :)(24.3.2011)

Bikini Bloodbath je prvým počinom z tejto novej série hororových paródií. Na mušku si berie slashery a to predovšetkým ich najvďačnejšie 80.roky, do ktorých dej síce situovaný nie je, ale ich šablóna je tam jasná. Príbeh, ak sa to tak dá nazvať, je jednoduchučký a ide vlastne iba o to, že v jednom dome si urobia babskú párty dievčatá, vo vedľajšom zase chalani a niekde medzi nimi sa začne pohybovať bláznivý vraždiaci kuchár. I keď sa tu určité hororové postupy objavia, báť sa samozrejme nebude čoho, pretože jediné čo tento filmík môže ponúknuť je zábava. A to predovšetkým pre pánov:-) Dievčatá sú totiž takmer všetko mladé sexi kočky, ktoré sa vo filme nepretržite premávajú sporo odeté a občas sa pre istotu vyzlečú aj celé. Do toho hrá sympatický rockový soundtrack a striedajú sa rôzne naivné a občas aj vtipné scény. Všetko je to síce amatérske, ale moc to nevadí; tento film sa proste neberie vážne a ak ho nebudete brať vážne ani vy, tak sa tá hodinka čistého času dá v pohode pozrieť, mňa to aj vcelku zabavilo.(13.3.2011)

• Slasher

Totální amatéřina, taková nijaká. Dát si se třídou na střední trochu práce, něco takovýho bychom taky natočili. Takže chápu, že z toho možná ty lidi měli prdel, ale mohli by si to pouštět pro svojí zábavu na třídních srazech a ne to cpát někam do distribuce. S tímhle vyloženě poutavým názvem a slušně vypadajícím plakátem je to prostě špinavý trik. A nenechte se zmást ani fotkama na bloodbathpictures.com. Je to o skupince vymaštěných prsatých holek a bandě fotbalových buzíků co synchronizovaně spouštějí party, zatímco venku řádí Kuchař Smrť. Většinu filmu tvoří kecy o hovně a když už dojde na krev tak je to taky o hovně. Například uřízlá noha je na první pohled noha figuríny na konci nabarvená červenou. Samotný zabiják je taky odfláklý, i když ten týpek co ho hraje by sám o sobě ušel. Takže to bychom měli bloodbath a teď bikini - ty si užijete, ale nic extra. No a nakonec, má to být parodie, jenže to není vtipný. Jediný plus tohohle filmu, kromě prakticky jen hodinový stopáže, je celkem nakopávající metal nebo hardrock co do toho občas hraje. Jinak ztráta času, tohle neni ani céčko ale déčko.(25.1.2008)

• ARI50

Kde nabrali tyhle katastrofální herce/herečky vždyť na to se nedalo ani dívat katastrofa tohle je síla.(19.11.2017)