Spirit of Christmas, The

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Thriller

USA, 1992, 4 min

Trey Parker, Matt Stone

Studentsky kratas od legendarneho dua Parker/Stone. Prvy v nekonecnej rade (ratajuc cely South Park). Tiez znamy ako "Jesus vs Frosty" (kedze tri roky na to vznikol remake s rovnakym nazvom). Jednotlive postavy maju este pomiesane mena, ale zabava je to uz teraz. Predzvest toho co nas v najblizsich rokoch caka - absurdita, vtip a samozrejme nemoze chybat poucenie. :)(22.8.2013)

zajímavé, hippymanův odkaz mi nefungoval, tak tady je nový, fucking quality, but fucking good :-)(26.8.2008)

dnešní south park ještě v plenkách, ale každý začátek je těžký... tenhle příběh opravdu moc velkou myšlenku neměl, k animaci (i když to asi byl záměr?) se snad ani vyjadřovat nemusím... je to slabé, ale možná právě díky tomu přišlo na svět tolik skvělých epizod South Parku! ...50%... k vidění (v nevalné kvalitě) zde: The Spirit of Christmas(13.3.2008)

Druhý Spirit of Christmas (Santa vs Jesus) je ještě lepší, ale i tohle je tak akorát zábavné a zároveň historicky důležité, abych to ocenil 80%.(24.5.2008)

To byl ale záludnej zlej shěhulák...(26.8.2008)

• - Celý snímek byl natočen na 8mm kameru jen za pomoci barevného papíru a lepidla. (Ruuzha)