Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Komedie o dobře utajených dětech, ďábelském plánu a o tom, jak se to nakonec stejně provalilo.  Najdou se v životě lidském situace, kdy se všechno nějak zamotá. Lidé, zvláště dokud jsou ještě mladí a nezkušení, se někdy rozcházejí a scházejí příliš rychle, a následky mohou vyjít najevo až za mnoho let. V tomto konkrétním případě vyšly najevo ve chvíli, kdy si Gábina a Petr usmysleli, že se vezmou. Všechno by bylo bývalo v pořádku, kdyby si otec Petra a matka Gábiny během vzájemného seznamování neuvědomili, že se vlastně dávno znají a co hůř, že jejich děti jsou doposud dobře utajení sourozenci. Chyba se stala a co teď s tím. Jak dostat mladé od sebe aniž by oni sami, a zvláště zbylí členové rodin, pojali podezření? Ano, je třeba vymyslet ďábelský plán… (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (73)

castor 

všechny recenze uživatele

Vtipná a vyvážená komedie patří k tomu lepšímu, co televizní obrazovka nabízí. Neobyčejně vzrušující pátrání po dosti bizardní poruše, která je ve skutečnosti jen velmi netradiční pastí a výmyslem rodičů dvou mladých milenců, kteří si několikrát padli na hlavu na tobogánu v aquaparku, aby si padli i do oka a zanedlouho si zkoušeli, jak jednomu i druhému padnou svatební prstýnky. Jenže k přerušení vztahu mají rodiče docela DOST vážný důvod!! Pointa je skutečně šťavnatá, dialogy scénáristky Olgy Dabrowské výborné a ¾ hodinka uteče jako voda. Zásluhu na tom mají zejména přesně obsazení herci: spolehliví Klepl, Prachař nebo Issová a skutečně znamenití Dušek, Stašová a Holubová. Víc takových povídek!! 80%. ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 10/10 Děj 10/10 Hudba 8/10 Efekty 8/10/// +excelentní podívaná, zábavné, trefné, milé, super herecké složení, výborné výkony, scénář -tohle mělo být delší, klidně si to nazávěr mohli ještě více povysvětlovat a více to konfrontovat/// Když řeknu, že to je film o ho*ně, tak to není tak úplně pravda. Je to film o vztahu dvou zamilovaných. Jen jim to rodiče trošku zkomplikují. Každopadně je to výborný film, který děsně zvedne náladu a pobaví. A jestli je tam ta ingredience navíc, co už naděláme. Důležité je, že tedy nic nechybý./// Celkem 93%/// ()

Reklama

Skejpr 

všechny recenze uživatele

Issová klasicky výborná, jako vždy a Dušek po dlouhé době opět snesitelný... Jenže povětšinou až příliš obhroublé a buranské a režijně ne příliš zmáknuté Ten zlý autobusák mělo být co? Balení holek v aquaparku skrze stahování podprsenek (notabene v primetimeu) mělo být co? A hovno Evy Holubové, to už je opravdu MOC!! ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

"Kukučky" zanechali vo mne dosť rozporuplné dojmy. Na jednej strane výborná garda skúsených hercov (Stašová, Holubová, Dušek), medzi nimi dve nie zrovna výrazné mladé ratolesti českej hereckej školy (Prachař, Issová), až po úplné nemehlo ako je Bohumil Klepl. Téma nijak zvlášť originálna, za to miestami dosť nechutná. Ani forma krátkeho, nízkorozpočtového, televízneho snímku na hodnotení tiež veru nepridá. ** ()

DaViD´82 

všechny recenze uživatele

Aneb sice o hovně (no pardon), ale aspoň zábavně. Z dvojice televizních povídek Kukačky/Stop jsou právě Kukačky tím lepším počinem. Jak herecky, tak především scénářem. Pozvolnější rozjezd a zbytečné autobusové anabáze tomu ubírají body. Ve výsledku ani výrazněji nevadí, že je to vlastně taková klasická bakalářská povídka. ()

Galerie (20)

Zajímavosti (7)

  • Když jedou Eva Holubová a Jaroslav Dušek spolu autem, je vidět, že SPZ Duškova vozu je zrcadlově otočená. Záběr byl digitálně obrácen a SPZ tedy začíná obrácenými čísly. (JSSVLVKMK)
  • Exteriéry i interiéry se točily v Praze Šeberově. (sator)
  • Paní režisérka měla na natáčení pouhých 6 natáčecích dní, točila dvěma kamerami. (ČSFD)

Reklama

Reklama