poster

Ping Pong Playa

Komedie / Sportovní / Rodinný

USA, 2007, 96 min

Režie:

Jessica Yu

Scénář:

Jessica Yu

Hudba:

Jeff Beal

Producenti:

Anne Clements

Střih:

Zene Baker

Scénografie:

Denise Hudson

Kostýmy:

Jessica Flaherty
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Soweek
  *

  Soudím tak po prvních 40ti minutách, protože pak už jsem to musel doopravdy vypnout.(27.3.2009)

 • Rehooo
  ***

  Tak po Balls of fury je tu další kousek, který se zabývá ping pongem. Myslím si, že oba filmy si jsou celkem podobné: Jak "slepý" k ping pongu přišel a ukázal co v něm vlastně je. Až na ten rozdíl, že tady je i trochu basketbalu:) Co se týká kvality tak jsou na tom oba filmy stejně. Takže je celkem jedno pro kterou nenáročnou komedii sáhnete.(21.2.2009)

 • chamba
  ***

  Celkom zaujímavá komédia pri ktorej si divák odýchne a bez zbytočného rozmýšlania len sleduje čo nám hlavná postava ponúkne. Dej je rýchly, jednoduchý a musím povedať že som sa pri tomto filme aj pár krát zasmial. Tých 50 percent si Jimmy Tsai za predvedený výkon určite zaslúži.(2.2.2009)

 • Vejrrr
  *

  Pokud se chcete na film podívat kvůli sportovní hře - doporučuji skvělý film Ping Pong (2002). Pokud vás lákala ta komediální sranda.. že se trochu zasmějete u fajn sportovního snímku - doporučuji Balls of Fury (Skóruj, 2007). Protože ať to berete z jakýhokoli konce, tak tenhle film nemá co nabídnout, je jednoduchej, nenápaditej a vzkaz pro Soweeka, který to po 40-ti minutách vypnul - "žádná škoda.. :) "(31.8.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace