poster

Astro Boy

 • USA

  Astro Boy

 • Slovensko

  Astroboy

 • Velká Británie

  Astro Boy

Animovaný / Sci-Fi / Rodinný / Akční

Hong Kong / USA / Japonsko, 2009, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DinoRaptor
  ****

  Celkem zajímavý film z budoucnosti. Hlavně se mi líbili ti dva umývači oken a ještě ti roborevolucionáři. I ty souboje byly pěkně povedené.(26.5.2010)

 • Phobia
  ***

  Jak už napovídají obrázky z galerie i sám název, "Astro Boy" je sci-fi pohádka pro děti. Roztomilá animace pro děti, v podstatě dětský hrdina, dětsky přímočarý příběh plný dobrodružství, dětsky přemrštěné akce bez kapky krve a více či méně dětinských vtípků a gagů. Orgasmus pro školou povinného diváčka, vcelku příjemná odpočinková záležitost pro odrostlého bedekra. Skutečně by mě zajímaly "duševní" pochody programového ředitele ČT2, které způsobily, že se tento mrňatům určený kousek ocitnul v nočním vysílacím čase, ale silně pochybuji o existenci logického zdůvodnění. Nejspíš je pan Fridrich schopný i Večerníček přesunout na 23:10... 63%(30.1.2012)

 • teutates
  **

  Byť decko skočím z okna a dúfam, že ma tato strojar zachráni... no nie? Neviem, čo by som si s toho ako dieťa vzal... sebaobetovanie? určite by som to v 13 rokoch chápal a zachránil svet... huuureeej. 4/10 súhlasim s názorom, že animáky začínajú zakopávať v dosť podstatných veciach ako je myšlienka, konečný dojem, pointa, ponaučenie...(7.3.2010)

 • B!shop
  ***

  Tak ja nevim, na jednu stranu docela fajn sci-fi pribeh, kterej sice vykrada kde co, ale to nevadi, navic docela dost akce, zabavny vedlejsi postavy a slusna hudba. Na druhou stranu, akce nedokaze vylozene strhnout, vtipy nejsou nijak extrovni a animace je skoro az hnusna. Proste zadna velka pecka, ale tech 80 minut zabavi naprosto spolehlive a rozhodne uz sem videl hromadu horsich animaku.(10.12.2009)

 • MartinezZ
  *

  Ani jako pohádka pro děti. Jedno klišoidní klišé za druhým, plno WTF? momentů (Jaktože v té aréně byla "destruktivní kopule", ale ty tři trdlo-roboty mohli vykopnout do výšky a zase spadli dolů nezničení? "To" na konci se vzalo kde...?...). Náhodou, ta animace nebyla vůbec špatná, ale nestálo to za moc. Vlastně za nic - do týdne o tom filmu nebudu vědět, že jsem ho kdy viděl. Do týdne?... Viděl co?...(20.4.2011)

 • - Astro Boy a jeho tvorca sa v Japonsku stali natoľko populárnymi, že sa dostali aj na poštové známky a robotický chlapec sa v sieni slávy postavil vedľa takých postáv ako napr. robot C-3PO z Hviezdnych vojen. (rudess)

 • - Postava Astro Boye se poprvé objevila v roce 1952 ve své první komiksové sérii. Úspěch byl obrovský, a tak v roce 1963 vznikl stejnojmenný televizní seriál. Na televizní obrazovce byl několikrát "znovuoživen", a to v roce 1963, posléze v roce 2003. (Tomihiro)

 • - Režírovat měl původně Colin Brady, byl však nahrazen Davidem Bowersem. (D3VIL)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace