CHIPS: Bláznivá hlídka

• Nový Zéland

• Austrálie

Akční / Krimi / Komedie

USA, 2017, 100 min

Aj tupá komédia môže pobaviť a táto kľudne pripomenie starého dobrého Jima Carreyho alebo moderný Jump Street. Vtipy nejdú zbytočne za hranicu fekálnosti a úbohého presexualizovania, väčšinu času som sa dobre bavil aj zasmial. Obaja herci veľmi dobre vybratí a kritika, že prehrávajú je nezmyslom. Veď to je práve zmysel toho filmu aby prehrávali. Nebyť slabšieho konca, pokojne aj 4 hviezdy.(4.10.2018)

Vtipná buddy komedie, která dokáže i v rámci žánru překvapit (useklá hlava na motorce, Peňovi ustřelené prsty) a nabízí zručně natočenou akci. V čem film trochu pokulhává, je místy děravý scénář, některé scény mi tam úplně nenavazovaly. Myslím si, že se známějším obsazením film mohl zaznamenat úspěch. Takhle film v kinech komerčně shořel. Btw, Kristen Bell tam mohla mít víc prostoru. Btw 2 - Dax Shepard mi tu místy připomínal Billyho Draga. 3*(9.3.2019)

• Malarkey

Michael Peňa a Dax Shepard tady brutálně přehrávají. Hrají si tu na klasickou buddy akční komedii, která tady obecně hrozně dlouho nebyla. Jenže problém je, že technicky akční scény zvládli na jedničku, ale vzájemný vztah těch dvou pitomců se tady vůbec nepovedl. Michael hraje magora, Dax hraje magora. Michael je alespoň trošku vtipnej, ale když jsou spolu, tak je to prostě o ničem.(27.9.2018)

Překvapivě zábavná komedie o tom, jak někteří policisté potřebují masturbovat častěji než ostatní. V návaznosti na tuto skutečnost nedoporučuji pouštět tento film kupříkladu svým rodičům, které by nejspíše šokovalo, kdyby viděli, jak policista dostane penisem po hlavě od svého kolegy (pozn. nejedná se umělý penis). 77% Celosvětový příjem k 1. 1. 2019: $26,800,152, což je 1,07 násobek rozpočtu(1.1.2019)

• luka4615

Průměrná komedie s průhlednou zápletkou, která obsahuje jen několik skvělých gagů či scén. Celý film rovněž sráží velmi chabý scénář, pročež ani plejáda známých hereckých tváří nezachrání CHiPs před temnými vodami filmového průměru. Je to velká škoda, jelikož s lepším scénářem a zhuštěnějším dějem by se jednalo o slušně odsýpající komedii, ke které bych se velmi rád vracel. Tak snad příště!(22.6.2017)

• - Na začátku filmu uniká Frank Poncherello (Michael Peña) před policií ve voze Chevrolet SS, ale v záběrech, kdy auto zapalují (od času 5:14), se jedná o vůz Chevrolet Malibu osmé generace (2011–2016). Na záběrech hořícího vozu si je možné také všimnout falešných průduchů na dveřích/blatníku. (DBlitz)

• - Na pohovoru, kdy Jon (Dax Shepard) popisuje svá zranění, říká, že má paži z titanu a ukazuje na pravou paži. V závěrečné přestřelce se však náboje odráží od titanu v paži levé. (fifas2)

• - V průběhu celého filmu vidíme hlavně motorky Ducati Hypermotard 1100S a BMW R1200RT-P. (jiricek33)