CHiPs

• Austrálie

CHiPs

Akční / Komedie / Drama

USA, 2017, 100 min

Mám rád buddy movies, ale u tohohle jsem měl pocit, že právě ten buddy prvek moc nefunguje a že jsou do něj postavy tak nějak násilně nuceny a jede se jen na klišé, která jsou sem tam kořeněna docela drsnými zraněními, která filmu pomáhají. Sem tam je to vtipné, sem tam vůbec, příběh je velké klišé.(15.6.2017)

• luka4615

Průměrná komedie s průhlednou zápletkou, která obsahuje jen několik skvělých gagů či scén. Celý film rovněž sráží velmi chabý scénář, pročež ani plejáda známých hereckých tváří nezachrání CHiPs před temnými vodami filmového průměru. Je to velká škoda, jelikož s lepším scénářem a zhuštěnějším dějem by se jednalo o slušně odsýpající komedii, ke které bych se velmi rád vracel. Tak snad příště!(22.6.2017)

Buddy movie v 80/90tkovom nekorektnom style s mnozstvom fuckov, nahotiniek a krvi. Polovica vtipov pôsobi divne az trapne, ale druha polovica ma dokazala rozosmiat a vzhladom na ich solidnu kadenciu to staci na to, aby film nenudil. Slabsia mi pripadala len chemia medzi ustrednou dvojkou, ktora je viacej zabavna v interakcii s ostatnymi postavami ako medzi sebou. Bavil ma running gag s postrelenym Adamom Brodym. Zapletku tvori klasicky jednoduche detektivne patranie po tuctovom zaporakovi v podani Vincenta D'Onofria. Prijemnym bonusom je oldschoolova akcia s poctivymi kaskaderskymi kuskami, takze aj ked rozpocet nebol velky, tak vselijake motorkarske nahanacky vyzeraju pôsobivo a vybuchy efektne. Na klasiky typu Smrtonosna zbran to nema, ale rozhodne to je zabavnejsie ako napriklad nedavny Ride Along. 6/10.(21.6.2017)

Začiatok veľmi nádejný, uprostred spíš plochý a na záver trošku viac adrenalínu. Jedná sa o „akčnú“ komédiu, ktorá nemá žiadne ambície, len trošku zabaviť ľudí. Dvojica M. Peňa a D. Shepard celkom sympatická. Po prvom videní slabšie tri hviezdičky. Osobné hodnotenie: 70% (***) (27.6.2017)

Od komédie Nekecaj a pádluj! sa Dax Shepard stal mojim obľúbeným komikom. Milujem tie jeho veľké biele zuby. Ten jeho priblblý výraz tvare a nezávislácku povahu. Takých ľudí mám rád aj v reálnom živote. Tých čo neriešia zbytočné veci, čo si vedia spraviť srandu z iných ale hlavne sami zo seba. Toto síce nebola komédia úplne podľa mojich predstáv, ale nasmial som sa až-až. Dax už má za sebou celkom zaujímavé režisérske skúsenosti, keďže sa nejedná o jeho režisérsky debut. Na obraze to bolo naozaj vidieť. Na mňa niektoré scény boli trošku drastickejšie a dialógy trochu vulgárnejšie, ale dá sa to odpustiť, keďže príbeh mal tempo a zaujímavé humorné momenty.(27.3.2017)

• - Film byl natočen v Palmdale, v Kalifornii. (filmsim)