Komentáře uživatelů k filmu (61)

 • YURAyura
  ***

  6/10 Tak slo to, ale cekal jsem vic... od tech jmen, co za tim stoji. Cela prvni pulku se parta jenom dava dohromady a to je kapku nudne, protoze komedie je to tak ze 20%. Pak se konecne neco zacne na chvili dit a konec - teda konec jeste neni, tak se nastesti objevi Romero, ktereho mistni pseudodatabaze ani nezminuje, a doda konci stavu - ehm tedy spis whisky ;]] a tim padem aspon konec vse napravi.(22.5.2008)

 • monolog
  *****

  Hodně dobrý film. Jelikož většina herců zde jsou velmi dobří přátelé, sálá z něj úplně domácká a dobová atmosféra. Co na tom, že provedení a příprava loupeže jsou hodně odbyty. Pěkný písničky (a i když si tu Frank žádnou nezazpíval, tak zasvěcenec rozezná melodii Tender Trap), přesvědčivé herecký výkony, inteligentní a konverzačnější humor a hlavně Frank a zbytek Rat Packu to dostatečně vynahrazují. Tenhle film stojí a padá s Rat Packem, protože ve své době to byli nejžádanější muži Ameriky (pokud nebudeme počítat Elvise). Z hodně dialogů je cítit improvizovanost a lehkost (podobně jako když hraje Oldřich Nový nebo Hugo Haas). zajímavé je, že natáčení probíhalo hlavně v raních hodinách, přes den herci spali a večer a v noci měli mnohá vystoupení na místních show. Je jen škoda, že Angie Dickinson nedostala více prostoru, protože vypadá jako moc příjemná ženská (nic ve zlým, ale kam se hrabe Julie Roberts). Shirley MacLane si sem odskočila z natáčení filmu Billy Wildera Apartment a střihla si tu opilou oslavující dívčinu, která líbne Deana Martina a zbaví jej tak na okamžik slov. Není to sice můj nejoblíbenější film s Frankem, ale zatím je asi na druhým místě.(20.12.2005)

 • Kulmon
  ****

  Jeden ze sta remejků je lepší než originál. Bohužel toto je případ právě Dannyho jedenáctky a jeho o 40 let mladšího následovníka Dannyho parťáků. Původní film má stopáž více než dvou hodin a první hodinu se partička dává do kupy. Až moc na můj vkus. Samotná loupež je pak odbyta v pár minutách. Konec je očekávaný, ale potěší. Neříkám, že celkově to je takovej průser, ale bývám zvyklý, že nad originál není.(9.7.2009)

 • StarsFan
  ****

  Závěrečná scéna, kde kamera zabírá ocházející skupinu, zatímco lze v pozadí na reklamní tabuli číst jména všech pěti členů The Rat Packu, je legendární podobně jako diskuse kolem kulečníkového stolu o hodinu dříve. Jinak ale dobrovolně přiznávám, že jsou filmy, které mám se Sinatrou radši.(18.10.2009)

 • cheyene
  ***

  Inu.. snímku nelze upřít povedená atmoféra a silné charismatické osobnosti, jakými Dean Martin a Frank Sinatra bezpochyby byli. Příběhová stránka mě už tolik nepotěšila, občas jsem se nudil, proto tedy dávám pouhé 3*. Co ovšem nemělo chybu, tak to písničky v podání Dean Martina. How lucky can one guy be, I kissed her and she kissed me, Like the fella once said, Ain't that a kick in the head? The room was completely black....(18.1.2016)

 • LiVentura
  ****

  Klasická původní film.adaptace "Dannyho parťáků".(14.11.2009)

 • JohnnyD
  **

  Úžasná dobová atmosféra, kulisy, kostýmy, účesy, pastelové farby a big bandová hudba, ale inak strašná nuda. Trvá hodinu, kým sa tím zostaví, krádež zaberá pár sekúnd až minút a heist nie je nijako zaujímavý. Koniec je fajn, posledný záber štýlový ale na 127 minút je tu pramálo vzrušenia.(9.10.2018)

 • strougy
  ***

  Celkem vkusná a starosvětská komedie, trpící určitou stařeckou dýchavičností a postrádající pořádné tempo, což vzhledem ke stylovému obsazení a mnoha milým scénám diváka zamrzí. Ač se mi to zdá poněkud zvláštní, tak Soderberghův remake originál pokořil a je o tu jednu hvězdu prostě lepší.(14.5.2009)

 • Chrustyn
  **

  Oproti svižným a hravým "Dannyho parťákům" se jedná o neskutečně pomalý a nudný snímek, který nezachrání ani sympatická herecká sestava. Soderbergh tuto klasiku překonal ve všech směrech.(29.2.2012)

 • dopitak
  ***

  Jako jeden z mála nebudu tvrdit, že je remake lepší, protože jsem ho neviděl. Komparace s dobovými detektivkami a zařazení do kontextu filmové produkce Franka Sinatry však nedopadá příliš slavně, padesátiminutové úvodní mlácení loňské slámy mělo být sestříháno maximálně na polovinu, protože "zbytek" filmu je opravdu dobrý.(9.10.2009)

 • ARI50
  **

  Stará podívaná která mě dost překvapila hlavně na svůj rok i když sice není to úplná špička mělo to dost do sebe a dalo se slušně dívat.(24.9.2018)

 • honajz
  **

  Moc mě to nebavilo, i když některé ty herce mám rád. Navíc jsem čekal nějak víc zvratů - tady se sešli, nikdo se ani moc nebránil do akce jít, naplánovali, provedli, plus závěrečný ubohoučký twist o ničem, a dvě hodiny za námi. Mezitím stálo za něco pár dialogů o ženách a o tom, že se vlastně krade na jejich rozmařilé nápady, ale těch skutečně vtipných promluv zas tak moc není, a dialogy mezi Jimmym a matkou jsou vyloženě trapné. Někteří herci nemají co hrát, ostatně je jich moc, tak na některé zbyly štěky. Ale tak aspoň Sammy Davis a Dean Martin něco zapějí.(14.9.2017)

 • Caszidy
  ****

  Přiznám se, že miluji retro a filmovou atmosféru 60. let. Zřejmě proto ve mne Dannyho jedenáctka zanechala příjemný pocit, ač by se u ní dalo diskutovat o délce stopáže, či dlouhém úvodu, který jí zde vytýká většina komentujících. Přes tyto mírné nedostatky, se drze naivní vykradení pěti kasin partou Dannyho Oceana, určitě vyplatí shlédnout. Za ty dvě hodiny strávené s Frankem Sinatrou, Deanem Martinem a dalšími, budete mimo jiné odměněni vskutku povedeným koncem filmu.(16.10.2009)

 • liquido26
  ****

  Zbytečně zdlouhavý a pomalý rozjezd, zbytečná délka, ale jinak celkem dost zábavný film se sympatickými herci, který mě bavil víc než pozdější a slavnější remake.(24.12.2011)

 • MartinezZ
  **

  Popravdě, o tomhle filmu jsem se dozvěděl náhodou díky o 41 let staršímu remakeu a bohužel tak musím konstatovat, že tahle oldschoolovka mě poměrně nudila. Všechno stojí a padá na hereckých osobnostech, ale jako naprosto všechno. A tak se i pozapomnělo nějak vytvořit hercům i smysluplný scénář. Tohle totiž byla nuda. Ve své době byli všichni zúčastnění jistě hvězdy a film byl možná považován za geniální, ale ta doba je už 50 let v čudu a od předchůdce skvělých Clooneyho parťáků jsem tak čekal víc, než bandu nijak se neprojevujících hulících herců, úděsnou organizaci, promýšlení plánu na tři minuty, vřeštícího dědka bez opodstatnění jeho úlohy v příběhu, Dannyho manželskou krizi a vychcaného zlodějíčka, který nepřímo způsobí až facepalmovsky hloupý konec. Tohle ne-e. Jak bylo řečeno níže, remake předčil původní film.(26.4.2011)

 • rt12
  **

  Co se vleče - neuteče a tady to sakra neutíkalo ! Posledních celkem dobrých 8 minut film opravdu nezachrání, ani kdyby tam hrál sám Pánbůh.(9.1.2014)

 • FilmFan24
  ***

  Elegáni filmového plátna, inteligentní humor a skvělá režie.(11.6.2008)

 • Attta
  ****

  Film je výborný, dobový, hlavní herecké obsazení sympatické a opravdu jsem se u toho nenudil, ale pár věcí musím vytknout, a to nepochopitelně dlouhé "seskupování" party v poměru ke stopáži loupeže a ještě k tomu pár odbytých scén. Nicméně určitě se nabízí srovnání novodobých Dannyho parťáků a tohodle filmu. Na rovinu musím říct, že to srovnat nejde a to hlavně kvůli zcela odlišným dějovým obdobím, ale také kvůli dnešní a tehdejší filmařské technice, která je u tohodle typu filmů dost důležitá. Máme tady dobu rozkvětu Las Vegas a slušnou dobovost v podání této Oceanovy jedenáctky a pak tu máme remake, který se odehrává v naprosto odlišené době pro zcela jinak smýšlící diváky. Abych se vrátil k hodnocení tohoto filmu, tak přejdu rovnou k věci. Tu hvězdičku ubírám za ty chybky a ačkoli mám fakt silné nutkání dát 5 hvězd, něco mi říká že nemůžu. Takže tak lepší 4 hvězdy a nakonec snad jen říct a poděkovat za to že díky tomuto mohl vzniknout remake. Výborný film a určitě doporučuju. PS: Fakt mě mrzí ty zbytečnosti, které filmu ubraly na kráse.(17.11.2012)

 • kaylin
  ****

  Je to místy přece jen trochu utahané a myslel jsem si, že to bude ještě o něco vtipnější. Pokud máte vztah k protagonistům, bude vás to bavit mnohem více. Přesto je to ale celkem dobrá jízda se skvělými postavami, jež jsou nesmírně uvolněné, což rozhodně bylo třeba. Film funguje a pointa je překvapivá, alespoň pokud znáte Soderberghovu verzi.(2.3.2015)

 • MrPierc
  ***

  Pěkná uhlazená komedie o vykradení pěti kasín. Film je typický na svou dobu lehké vtipy, hudba a zpěv, bohatost, všichni chodí v oblecích a rasová nesnášenlivost není vidět. JInak konec je stylový !(14.6.2009)

 • mr.filo
  ***

  Velmi ospalý rozjezd je hlavním záporem, zbytek je už jen snahou dohnat ztracený čas.(15.7.2012)

<< předchozí 1 2 3 4
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace