Pohoda, klídek, Rat Pack. Všechny kostičky po dvou hodinách zapadnou na své místo, ale škoda, že po první hodině, která příjemně hořce rozehrává charaktery a rodinné poměry Oceana a jeho přátel, a vrcholí "rat packovským" vtipkováním u kulečníku, přichází velký "casino placement" lákající amíky do pěti kasín v Las Vegas. A v těch přepychových interiérech některé zápletky vyšumí do ztracena (milenka) a film zase chytí dech až v závěrečné dvacetiminutovce.(27.9.2018)

Velmi ospalý rozjezd je hlavním záporem, zbytek je už jen snahou dohnat ztracený čas.(15.7.2012)

Prvých 45 minút filmu zdĺhavo zbytočných. Priznám sa, nevedel som poriadne kde je sever. Toľko postáv, mien, nič nehovoriaceho vedlajšieho deju, že som sa začínal obávať, že moje očakávania boli priveľké. Zdanie klamalo. Po nudnej úvodnej trištvrte hodine film konečne dostal spád a vtiahol do deju tejto megaštýlovej kriminálnej partičky v oblekoch. Dobré zoskupenie hercov s dobrým námetom, ale nemôžem sa zbaviť pocitu, že s tou úvodnou (45 minutovou) pasážou sa dalo vymyslieť niečo ďaleko viac. (Klasické) zoskupenie okolo Sinatru (Dean Martin, Sammy D. Jr.,...) je ale TOP.(21.4.2017)

Původní Dannyho jedenáctka je výborná, ještě o trochu lepší než pozdější (a také velmi dobrý) remake. Je to nejspíš způsobeno jak režií, tak vhodně vybraným obsazením (včetně cameo rolí George Rafta a Shirley MacLaine).(14.10.2009)

Sice to není žádné veledílo,ale film slušný. Remake je o třídu zábavnější. Ten konec opravdu neměl chybu, to možná ti herci nemuseli ani hrát ... 75%(9.4.2010)

Zbytečně ukecaný a nijak dramatický film s hvězdným obsazením a podivným koncem, který z Dannyho Oceana dělá naprostého moulu. Nechápu, co je na tomto filmu tak zábavné a hodnotné. Nehorázná nuda. Hudba: Nelson Riddle(5.8.2010)

Och, hrozne mdlé tempo, jednotliví parťáci sa mi pol filmu mýlili, asi až po hodine som sa nejak dostával do príbehu (so stále odbiehajúcou pozornosťou). A celý ten "dokonalý zločin", na ktorý sa pripravovali slimačím tempom tak dlho bol napokon fádny a pramálo zaujímavý. Ale pozitíva: najmä Gable-ovsky sadistické odpálkovávanie ženských postáv doradu (či išlo o manželky, milenky, alebo manky), pár náhodných situačných vtipov, Sammy Davis Jr. s nemožne komickým účesom a záverečný znepokojujúci fade-out. Takže sumár: mne sa najviac páčilo to, čo bolo vo filme najmenej podstatné a podliehalo najmenšiemu úsiliu. Nechcem upozorňovať na to, čo stihli skoro všetci ostatní, ale teda asi mi to nedá: Soderbergh potvrdil výnimku: remake zvalcoval originál. Odťaživšou atmosférou, energiou, charizmou... a až pod jeho taktovkou som pochopil zmysel vo sfilmovaní oceánovej jedenástky.(10.7.2013)

Mno tak ten konec byl hodně jako doprdele :D(27.2.2014)

• asirtes

Asi si niekto myslí, že vždy platí "čo je staré to je dobré" a táto sugescia u väčšiny vyvoláva efekt podpostelných hamburgerov a balkonového popkornu od predloni a hlavne navyšuje priemerne tak jednu * navrch. Neďakujem.(7.4.2011)

Ocean's Eleven působí tak trochu samoúčelně. Je vidět že si ho chtěli herci především užít, chtěli si spolu zahrát, zazpívat si před kamerou a trochu se u toho zasmát. Tak se i stalo a tehdejší publikum z toho muselo být nadšeno, ale dnes, o půl století později, už film nemá takové kouzlo. Galapředstavení populární pětice totiž nejede podle typického schématu. Začátek je neúměrně natažený aby každá jednotlivá postava dostala prostor pro svou vlastní show. Příprava a samotná loupež je odbytá v několika málo okamžicích a kamera se okamžitě vrací na to hlavní, kvůli čemu se všichni sešli, totiž k záběrům na idoly tehdejší doby. Populární Rat Pack pamatují především milovníci staré Ameriky 50. a 60. let a ti ho budou zbožňovat i dnes. Pro všechny ostatní je Dannyho Jedenáctka zdlouhavá krimikomedie se spoustou výborné hudby, pohodové atmosféry a břitkého konverzačního humoru. Tedy nic co by nebylo k nalezení v libovolné veselohře s Cary Grantem, Walterem Matthauem či Jackem Lemmonem. Ty jsou ovšem dějovější, lépe gradované a hlavně celistvější.(12.1.2012)

• Diego

Je to nuda, žádná postava nemá tolik prostoru, aby zazářila. Zvraty nejsou snad žádné, až na poslední minutu. A v prvních minutách vás hrozně irituje nějaký rusák s příšerným hraným přízvukem, až jsem to chtěl vypnout. Vše jde hladce, nikdo není proti ničemu a záporáci žadní, až na jednoho slizouna, kterýho snad ani nejde brát vážně. Je známo, že po každém natačecím dnu se herci sešli v Sinatrově casinu Sands, pili do rána a šli zas natáčet, je to vidět.(7.8.2012)

• JohnSmith

Asi jsem čekal víc. Film je strašně roztahaný a chvílemi dost nudný.(20.12.2012)

"Hawaii? Oh, great sunsets. Only one at day, but they're working on it." Dino ♥(7.2.2011)

• Mikino00

Hodně velká slabota, která ani ve výsledku nedává moc smysl, celou dobu dost nudí a na konci je to v podstatě absolutně jedno jak to dopadne. Sinatra nemá prostor vyniknout. Milestone mě vůbec neoslovuje.(6.4.2012)

Tento sním mě na začátku překvapil hned dvakrát. Zaprvé - Dannyho jedenáctka není kupodivu remake české Klabzubovi jedenáctky, jak mají američané rádi a za druhé není vůbec o fotbale.. Kupodivu se jedná o film, kde Danny Ocean v podání Franka Sinatry se svými kamarády z 82. oddílů výsatkářů (možná to někoho překvapí, ale je jich celkem jedenáct) vykrade během jedné bravůrně vymyšlené akce pět kasin v Las Vegas. Film je docela dost poplatný své době - hodně barviček, hodně zpívání.. Jinak bohužel ve zpracování a v logice nic moc výrazného.. Nejsem si jist, ale myslím si, že v šedesátých letech minulého století byla v americe známá věda zvaná daktyloskopie, a když jsem viděl jak Dannyho parťáci "profesionálně" vybírají kasína bez rukavic atd., tak jsem se musel smát.. Ty tři* jsou za to, že je to Sinatra a že je to klasika..(17.10.2009)

• toi-toi

Dobové celebrity natlačené do jedného nudného filmu s pár podarenými vtipmi. Nič viac, skôr len menej...(1.7.2011)

Když se člověk trochu zorientuje v početném hlavním obsazení, rozjede se parádní zábava v retro stylu zakončená opravdu náramně.(26.3.2015)

Neměli to kluci špatně vymyšlený.(11.2.2017)

Remake v tomto případě předčil originál. Film jsem si i přes tu přepálenou stopáž užila. 70%(5.9.2015)

Vše jde přímočaře k cíli, i když.. :-) moc poklidné, bez náboje, bez nervů, a to je na krimošku škoda. Ale bylo to tehdy vše snadnější, žádné kamery, alarmy, systémy...(11.9.2011)

• Phantomass

dost nuda a sinatra je hrozně škaredej.(27.1.2014)