Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Amerika ladí rádia. Hra na úrovni těch nejlepších v lize. Nikdo si nechce nechat ujít pondělní fotbalový večer v podání tria, jakým jsou Frank Gifford, Don Meredith a Haward Cosell. Fotbal na hřišti. Chuligánství u mikrofonů a v režii. Skvělé recenze v ranních novinách. Jsme více než hra, slavně prohlásil Cosell. Díky revoluci ve sportovním vysíláním se fotbal stále více dostává lidem pod kůži. John Turturro hraje prostořekého, ctěného a významného komentátora Coselle. Legrace. Zápasy. Spory. Takový byl blázinec pondělní noci. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (6)

choze 

všechny recenze uživatele

Mám rád filmy o amerických televizních fenoménech jako OTÁZKY A ODPOVĚDI (taky s Turturrem). Tenhle je průměr. Turturro fajn jako vždy. ()

mis-ko 

všechny recenze uživatele

Prekvapujúco dobrý civilný film a vzniku, vzostupe a vrchole televíznych športových prenosov. Na čele pionierov televízneho športu v roli komentátora stojí charizmatický Howard Cosell v podaní úžasného Johna Torturra. ()

Reklama

Hopkins 

všechny recenze uživatele

Průměrný TV film který neurazí a rozhodně se dá na to kouknout když nic nedávaj v bedně . Natrefil jsem na tento film náhodou a určitě nelituju že jsem ho viděl stopáž není nijak velká a těch 90 minut je tak akorát. Určo doporučuju na to kouknout. ()

Huguette 

všechny recenze uživatele

Víc než film mě zaujal John Turturro. Jako celek na mě film působil jako průměr. Fajn ho vidět, ale stačí jednou. ()

Roman.Ticka 

všechny recenze uživatele

Zpočátku šlo o rutinní záležitost kolem mediálních intrik zevnitř i zvenčí ve smyslu urvej co se dá nebo přestup jinam za lepších podmínek. Ale postupně se z chaosu vyvinul obstojný psychologický příběh o partičce lidí, jež kope za stejný tým a zdaleka ne za účelem zbohatnutí či jiných pomíjejících výhod. Postava Hawarda mi byla zvlášť po chuti, neboť jen velké osobnosti znají umění života a jdou si za svým bez ohledu na mínění ostatních nebo vzestupy a pády, vědí kam patří, komu vděčí za svůj úspěch a přijaté vzácné dary rádi a neustále vracejí. Lepší být nenáviděn a zároveň milován než být nikým. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama