Blázinec pondělní noci (TV film)

Monday Night Mayhem

Blázinec pondelňajšej noci

USA, 2002, 90 min

Prekvapujúco dobrý civilný film a vzniku, vzostupe a vrchole televíznych športových prenosov. Na čele pionierov televízneho športu v roli komentátora stojí charizmatický Howard Cosell v podaní úžasného Johna Torturra.(21.4.2004)

Mám rád filmy o amerických televizních fenoménech jako OTÁZKY A ODPOVĚDI (taky s Turturrem). Tenhle je průměr. Turturro fajn jako vždy.(5.5.2007)

Průměrný TV film který neurazí a rozhodně se dá na to kouknout když nic nedávaj v bedně . Natrefil jsem na tento film náhodou a určitě nelituju že jsem ho viděl stopáž není nijak velká a těch 90 minut je tak akorát. Určo doporučuju na to kouknout.(15.6.2009)

Zpočátku šlo o rutinní záležitost kolem mediálních intrik zevnitř i zvenčí ve smyslu urvej co se dá nebo přestup jinam za lepších podmínek. Ale postupně se z chaosu vyvinul obstojný psychologický příběh o partičce lidí, jež kope za stejný tým a zdaleka ne za účelem zbohatnutí či jiných pomíjejících výhod. Postava Hawarda mi byla zvlášť po chuti, neboť jen velké osobnosti znají umění života a jdou si za svým bez ohledu na mínění ostatních nebo vzestupy a pády, vědí kam patří, komu vděčí za svůj úspěch a přijaté vzácné dary rádi a neustále vracejí. Lepší být nenáviděn a zároveň milován než být nikým.(7.3.2013)

Víc než film mě zaujal John Turturro. Jako celek na mě film působil jako průměr. Fajn ho vidět, ale stačí jednou.(7.12.2012)