poster

6nyeonjjae yeonaejung

 • Jižní Korea

  6년째 연애중

 • Velká Británie

  6 Years in Love

 • Velká Británie

  Lovers of 6 Years

Drama / Romantický

Jižní Korea, 2008, 112 min

Režie:

Hyeon-jin Park

Kamera:

Yong-su Park

Hudba:

Joon-seok Kim
 • Ceres
  ***

  Zajímavý film o vztazích, ale problém je, že je to také hodně nuda, nemohl jsem se do filmu vůbec vcítit kromě pár scén ke konci, jedna z nich byla podbarvená skladbou "because i love you" jinak nic. I Kim Han-neul to moc nezachraňuje. Nebudu zlý, dám čistý průměr, 50%, i když mám nutkání dát tak 40 jen. Zklamání pro mě, čekal jsem kvalitnější snímek.(15.5.2010)

 • Pecival
  *****

  "Říká se, že zlomená kost sroste pevněji." Sympaticky reálná sonda do skomírajícího vztahu dvou lidí, řešící obvyklý problém zda zůstat v dlouhodobém vztahu, ze kterého již vyprchalo ono startovní nadšení. Katalizátorem je spíše Kim (tím myslím toho chlapa) - klasický představitel člověka, který příliš neví co chce, jehož chování je leckdy dosti nemožné a kupící chybu za chybou. Možná nejsem úplně objektivní, ale já tohle Korejské cukroví prostě žeru. A k tomu Kim Ha-neul - jasných pět.(22.12.2009)

 • Pethushka
  ****

  Hodně reálný příběh. Myslím, že podobné problémy se řeší na různých koutech světa každý den. Kim Ha-neul byla opět šíleně sympatická a roztomilá. Vidím to jako vkusný a příjemný film, který po sobě zanechal úsměv na mé tváři. A také důkaz o tom, že povedený film nemusí být o stovkách šílených a nepravděpodobných nápadů..stačí se jen podívat kolem sebe. Pěkné 4,5*.(22.7.2011)

 • terunka003
  ***

  Ze života, vztahové, nelehké, sobecké, smutné. Aneb jak to bývá po několika letech společného žití. Krásný, i když trochu drastický a možná i přehnaný film o konečné fázi dlouholetého vztahu, kdy vám vadí úplně všechno, kdy vás partner vůbec nezajímá a leze vám na nervy, kdy si při nejbližší příležitost vezmete do postele cizího člověka. A nejkrutější poslední zlomový rozhovor o tom, jak jste špatní. Film, který není pro čerstvě osamělé. No stejnak..(12.5.2010)

 • May
  ***

  Ackoliv na filmu vlastne neni nic vyjimecneho, jeho kouzlo tkvi prave v celem jeho obycejne vyhlizejicim pojeti problematiky dlouhodobeho vztahu. Tim, jak z uplne bezne zalezitosti dokaze v divakovi vzbudit pocit realnosti a zaroven emocniho vciteni se, zustane ve spouste lidech daleko spise nez filmy snazici se ziskat si pozornost premrstenou originalitou, kterym chybi byt jen trocha uveritelnosti.(17.6.2008)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace