6nyeonjjae yeonaejung

Jižní Korea, 2008, 112 min

Hyeon-jin Park

Yong-su Park

Joon-seok Kim

Zajímavý film o vztazích, ale problém je, že je to také hodně nuda, nemohl jsem se do filmu vůbec vcítit kromě pár scén ke konci, jedna z nich byla podbarvená skladbou "because i love you" jinak nic. I Kim Han-neul to moc nezachraňuje. Nebudu zlý, dám čistý průměr, 50%, i když mám nutkání dát tak 40 jen. Zklamání pro mě, čekal jsem kvalitnější snímek.(15.5.2010)

"Říká se, že zlomená kost sroste pevněji." Sympaticky reálná sonda do skomírajícího vztahu dvou lidí, řešící obvyklý problém zda zůstat v dlouhodobém vztahu, ze kterého již vyprchalo ono startovní nadšení. Katalizátorem je spíše Kim (tím myslím toho chlapa) - klasický představitel člověka, který příliš neví co chce, jehož chování je leckdy dosti nemožné a kupící chybu za chybou. Možná nejsem úplně objektivní, ale já tohle Korejské cukroví prostě žeru. A k tomu Kim Ha-neul - jasných pět.(22.12.2009)

Hodně reálný příběh. Myslím, že podobné problémy se řeší na různých koutech světa každý den. Kim Ha-neul byla opět šíleně sympatická a roztomilá. Vidím to jako vkusný a příjemný film, který po sobě zanechal úsměv na mé tváři. A také důkaz o tom, že povedený film nemusí být o stovkách šílených a nepravděpodobných nápadů..stačí se jen podívat kolem sebe. Pěkné 4,5*.(22.7.2011)

Ze života, vztahové, nelehké, sobecké, smutné. Aneb jak to bývá po několika letech společného žití. Krásný, i když trochu drastický a možná i přehnaný film o konečné fázi dlouholetého vztahu, kdy vám vadí úplně všechno, kdy vás partner vůbec nezajímá a leze vám na nervy, kdy si při nejbližší příležitost vezmete do postele cizího člověka. A nejkrutější poslední zlomový rozhovor o tom, jak jste špatní. Film, který není pro čerstvě osamělé. No stejnak..(12.5.2010)

Ackoliv na filmu vlastne neni nic vyjimecneho, jeho kouzlo tkvi prave v celem jeho obycejne vyhlizejicim pojeti problematiky dlouhodobeho vztahu. Tim, jak z uplne bezne zalezitosti dokaze v divakovi vzbudit pocit realnosti a zaroven emocniho vciteni se, zustane ve spouste lidech daleko spise nez filmy snazici se ziskat si pozornost premrstenou originalitou, kterym chybi byt jen trocha uveritelnosti.(17.6.2008)