Ládínek je otcem kárán při rodinné večeři, že se neumí slušně chovat, dokonce zazněl příměr, že jí jako neandrtálec. To Ladislava urazilo a odešel na střechu domu s houslemi, tedy s pouzdrem od houslí, ve kterém má složenou raketu Guliver. Ještě rozladěn z invektiv svého otce udělá chybu v rychlosti rakety a octne se na Zemi v době pravěké. (sator)

sator

Ládínek je otcem kárán při rodinné večeři, že se neumí slušně chovat, dokonce zazněl příměr, že jí jako neandrtálec. To Ladislava urazilo a odešel na střechu domu s houslemi, tedy s pouzdrem od houslí v kterém má složenou raketu Guliver. Ještě rozladěn z invektiv svého otce, udělá chybu v rychlosti rakety a octne se na Zemi v době pravěké. ()

LachtanShows

Další neuvěřitelný bizárek v rukou našich maďarských sousedů se sice nemůže srovnávat s klenotními díly jako jsou pro mě stále nepřekonaná Zrychlená planeta, jinak jsem se ale opět královsky bavil a rád si i Pravěkou planetu klidně někdy připomenu. ()

• Tato epizoda je hodně dynamická, je tu hodně honiček, a aby animátoři ušetřili čas a práci, pozadí nalepili na válec, který se otáčí stále dokola. Takže je vidět stále stejná krajina, která má navíc zřejmý půlkulatý vzhled. (sator)